Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

No fakt faktem kolor kuszacy ;D

Nic narazie nie kupilem i na oku tez chwilowo nie mam... oczywiscie bedzie to na pewno a4. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Było od razu pisać, że chcesz sedana w TDI i to w ładnym kolorze--> to Ci swój sprzedam, fakt że będziesz musiał mi dołożyć drugie tyle co wziąłeś za Twojego avanta, postawisz dobrą flaszkę, popijemy i na pewno się dogadamy :decayed::bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie gdyby nie ten kolor to bysmy sie dogadali :P ni nie powiem ze Q by sie przydalo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój był ciemniejszy, mój jasny silver:grin:

A Q i co tam sobie wymyślisz doklepie Ci na szybo przed sprzedażą.

Się nie zastanawiaj nawet:drunk::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe dokladnie do Wieliczek mial isc. Jakis mechanik przyjechal s8 d2 ( bez lpg ) razem z kumplem i wzieli. Nawet z cena sie nie targali tylko tlumik ori im dorzucilem. Kto by pomyslal ze uda mi sie sprzedac po prawie 6miesiacach braku zainteresowania.

Kamil - każde auto ma swojego klienta. :decayed:

Ojciec swoją A6/C4 też chyba ponad pół roku sprzedawał, ani jednego telefonu. Po pół roku przyjechał koleś z Gołdapi, w czasie jazdy próbnej walnął króciec w układzie chłodzenia i auto trzeba było z holować ale gościa to nie zraziło - za dwa dni przyjechał z kasą i zabrał (oczywiście usterkę usunęliśmy jeszcze tego samego dnia). Gość nie patrzył na licznik, nie zmartwiło go też to, że auto latało na taxi. Gość jeździ do dzisiaj - czasem widuję pod mackiem w SUW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, od kilku osob juz slyszalem ze kazde auto ma swojego kupca. Nie powiem ze smutno mi bylo, bo to pierwsze auto no i bardzo je lubilem. Ale chce zmienic na b6, a na dwa auta mnie jednak nie stac. Kiedys jak bede mial wystarczajacy gruby portfel to sobie kupie s4 jako weekendowe auto... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil jak chcesz cos w ropie to zastanow sie nad tym modelem, moze nie ma Q ale nie jest tez biedny owy model. Starszy kupil u nich samochod i od 5 lat w audi zmienia tylko oleje i filtry. Mialem sam sie na niego sadzic ale ropa mi sie nie opyla :decayed: a po drugie kasa idzie na inne wydatki a juz uciulalem na nowe auto ah. Trudno.

AUTO-COMPLEX AUGUSTÓW, Audi A4 FULL OPCJA,SKÓRY,CHROMY - otoMoto.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil jak chcesz cos w ropie to zastanow sie nad tym modelem, moze nie ma Q ale nie jest tez biedny owy model. Starszy kupil u nich samochod i od 5 lat w audi zmienia tylko oleje i filtry. Mialem sam sie na niego sadzic ale ropa mi sie nie opyla :decayed: a po drugie kasa idzie na inne wydatki a juz uciulalem na nowe auto ah. Trudno.

AUTO-COMPLEX AUGUSTÓW, Audi A4 FULL OPCJA,SKÓRY,CHROMY - otoMoto.pl

Codziennie mijam ten komi ale powiem ze tej audi nie widzialem... a nawet ciekawa oferta. Znam tych ludzi co maja ten komis bo moja ex audi jak po nia bylem w niemcowni to wlasnie u tego jednego typa co tam auta stawia. No troche zaszaleli z opisem, bo do full opcji to jej brakuje duzo ale na zdjeciach ladnie sie prezentuje. Nie omieszkam zerknac. Dzieki za info ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starszy bral u nich rowniez B6 tylko ta 105 KM i spisuje sie swietnie. Co do lakieru to lec z czujnikiem to mozesz troche sie potargowac :wink: . Oni bardziej w diesle leca bo sie "znaja" jak kupuja za granica a ceny maja przystepne. Moze Szalu nie ma z ta B6 ale wyglada na zadbana albo dobrze doprowadzona do ladu ( Maja swoje myjnie na rondzie ) ale w kulki raczej nie leca. Jak kupisz to licze na :drunk::naughty:

Mi o tyle w B6 na minus to nadal malo miejsca chodz wygodniej i milej sie jezdzi B6 niz B5. Zawieszenie chodz podobne do B5 to moim zdaniem trwalsze i tak mozna wymieniac i porownywac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i nawet lepiej. Jutro zerkne delikatnie na nią. Damian nawet jak i nie kupie to i tak zawsze mozna :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Filipek,nawet jest jedna ale daleko.Zresztą narazie się rozglądam w autach,muszę moja opierdzielić.Na spokojnie cieplej się zrobi to fotki poklikam i na neta-forum wrzucę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglada ladnie:wink: koles pisze ze ma xenon ale jak tam nie widze zeby mial spryski w zderzaku wiec chyba xenon odpada z opisu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy sprzedawca, tu ściemnił z ksenonami, nie wiadomo też, czy ma na prawdę fotochrom, bo nie widać na fotach. Na innej aukcji oferuje A6 od doktora. Tylko pytam jakie to ma znaczenie kim był właściciel pojazdu. Ma to budzić skojarzenie, że był na pewno spokojny, nie żałował na eksploatację auta ? A może był to doktor bezrobotny i w dodatku szaleniec katujący auto na zimnym silniku ?

BTW: Zobaczcie jak ciekawie zrobił foty: raz, że nie widać czy ma fotochrom, a dwa to nie widać regulacji ksenonu. No i zaznaczył, że opony zimowe za dopłatą. Czyli niemiec dał, a ten wali w ciula. No i felunek lipny, oryginalne felgi pewnie na boku sprzedał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...