Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, ktoś w Suwalkach lub okolicach zajmuję się polerką felg? :hi:

Witam. Ja kiedyś sam wypolerowałem i ... nigdy więcej. :decayed: Niestety trzeba później przy nich cały czas chodzić, po każdym myciu przecierać i zmieniać kola zanim pierwszy raz sypną solą na jesieni. Chyba, że planujesz je potem prysnąć klarem to tak, ewentualnie zabezpieczyć jakimś dobrym środkiem. O firmach, ktore by się tym zajmowały w naszych regionach to nie słyszałem, poszukaj ewentualnie w Białymstoku, może tam ktoś się tym zajmuje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co dzieje się z Gwertym? zero kontaktu z nim ..

Witam. Dzisiaj się z nim mijałem na Młynarskiego - jechał swoją mechaniczną pomarańczą. Z tego co wiem to jutro ma być na zlocie batalionu w Jabłonowcu. Potrzebujesz coś od niego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie do mnie wypisuja na forum czy mam z nim jakiś kontakt, bo nie odzywa sie do nich dłuższy czas, pomyślałem ze coś mogło się stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie do mnie wypisuja na forum czy mam z nim jakiś kontakt, bo nie odzywa sie do nich dłuższy czas, pomyślałem ze coś mogło się stać.

:decayed: Do mnie też wczoraj ktoś napisał. Jeden panikarz narobił rabanu na forum, że po 2 dniach od wpłaty kasy lamp jeszcze nie dostał i teraz srają ogniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie to jednak maja coś z głowami xd
a tak po za tematem to dobrze było by się złapać w najbliższym czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Ja dostałem od 2 userów PW ws. Grześka. Ale co jest na rzeczy to nie wiem, może niech sam Grzesiek się wypowie ;)\

A co do spontana to oczywiście i standardowo jestem na tak. Fajna pogoda się zrobiła, może np. w następny weekend byście do BAU wpadli ? Albo odwiedźmy Karola w Olecku :kox:

Edytowane przez filip1001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto chętny na taki wypad ? :)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/363009-wakacje-2016-albania/

Edytowane przez jozek726
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka chłopaki :) co tam u Was?

w przyszły weekend ruszamy na Polskę, w Suwałkach będę 2 tygodnie :) można by zorganizować jakiegoś spota może w 2-gim tygodniu? w pierwszym mam trochę spraw do pozałatwiania z autem i parę innych :) w weekend mamy wesele więc odpada :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko! Ja w polszy bede od 6 do 17 wiec bardzo chetnie mozna sie zlapac na bajere :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...