Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

to auto nie ma fotochromu. widać to po lusterku wewnętrznym o jest tylko przyklejone do szyby i nie ma tej rynienki którą idzie wiązka od lusterka do podsufitki. a xenony to moga być zwykłe hidy wsadzone zamiast zarówki h7. parokrotnie sie z tym spotkałem bo miałem parokrotnie tel od typ. mirka za ile xenon, jak podawałem cene to zawsze słyszałem ze na allegro są po około 150zł i juz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kasjan nie bądz pipka , bierz 2.7bit :P

Sie odezwal z dezlem pod maska ;p przyjdzie kiedys i pora na BiT. Moze nawet i w b6. Kto wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest gotowa sztuka na alle. b6 2.7 bit srebrna sedan jakby coo

Widzialem. Ale jesli mialbym to robic to ja pierwszy. Ciort wie w jakim stanie tm to wszystko i gdzie to wstawiane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tam Johny sprawa z Autohusem ? Ciekawy jestem, która to sztuka jest obiektem zainteresowania :wink:

BTW: B8 już dwoma kołami u nowego właściciela jest :beksa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglada ladnie:wink: koles pisze ze ma xenon ale jak tam nie widze zeby mial spryski w zderzaku wiec chyba xenon odpada z opisu:wink:

Tomek i jeszcze kilka innych rzeczy odpada, a mianowicie: kolo podaje ze ma szyberdach a go nie ma, parktronic niby tez jest ale go nie widac ani z przodu ani z tyłu. Kolejne rzeczy, ktore mnie drażnią niesamowicie to jest ohydnie podrapany włącznik/wyłącznik ESP, dlaczego ?? Nie wiadomo. Spójrzmy więc jeszcze na przód auta, skoro jest Sline to powinien byc znaczek i tak samo sie to odnosi do Q, ale to akurat są drobne szczegóły. Wiem wiem, czepiam sie ale jest tego troche. Kolejna rzecz to kierownica jest pikowana to i gałka zmiany biegów powinna być a nie jest więc oglądam dalej i ... widze zajefajne :facepalm: dwie dubeltówy z tyłu :facepalm: Koles z opisem akurat pojechal po bandzie :decayed: Ale nie ukrywam, że jest to cytuje "AUTO DLA WYMAGAJĄCYCH" :wink: Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:co tam panowie słychać? dużo śniegu?

Kasjan jak tam poszukiwanie auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sniegu moze nie. Ale pizga niemilosiernie. A co do auta to nic narazie nie mam na oku... ciekawe czy do BT uda mi sie kupic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sniegu moze nie. Ale pizga niemilosiernie. A co do auta to nic narazie nie mam na oku... ciekawe czy do BT uda mi sie kupic.

jak co vw transporter i zrobisz konkurencję dla GR:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mowie nie ;p tak juz bym szukal ale jeszcze tydzien nie moge nigdzie sie ruszyc... ale jak nic ciekawego nie bedzie to nie kupie do bt. Nie ma co na szybko kupowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mowie nie ;p tak juz bym szukal ale jeszcze tydzien nie moge nigdzie sie ruszyc... ale jak nic ciekawego nie bedzie to nie kupie do bt. Nie ma co na szybko kupowac.

w poznaniu Slo kupił avanta w pełnym s-line18t BEX bez Q ale bedzie dokładał. lekko puknięty ze szwajcarii.

http://i.imgur.com/ZuohRSt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mowie nie ;p tak juz bym szukal ale jeszcze tydzien nie moge nigdzie sie ruszyc... ale jak nic ciekawego nie bedzie to nie kupie do bt. Nie ma co na szybko kupowac.

w poznaniu Slo kupił avanta w pełnym s-line18t BEX bez Q ale bedzie dokładał. lekko puknięty ze szwajcarii.

http://i.imgur.com/ZuohRSt.jpg

Czailem sie na niego nie powiem. Widziales go? . Mocno walniety?? On cos 25 500 stal pamietam. k**wa piekny kolor, no szkoda moze cos jeszcze sie trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mowie nie ;p tak juz bym szukal ale jeszcze tydzien nie moge nigdzie sie ruszyc... ale jak nic ciekawego nie bedzie to nie kupie do bt. Nie ma co na szybko kupowac.

w poznaniu Slo kupił avanta w pełnym s-line18t BEX bez Q ale bedzie dokładał. lekko puknięty ze szwajcarii.

http://i.imgur.com/ZuohRSt.jpg

Czailem sie na niego nie powiem. Widziales go? . Mocno walniety?? On cos 25 500 stal pamietam. k**wa piekny kolor, no szkoda moze cos jeszcze sie trafi.

tak coś koło tego.

nic poważnego, jedynie zderzak błotnik i pas przedni. ale wypas warty ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomki, co powiecie na te auta? Wyglądają dość ciekawie, znajomy mógłby je dla mnie oglądnąć... na zdjęciach wydają się być spoko.

mobile.de

mobile.de

mobile.de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, szukam auta dla ojca

podobno ta a6 jest juz 4 lata w sokolce, ktos moze zna auto lub wlasciciela?

Audi A6 8900.00 PLN. Sokółka - otoMoto.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...