Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tam ? Wszyscy potwierdzają dzisiejszą obecność na spocie ?

BTW: Kasjan- 17,30 pod Kauflandem ? :wink:

Pasuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Joker- wpadniesz na spocika ? :kox::decayed:

no ja już w drodze hehe

zara jestem na miejscu :naughty:

co do kupna fury to nie mam póki co jakiegoś ciśnienia :) kasa wpływa powoli na konto i zobaczymy ile do sierpnia się uzbiera bo wydatków póki co mało nie mam :P

może ktoś z Was miał do czynienie albo ma jakichś znajomych jeżdżących furą z napędem na tył?

głownie chodzi mi o E46 bądź E91.. jak się jeździ zimą z napędem na tył.. domyślam się że te samochody mają seryjnie jakieś układy antypoślizgowe.. ale daje to radę w śniegu?

Filip póki co to B8 2.0T to chyba nie moja liga :/ i chyba na razie jakbym miał zmienić furę to polatałbym jeszcze na polskich blachach bo studiuję i mam wytłumaczenie dla urzędu celnego że nie mam kasy itd :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam jajka pomalowane ? :D

---------- Post added at 09:26 ---------- Previous post was at 09:23 ----------

Joker co do tylnionapędówek , fajna frajda jak i jest odpowiedni silnik :)

w zime trzeba na nowo się uczyć jeżdzić rwd i uważać z gazem .

za to w lato o wiele lepiej się prowadzi rwd od fwd , takie słyszałem opinie :P

a co polujedz na jakąś bemeeeee? kup m3 e-36 i oo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o E36 myslę właśnie ale nie o M :P

zawsze mi się podobało E46 w M paku ale na 3.0XD w norwegi szkoda kasy bo za tyle to można kupić B8 ze słabym silnikiem ale nadającym się na mody,

tylko boję się właśnie jazdy w zimę tylno-napędówką, w sumie i nie chce zdradzać Audi bo jednak to moja ulubiona marka, ale E36 i E46 zawsze mi się podobały a te w coupe to w ogóle :D fajna opcja byłoby mieć jedno normalne auto: kombi lub van, i własnie taką BMW w Coupe :D, kupno dwóch samochód to nie problem tylko utrzymanie ich będzie już gorsze :/

jak tam jajka pomalowane ? :D

---------- Post added at 09:26 ---------- Previous post was at 09:23 ----------

Joker co do tylnionapędówek , fajna frajda jak i jest odpowiedni silnik :)

w zime trzeba na nowo się uczyć jeżdzić rwd i uważać z gazem .

za to w lato o wiele lepiej się prowadzi rwd od fwd , takie słyszałem opinie :P

a co polujedz na jakąś bemeeeee? kup m3 e-36 i oo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego Najlepszego Z Okazji Świąt Wielkanocnych Oraz Mokrego Jajka :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co taka cisza? Wszyscy skacowanie/pijani? Ewentualnie już/jeszcze? :D Ja wczoraj troche sobie pozwoliłem ale dzisiaj już grzeczny będę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Czarne B6 AVANT na numerach BS chyba 35*** z klubowymi ramkami widziane dziś na trasie z BAU do Wawy- przyznać się kto to ? :wink: bo ja miałem na budziku ok 150km/h , auto z BS też niewiele mniej i nie zdążyłem się przyjrzeć, bo kierownik miał jeszcze okulary przeciwsłoneczne :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czasie tych gorących świąt męczyła mnie jedna rzecz... Strasznie mnie ciągnie żeby zmienić autko na też b5 tylko żeby było 1.8T i Q ( Takie jak Sylwka :jerk:) albo coś w czym można się podłubać nad mocą(ew 1.9TDi i też z mocą ładnie podskoczyć) . Bo moje 2.6 jest fajne, ładnie ciągnie, pali nie tak strasznie, nie psuje się, ale w tym silniku nic nie wyskrobiesz. No nie jest to jakiś mega egzemplarz ale i nie jest jeszcze na wykończeniu. No i teraz jak tu za to się zabrać? Bo jak bym zmieniał to oczywiście wszystkie swoje graty bym zabrał te co włożyłem no i ile ja za nią dostanę? 8tys? Nie mam pojęcia. Bo przekładka silnika to chyba nieopłacalna... jak sądzicie? Kurcze no jestem w rozterce. Radźcie koledzy.... Bo zmiana auta na inną markę nie wchodzi w grę. Audi i tylko Audi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł może i ciekawy, ale :

1. gdybyś kupił 1,9 do dłubania to na początku będziesz miał przerażające wrażenie, że nie jedzie ( to chyba oczywiste) - nie wiem jaką kasę byś dysponował w razie czego- może jakiegoś fajnego polifta byś dorwał- teraz na prawdę auto potaniały, ( B5, B6, B7 a nawet B8 )

2. zorientuj się w sytuacji, czy dasz radę w ogóle ( za normalną kasę) sprzedać obecne 2,6 - mam na myśli pojemność silnika, którą zdecydowana większość potencjalnie zainteresowanych B5'ką będzie omijać z daleka z racji popularnej opinii, że auto pali jak smok :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tym może byc problem. Dzisiaj przyjeżdżają kupcy na motorek. Jakaś kobieta z BS :) No i strasznie napalona więc myślę że sprzedam. No i jakbym a4 sprzedał i troche dołożył to myślę nad jakimś fajnym egzemplarzem poliftowym ( kasa około 16k). Wstępnie przeglądałem zagraniczne serwisy z ogłoszeniami i powiem że ciężko coś wychaczyć fajnego a i się cenią szwaby :kwasny:. Musze z tym jeszcze się przespać. Aha i druga kwestia, mój ojczulek właśnie wylatuje do USA na jakiś tam czas no i tak myślę że pare gratów by się przydało dla mnie i może ktoś jeszcze co by chciał... Tylko jak wygląda sprawa z wysyłka? Np ciuchy, laptop? Opłaca się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opłaca sie . jak ominiesz cło. sam mam mariana co ciagnie z usa. co prawda siedzimy z nim w modelach zdalniesterowanych i czeciach do nich.

moge podpowiedziec pare patentów jak ominac cło.

wysyłka wychodzi cos około 40zł za kazdyzaczety kilgram

miałem kiedys pare modeli na spocie. i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...