Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O widzisz.. a u mnie jest tak:

IMG_0236.jpg

Co do opon, kurcze pare razy przejechalem sie na uzywanych oponach w poprzednim samochodzie. Jak nie zaczely pekac to srednio z guma ( mm ) . Za 500 zl za komplet to naprawde swietna cena, bo nowe w miare dobre opony to koszt 1300 zl :kwasny:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 237,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Karol felgi kupione , dziekowa za namiary:-)

Opublikowano

ooo widzisz :decayed: mówiłem że warto:cwaniak:

---------- Post dopisany at 07:21 ---------- Poprzedni post napisany at 06:57 ----------

przymiarkę robiłeś? Pokaż kolegom jakie kółeczka kupiłeś:wink:

Opublikowano

Nie nie jeszcze nie robiłem przymiarki , może nie pasują , :P , zrzuciłem w domku, leżą sobie i czekają na przemycie :)

ale jakieś foto wrzuce jak się ogarnę

Opublikowano
  • Autor

Witam Panowie :) co tam słychać w wielkim świecie?

u mnie ostatnio słabo z czasem wolnym :/

Opublikowano
Nie nie jeszcze nie robiłem przymiarki , może nie pasują , :P , zrzuciłem w domku, leżą sobie i czekają na przemycie :)

ale jakieś foto wrzuce jak się ogarnę

Jaki rozmiar oponowni? to te o których mi mówiłes?

Opublikowano

225,40,18. Kamil mozliwe ze mowilem:-)

a ty jeszcze w Pl?

---------- Post dopisany at 23:49 ---------- Poprzedni post napisany at 23:47 ----------

Jocker pewnie odrabiasz b8, ahaaaa a mogles wziac passata b5, bys mial wiecej luzu :P

Opublikowano

Janusz jakie fele kupiłeś ?? :naughty:

Joker, lepiej opowiadaj co w Norkowni :wink:

Opublikowano

Filip kupilem takie podobne do tych , co nam tak cene zmieniali :P

Opublikowano

Tamte były RS6 :wink: ciekawe jakie teraz :naughty: i gdzie je dorwałeś :whistling:

Opublikowano

Te tez rsyyy:-) oczywiscie ori w bardzo fajnym stanie z niezlymi rocznymi oponkami.

A kupione dzieki. KArolowi:-)

Opublikowano

A no to jak tak to fajno rzeczywiście :kox: jak dla mnie jeden z lepszych modeli do B6 i B7 :wink:

Opublikowano

Witam wszystkich, jest może ktoś z Hajnówki/okolic kto kojarzy te autko? Jestem zainteresowany a już tyle czasu zmarnowałem na poszukiwania... ;)

Oferta - Audi A4 - Audi A4 1.8T Quattro 180KM Gaz BRC rok produkcji 2000 włoska instalacja gazowa Iv generacji z mocnym reduktorem założona w 2

Chyba znowu wracam do a4 ale tym razem jakoś solidniej by się przydało. :)

Opublikowano
  • Autor

nie no teraz bym nie mógł chyba sie przyzwyczaić do jeźdzenia czymś starszym, człowiek szybko do luksusu się przyzwyczaja :) B8 jak B8.. uczelnia mnie sporo kosztuje i samo ubezpiecznie B8.. kredyt na B8 to pestka :P ale powoli wychodzę na swoje :) teraz trzeba mysleć o jakimś mieszkaniu i kisić sałatę :)

na wielkanoc wpadam do PL swoją B8, zastanawiam się nad zrobieniem chipa w gdańsku, tylko kwestia tego czy od razu kupowac większe turbo i robić na ponad 200 koni ktorych w norwegi w życiu nie wykorzystam, z resztą własnie nawet nie wiem czy potrzeba robić samego chipa :polew:

Opublikowano

W GD chciałbyś program jak coś robić u Olka czy u Zoltara ? :naughty:

Opublikowano

Jeszcze jest Tune-UP :)

Opublikowano

Joker, daleko mieszkasz od Oslo?? Bo będę tam w weekend w marcu :wink:

Opublikowano

może wszyscy pojedzmy do Jokera :D

Opublikowano

Jestem za :decayed:

Opublikowano
  • Autor

program to chyba jak coś to w tune up.. ale nie wiem czy czasu starczy bo musze jechać na duży serwis do salonu w sopocie.. a kierownik coś wolnego dawać j**any nie chce

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.