Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

nam sie juz znudzilo siedzenie tam i sobie wrócilismy :D

mam pytanko czy wycinał ktos z was katalizaor w szczecinie z swojego tdi ? interesuje mnie cena i jakos wykonania bo dzisiaj sie orientowalem to mi powiedzial czlowiek ze 200 zł około..

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 175,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w mierzynie są ludzie od tłumików i w tym się specjalizują tam zapytaj

Opublikowano
  • Autor

tam bylem:) robilem u goscia w civicku caly wydech ale teraz kurde 2 stowki za wyciecie kata to przesadzil chyba:>

Opublikowano

Miałbym prośbę do Kogoś kto ogarnia trochę kompy -

tu jest film, czy dałoby się zgrać ten film na dysk i wyodrębnić z niego wyścig od 15 do 24 sekundy?

Opublikowano

Na pewno da się ściągnąć :) I na pewno da się też wyciąć ten kawałek :) Spróbuje się tym zająć dziś ;)

No i zrobione masz tu linka do filmiku ;) mam nadzieje ze o ten kawałek chodziło :P

http://www.sendspace.com/file/68sten

Opublikowano

Na pewno da się ściągnąć :) I na pewno da się też wyciąć ten kawałek :) Spróbuje się tym zająć dziś ;)

No i zrobione masz tu linka do filmiku ;) mam nadzieje ze o ten kawałek chodziło :P

http://www.sendspace.com/file/68sten

no po prostu bajka :) wiszę Ci piwo na zlocie :)
Opublikowano

Drobnostka ;P

Opublikowano

Jak kupisz Audi :)Cornek :) mysle ze piwa nie bedzie Aruzzz chciał hahahaha

Opublikowano

potrzebuje kogoś z koszalina do pomocy :notworthy:

szukam zdrowej e30 i w koszalinie stoi coś czego szukam

http://otomoto.pl/bmw-320-e30-coupe-oryginal-z-niemiec-C15115165.html

z tym że mam tam 600km i pojechać i zobaczyć ze to szrot mi się za bardzo nie uśmiecha, a przez telefon i na zdjęciach to każda jest igła :wallbash: to prosił bym o pomoc, jak by był ktoś chętny to proszę o pw

pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Ten koles sprawdza same fajne e30stki, monitoruje jego ogloszenia od zimy i zawsze sa fajne auta. Tylko ze nigdy nie mam czasu podjechac do Koszlaina zeby obejrzec ;)

Opublikowano

Witam klubowicze,

razem z rodzicami jeszcze nienarodzonego chłopca prosimy o pomoc, zajrzyjcie do tego wątku, każdy grosz się liczy: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=160387.0

pozdrawiam i dziękuję za każdą pomoc :hi:

Opublikowano

to kto leci w tą niedziele na wilcze laski 180 km od szczecina na 1/4 mili z pomiarem et, et+rt i v max?

klasy są

0-1500 cm3

1500-2000

2000-2500

2500-3500

diesel

Opublikowano

Ten koles sprawdza same fajne e30stki, monitoruje jego ogloszenia od zimy i zawsze sa fajne auta. Tylko ze nigdy nie mam czasu podjechac do Koszlaina zeby obejrzec ;)

już nie aktualne :wink4:

Opublikowano

to kto leci w tą niedziele na wilcze laski 180 km od szczecina na 1/4 mili z pomiarem et, et+rt i v max?

Za daleko, 80km jeszcze moge sie przemeczyc, ale 180 w jedna strone w aucie bez wygluszen z gola blacha i 4000rpm na piatce przy 100km/h to dziekuje :P

Opublikowano

Panowie i Panie pamietacie tamte akcje??? piszę bo powoli zbliża sie zima:) i znów na testy bedzie trzeba wziąć nasze Audiny :)

http://martinez.za.pl/spots.htm

http://martinez.za.pl/spots2.htm

http://martinez.za.pl/2kulig.htm

http://martinez.za.pl/1kulig2.htm

ale była zabawa wtedy :) mam nadzieje ze zrobimy powtórkę i to w liczniejszym gronie:D aaaaaaaaaa Galec pamietaj o naszym zakładzie:D chce zobaczyć jak twoja oś sobie radzi :) na śniegu z taką liczbą sanek :)

hahahahah http://martinez.za.pl/IMG_0377.jpg

była dobra ekipa http://martinez.za.pl/IMG_9138.jpg

drift byl :)http://martinez.za.pl/IMG_8883.jpg

także ten nie zapomniany Galca:)http://martinez.za.pl/kulig2010_01_17_00033.jpg

Piątka ośka też sobie nieźle radziła :)http://martinez.za.pl/IMG_8486.jpg i http://martinez.za.pl/kulig2010_01_17_00036.jpg

hahahah http://martinez.za.pl/kulig2010_01_17_00048.jpg

Moje QUATTRO :) mmmmmmm http://martinez.za.pl/kulig2010_01_17_000000041.jpg

hahahaha i nie ma to jak wygranie driftu przez Galca na spocie BMW ośką :)http://martinez.za.pl/kulig2010_01_17_0000016.jpg

Opublikowano

no a jak no a jak :) pisze się na 100 :)

Opublikowano
:) hahahaha to super stała ekipa musi być :D snow-drifterów :evil:
Opublikowano

oj działo się działo, też się pisze na jazdę bokiem oską :>

Opublikowano

nie zapomnijcie o mnie wpisuje sie rowniez :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.