Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

No Sylwek szacun dla Ciebie :thumbup1: póki co jako jedyny nie udajesz, że nie widzisz propozycji spota w BAU. A co? reszta wypnie tyłek ? :whistling::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja do BAU zawsze :decayed:

A tutaj mody z mojej cicho ciemnej:

Zabralem sie za silnik..

DSC04539.jpg

DSC04540.jpg

DSC04541.jpg

DSC04542.jpg

DSC04543.jpg

DSC04538.jpg

Jednym slowem moje stare uszczelniacze na zaworach byly jak plastik, i dziurki mialy dwa razy wieksze. Znajomy zmienial bez zdejmowania glowicy. Kompresje sprawdzilismy i mam na wszystkich po 12. I teraz odpalam bez dymka :naughty: . Jutro jeszcze do zrobienia hamulce tyl.. bo jeszcze pierscienie od ABS chce zmienic bo pordzewiale wszystko i moge w srode przyleciec do Augustowa. Przyjade raczej sam bo kobieta do 18 w pracy, no chyba ze z maluszkiem przyjade jak cioci nie bedzie chciala posiedziec :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian to wpadniecie po 18:00. Spot i tak pewnie nie będzie wcześniej niż 18:00 więc chwilkę się spóźnicie. Z tymi uszczelniaczami na zaworach to przerąbana robota, koszt uszczelniaczy śmieszny ale roboty przy nich w hoooj i jeszcze trochę. Widzę na zdjęciu, że zawory podpieraliście sprężonym powietrzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustalicie godzine i nie ma problemu, dzis nawet sama sie zapytala czy nie ma jakiegos spota :decayed: i czy sam pojade .. Jak bedzie miala ochote to napewno zabiore. Co do uszczelniaczy, roboty w uj, znajomy w sumie robil mi to 2 dni ale pozniej skladanie, zmiana rozrzadu bo moj mial niby rok, nie ryzykowalem, wzielem nowy, pozniej uszczelniacze na wałkach bo slabo juz wygladaly, pozniej pod pokrywa, swiecami itd itd... ale jak zobaczylem stare uszczelniacze to usmiecham sie do dzis jak guma moze byc twarda. Hamulce zostaly mi na tyle do zrobienia, wszystko juz kupione bo zmieniam tarcze, klocki, lozyska i w dupe zapomnialem o tych pierscieniach od ABS-u :facepalm: . Jutro mamy to ogarnac i jeszcze zobaczyc do przednich hamulcow. Kasy poszlo mi w ten miesiac ale jak robic to komplesowo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, nie pomyślałem- mogłem Ci dziś zrobić foty z akcji " poszukiwania dywanu" skoro we mnie wątpisz :decayed:

To mówicie Pany spot we środę ? No to spoko, mi pasuje. Środa, tylko która godzina ? 18? A na 17 byście dali radę? Chodzi mi o skorzystanie z pogody, bo tak jak i dziś we środę też ma być upał :wink: Ja mogę z racji Waszego zaszczytnego przyjazdu zaoferować grilla, tylko kiełbasę weźmiecie i byśmy się ustawili gdzieś na plaży ? Znajdę jakieś przyjemne miejsce :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest taka możliwość to może być i z grillem - wtedy jak najbardziej ustawka na 17:00. Ja mam na 22:00 do roboty więc alkoholizowanie się odpada ale grill na plaży jak najbardziej.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, nie pomyślałem- mogłem Ci dziś zrobić foty z akcji " poszukiwania dywanu" skoro we mnie wątpisz :decayed:

To mówicie Pany spot we środę ? No to spoko, mi pasuje. Środa, tylko która godzina ? 18? A na 17 byście dali radę? Chodzi mi o skorzystanie z pogody, bo tak jak i dziś we środę też ma być upał :wink: Ja mogę z racji Waszego zaszczytnego przyjazdu zaoferować grilla, tylko kiełbasę weźmiecie i byśmy się ustawili gdzieś na plaży ? Znajdę jakieś przyjemne miejsce :naughty:

Oczywiście z pozytywnym rezultatem.niceeeeee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No skoro fakt, że dywanu nie znalazłem nazywasz pozytywnym rezultatem to niech będzie i taki :grin:

Pany piszcie, czy środa o 17 w BAU Wam odpowiada :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bylbym na 18.30 chyba ze bez kobity to i wczesniej :wink: ale raczej bym wybral sie w komplecie.. Grill jak najbardziej za, a o ktorej bedziecie uciekac po domach ? Zeby nie bylo ze przyjade i zaraz pojedziecie :kox: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no trochę byśmy chyba postali.. w BS na Plazie stoi się często po ok 2 h, więc nad jeziorkiem można i z 3h :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja max mogę być do ok. 21:00 bo na 22:00 muszę być już w robocie w SUW. Praktycznie do 20:30 jest widno więc myślę, że do tej godziny będzie można pobuszować na plaży.:decayed:

Damian bierz rodzinkę, ja będę ze swoją to dzieciaczki polatają razem po plaży.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z myślą o Twojej pracy Sylwek myślałem, bo wspominałeś o robocie na 22. Więc na chwilę obecną środa 17:00. Możemy się spotkać pod hotelem Warszawa ? I potem pojedziemy na plażę, żebyśmy się nie szukali niepotrzebnie.

Jakby ktoś nie wiedział jak dojechać:

http://www.hotelwarszawa.pl/kontakt/jak-do-nas-dojechac

jadąc od Suwałk na pierwszych światłach w prawo w drogę z kostki brukowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW: Kto się pisze, żeby było jasne komu naganę wlepić :whistling:

1.filip1001

2.sylwiasty

3.marcinos80

4.Kasjan

5.Lo-buz

a Olecko ? johnybravo i inni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na 90 % bede :decayed: . Zabiore rodzinke wiec tak jak pisalem po 18.30 powinienem byc. Spotykamy sie na tej samej plazy gdzie w tamte lato ? Ten sam parking ? Kupimy kielbaski wiec trzymajcie tam dla nas cieplego grilla :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...