Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mi niedziela wieczór....

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 238,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zgłaszam się i jaa:)

Opublikowano

Sylwek ? Grzesiek jeszcze jest ? Kasjan na wczasach jest, a Olecko ?

Opublikowano
Może niedziela wieczorem?:decayed:
Sylwek ? Grzesiek jeszcze jest ? Kasjan na wczasach jest, a Olecko ?

Przecież napisałem, że niedziela wieczorem pasuje.:decayed:

Opublikowano

dla mnie również niedziela :)

---------- Post dopisany at 19:22 ---------- Poprzedni post napisany at 18:37 ----------

tylko najlepiej od 12 do 15 coś takiego :)

Opublikowano

witam panowie. i nei yło spota jak byłem w bs.

a przynajmniej nei dostałem zadnego info.

od wczoraj wieczorem jestem w po.

Opublikowano

Flip nie daruje ci tych rolnali :D za 1549 :D

Opublikowano

W biznesie nie ma czułości.. :no:

Opublikowano

witam panowie co tam słychac?

znany termin bukowiny wybiera sie ktoś?

u mnie zapadła decyzja. auto zmienia kolor.

mysle ze w ciagu 2 tygodni bedzie gotowe do pokazania:)

Opublikowano

No widziałem już termin. Ja to bardzo chętnie, ale prawdopodobnie wyjeżdżam do pracy za granicę więc może nie udać się mi... Ale jescze na 100% nie wiadomo. Pochwal się jaki kolor, chyba że tajemnica? U Varia malujesz? Dipem? Też nad tym grubo myślałem ale poczekam może jak auto się kiedyś zmieni to se też piznę na jakiś jebitny kolor.

A tak pozatym to kupiłem Flaty :P

Opublikowano
Flip nie daruje ci tych rolnali :D za 1549 :D

trzeba było szybciej działać :grin:

---------- Post dopisany at 17:32 ---------- Poprzedni post napisany at 17:31 ----------

No widziałem już termin. Ja to bardzo chętnie, ale prawdopodobnie wyjeżdżam do pracy za granicę więc może nie udać się mi... Ale jescze na 100% nie wiadomo. Pochwal się jaki kolor, chyba że tajemnica? U Varia malujesz? Dipem? Też nad tym grubo myślałem ale poczekam może jak auto się kiedyś zmieni to se też piznę na jakiś jebitny kolor.

A tak pozatym to kupiłem Flaty :P

Kasjan, jak wypad się udał ?

Opublikowano

tak u varia robie pełną opcję. wszelkie poprawki, llamier4nicze . usuniecie listew dolnych z drzwi. i dopiero plasti dip łącznie z wnekami zeby wygladało jak fabryczne.

Opublikowano

Rozumiem że jak chce się z wnękami to jest dopłata? To Vario też poprawkami blacharsko-lakierniczymi się zajmuje? A kolor to ten milk-shake?

Opublikowano
Opublikowano

Było to już chyba u nas. To auto mojego kolegi... Wiem że jest zadbane bo jego stary prowadzi dobry zakład mechaniczny i wszystko mu tam naprawia/wymienia. Ale ona nic nie ma... Wiem że cena dobra ale dołożyć jakis wypasik+ fele to ponad 30 wyjdzie. A w niemcowni za 30 można mieć ładną z wypasikiem :) może nie największym. Jakoś z polski bym nie kupił tak pozatym esy...

Opublikowano

widziałem tą ese w lato , bardzo fajnie się prezentowała.

Co do wypasu to , tak strasznej biedy nie ma , ew. zawsze można sobie coś dołożyć:)

Opublikowano

No dobra, tak naprawdę to nie chce srebrnej. No i bez lpg... a propo fel to nieładnie Filip zrobiłeś, mogłeś do Johnego najpierw się odezwać :kwasny:

Jakby co Janusz to znam adres tego gagatka :decayed:

Opublikowano
Rozumiem że jak chce się z wnękami to jest dopłata? To Vario też poprawkami blacharsko-lakierniczymi się zajmuje? A kolor to ten milk-shake?

nie do konca. pierbólki robi jak zaprawki czy coś ale ja chce pousówac najdrobniejsze wgniotki i dopiero kłasc nową powłokę.

w poniedziałek stawiam auto. zobaczymy jak nam długo zejdzie. i pokaze fotki z prac.

Opublikowano

Nie mogę się doczekać fot :) No to grubo idziesz z modami po nowym roku! Oby tak dalej :)

Opublikowano

johnybravo wypowiedz się tutaj w kwestii felg, które to sprzedawałem, bo Kasjan będzie uważał mnie za bandytę :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.