Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jedziesz przez Suwałki tranzytem z tirami jak na granicę PL- LT.

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 237,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemka. Co taka cisza po grill-spocie. Jeszcze nie wytrzeźwieli? :-)

Opublikowano

dzięki za spota:)

Opublikowano

Ja również dziękuję :hi:

Opublikowano

dziękidzięki , miejscówa bardzo fajna :)

Opublikowano

1ccee5705b76cfd1cadba8c4ae3ab582.jpg

Gwerty, for you :*

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

:decayed:

Opublikowano

Panowie, ktoś w Suwalkach lub okolicach zajmuję się polerką felg? :hi:

Opublikowano

Panowie, ktoś w Suwalkach lub okolicach zajmuję się polerką felg? :hi:

Witam. Ja kiedyś sam wypolerowałem i ... nigdy więcej. :decayed: Niestety trzeba później przy nich cały czas chodzić, po każdym myciu przecierać i zmieniać kola zanim pierwszy raz sypną solą na jesieni. Chyba, że planujesz je potem prysnąć klarem to tak, ewentualnie zabezpieczyć jakimś dobrym środkiem. O firmach, ktore by się tym zajmowały w naszych regionach to nie słyszałem, poszukaj ewentualnie w Białymstoku, może tam ktoś się tym zajmuje. :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Panowie co dzieje się z Gwertym? zero kontaktu z nim ..

Opublikowano

Panowie co dzieje się z Gwertym? zero kontaktu z nim ..

Witam. Dzisiaj się z nim mijałem na Młynarskiego - jechał swoją mechaniczną pomarańczą. Z tego co wiem to jutro ma być na zlocie batalionu w Jabłonowcu. Potrzebujesz coś od niego?

Opublikowano

ludzie do mnie wypisuja na forum czy mam z nim jakiś kontakt, bo nie odzywa sie do nich dłuższy czas, pomyślałem ze coś mogło się stać.

Opublikowano

ludzie do mnie wypisuja na forum czy mam z nim jakiś kontakt, bo nie odzywa sie do nich dłuższy czas, pomyślałem ze coś mogło się stać.

:decayed: Do mnie też wczoraj ktoś napisał. Jeden panikarz narobił rabanu na forum, że po 2 dniach od wpłaty kasy lamp jeszcze nie dostał i teraz srają ogniem.

Opublikowano

ludzie to jednak maja coś z głowami xd
a tak po za tematem to dobrze było by się złapać w najbliższym czasie

Opublikowano

Trzeba coś zorganizować bo dawno nic nie było. :)

Opublikowano

:hi:

Ja dostałem od 2 userów PW ws. Grześka. Ale co jest na rzeczy to nie wiem, może niech sam Grzesiek się wypowie ;)\

A co do spontana to oczywiście i standardowo jestem na tak. Fajna pogoda się zrobiła, może np. w następny weekend byście do BAU wpadli ? Albo odwiedźmy Karola w Olecku :kox:

Edytowane przez filip1001

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ello guys :)

I do mnie ludziska wypisuja , co z Grześkiem .

kiedy jakiś spocik organizujemy?

Opublikowano
  • Autor

siemka chłopaki :) co tam u Was?

w przyszły weekend ruszamy na Polskę, w Suwałkach będę 2 tygodnie :) można by zorganizować jakiegoś spota może w 2-gim tygodniu? w pierwszym mam trochę spraw do pozałatwiania z autem i parę innych :) w weekend mamy wesele więc odpada :P

Opublikowano

Siemanko! Ja w polszy bede od 6 do 17 wiec bardzo chetnie mozna sie zlapac na bajere :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.