Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W zależności od tego jak wydech rozgrzany. Nic nie bierz do głowy :)

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 238,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no na zimnym nie dymi nic. a gdyby było coś nie tak to właśnie wtedy powinno być najwięcej dymku,prawda? pocieszcie mnie i napiszcie że prawda :this:

Opublikowano
  • Autor

się nie przejmuj jest wszystko :good:

a co już tak Ci się śpieszy uszczelkę pod głowicą wymieniać?? :naughty:

Opublikowano

bardziej mnie martwi stan pompek,czy któraś nie podlewa :angry: ale może miał racje ten kto już mi kiedyś powiedział że szukam dziury w całym :decayed:

Opublikowano

właśnie nie szuakjcie dziury w całym :naughty: tylko trzeba zrobić jakiegoś spota , jutro pasuje? :evil:

Opublikowano
  • Autor

za dwa tygodnie przyjeżdżam więc czekajcie na mnie :naughty:

na razie lampki rezam żeby było czym na spocie się pochwalić :)

Opublikowano

ja dochodze do siebie po wczorajszym, nie należe do tych osób co biorą sobie urlop od picia w adwent :zemdlal:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 11:11_________________________________________________wczoraj sie przekonałem co to siła audi Quattro,wrażenie piorunujące :good:

Opublikowano
  • Autor

ja tam wczoraj sam waliłem piwo do lustra :polew: :polew:

jaką furą jeździłeś z Q?? bo w swojej chyba nie masz no nie :mysli:

Opublikowano

ja wczoraj nic , susza :(

Opublikowano
  • Autor

ja wczoraj nic , susza :(

a Ty co się przepisałeś się do klubu AA zamiast A4? :naughty:

Johny co z furami? nic się nie chwalisz.. :mysli:

Opublikowano

no w swojej nie i żałuje tego niesamowicie,chociaż doczytałem sie że do b6 idzie zrobić taki napęd,także jest nadzieja :naughty:

kumpel rozciągał mi audicą B5 po zaśnieżonym!! polu!! traktor(rozrusznik padł)

qurwa!!!!!!!!!tylko fontanny śniegu i trawy za nim fruwały jak wyrwał do przodu :kox: :kox:

Opublikowano

ja wczoraj nic , susza :(

a Ty co się przepisałeś się do klubu AA zamiast A4? :naughty:

Johny co z furami? nic się nie chwalisz.. :mysli:

pierwsza normalna sobota którą spędziłem w domu :good:

Fury szukam na spokojnie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no w swojej nie i żałuje tego niesamowicie,chociaż doczytałem sie że do b6 idzie zrobić taki napęd,także jest nadzieja :naughty:

kumpel rozciągał mi audicą B5 po zaśnieżonym!! polu!! traktor(rozrusznik padł)

qurwa!!!!!!!!!tylko fontanny śniegu i trawy za nim fruwały jak wyrwał do przodu :kox: :kox:

znaczy że samochodem traktor rozciagaliście? :shocked: dobrze zrozumiałem? :mysli:

Johny no i masz rację bo co nagle to po diable :evil:

Opublikowano

dobrze zrozumiałeś i to w szczerym polu :gwizdanie:

Opublikowano

ja wczoraj nic , susza :(

Tak jak ja :gwizdanie: geony szukaj,szukaj będziemy mieli co opijać zeby sie nie psuło :hi:

Opublikowano

geony :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

dobrze zrozumiałeś i to w szczerym polu :gwizdanie:

szczerze Ci powiem że nigdy bym nie pomyślał żeby próbować osobówką rozciągać traktor.. no chyba że A8 lub Q7 z 4.2TDI :kox:

Właśnie Geony :polew: szukaj fury to w święta opijemy ;)

Opublikowano

geony :polew: :polew: :polew: :polew:

poczekaj do spota jajca ukrecone masz na bank :good: geony :tongue4:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 22:07_________________________________________________

Fury szukam na spokojnie

jak szukasz fury to"kunie tez ci sie przydadza" do tej fury geony :kox:
Opublikowano

geony :polew: :polew: :polew: :polew:

poczekaj do spota jajca ukrecone masz na bank :good: geony :tongue4:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 22:07_________________________________________________

Fury szukam na spokojnie

jak szukasz fury to"kunie tez ci sie przydadza" do tej fury geony :kox:

Zanim zrobimy jakieoś spota to łoooo :polew::decayed:

Jajcarze patrzajta lepiej na to :kox:

Oleg PussyKing - Pussy King

Opublikowano
  • Autor

geony :polew: :polew: :polew: :polew:

poczekaj do spota jajca ukrecone masz na bank :good: geony :tongue4:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 22:07_________________________________________________

Fury szukam na spokojnie

jak szukasz fury to"kunie tez ci sie przydadza" do tej fury geony :kox:

Zanim zrobimy jakieoś spota to łoooo :polew::decayed:

Jajcarze patrzajta lepiej na to :kox:

Oleg PussyKing - Pussy King

lepszego teledysku w życiu nie widziałem.. myslę że ma szansę na nagrode MTV

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.