Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bez obrazy ale ta kwota za jaka Leo robi wirusa to juz jest bardzo mała... pytaliscie sie w Vtechu lub Vtronicu...? ;-)

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 175,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
bez obrazy ale ta kwota za jaka Leo robi wirusa to juz jest bardzo mała... pytaliscie sie w Vtechu lub Vtronicu...? ;-)

A jaka to kwota?:)

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Opublikowano

Gdzie w szczecinie regeneruje maglownice do audi lub kupie po regeneracji PILNE

Wysłane z iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

Witam,

W poniedziałek jadę pod Poznań do Goodhope na wirusa. Po powrocie podzielę się wrażeniami.

pzdr

Opublikowano
Witam,

W poniedziałek jadę pod Poznań do Goodhope na wirusa. Po powrocie podzielę się wrażeniami.

pzdr

Czekamy w takim razie na ile kręcisz ?

Opublikowano
bez obrazy ale ta kwota za jaka Leo robi wirusa to juz jest bardzo mała... pytaliscie sie w Vtechu lub Vtronicu...? ;-)

A jaka to kwota?:)

;) zapytaj doradcy.... a dla porównania zadzwon do vtechu i vtronica...

Opublikowano
bez obrazy ale ta kwota za jaka Leo robi wirusa to juz jest bardzo mała... pytaliscie sie w Vtechu lub Vtronicu...? ;-)

A jaka to kwota?:)

;) zapytaj doradcy.... a dla porównania zadzwon do vtechu i vtronica...

Dawajcie kwoty, bedzie mozna wyposrodkowac finanse wzgledem doswiadczonego tunera... co to za tajemnica ile kto zabulil... i czy jest zadowolony..

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Opublikowano

O kwotach z nim nie rozmawiałem powiedział tylko ze możemy liczyć na rabat...

---------- Post dopisany at 08:51 ---------- Poprzedni post napisany at 08:50 ----------

Ale myśle ze nie wiecej niż 1000-1200 zł

Opublikowano

Leo robi osobiscie mapy, a Vtech i Vtronic kupuja od tunerów (i wirusy robione sa tak zeby nie było wnoszenia rekalmacji)masz program gładki i łagodny i tyle. a leo robi Wam to co chcecie jak chcecie i zeby było bezpiecznie dla motorowni sprzegła itd...

Opublikowano

Chłopaki znacie kogoś kto ogarnia temat elektryki w Mercedesach - kolega z pracy ma Mietka C200 W203 i siadł mu centralny zamek - możecie kogoś polecić kto ogarnie temat w Szczecinie ?? z góry dzięki

Opublikowano

nikt Ci lepiej nie doradzi tutaj od Grzesia - autora postu wyżej Twojego :))

Opublikowano

Jest ktos ze Szczecina kto sam ogarniał wspomaganie w audi a4 avant z ilnikiem adr

Wysłane z iPhone przez Tapatalk

Opublikowano
Witam,

W poniedziałek jadę pod Poznań do Goodhope na wirusa. Po powrocie podzielę się wrażeniami.

pzdr

Czekamy w takim razie na ile kręcisz ?

Operacja zakończona. 125->173KM; 301->391NM. Wykres wrzucę niedługo. Wrażenia z jazdy o niebo lepsze. Pozbyłem się muła i w końcu czuję, że mam Audi :)

Opublikowano

Operacja zakończona. 125->173KM; 301->391NM. Wykres wrzucę niedługo. Wrażenia z jazdy o niebo lepsze. Pozbyłem się muła i w końcu czuję, że mam Audi :)

Gratulacje!! :wink: A spalanie jak tam?

Opublikowano
Witam,

W poniedziałek jadę pod Poznań do Goodhope na wirusa. Po powrocie podzielę się wrażeniami.

pzdr

Czekamy w takim razie na ile kręcisz ?

Operacja zakończona. 125->173KM; 301->391NM. Wykres wrzucę niedługo. Wrażenia z jazdy o niebo lepsze. Pozbyłem się muła i w końcu czuję, że mam Audi :)

to wrzucaj wykres - jak sprzegło ślizga sie czy nie ?

Opublikowano
Witam,

W poniedziałek jadę pod Poznań do Goodhope na wirusa. Po powrocie podzielę się wrażeniami.

pzdr

Czekamy w takim razie na ile kręcisz ?

Operacja zakończona. 125->173KM; 301->391NM. Wykres wrzucę niedługo. Wrażenia z jazdy o niebo lepsze. Pozbyłem się muła i w końcu czuję, że mam Audi :)

to wrzucaj wykres - jak sprzegło ślizga sie czy nie ?

Różnicy w spalaniu większej nie ma. Może minimalnie wzrosło. Jutro będę na stałej trasie to ocenię. Sprzęgło bez zarzutu, żadnych ślizgów. Poniżej wykres :)

Scanaudi_1600x1163.jpg

Opublikowano

Bardzo fajne te Twoje krzywe :decayed:

Opublikowano

Skoro tak mowa o zarazkach podnoszących moc to czy do mojego da rade coś nowego wygrezmolić?? No i by było bezpieczne dla niego.

Opublikowano
Skoro tak mowa o zarazkach podnoszących moc to czy do mojego da rade coś nowego wygrezmolić?? No i by było bezpieczne dla niego.

Z tego co wiem Rafał to bez turbo motorownie nie maja szału jeśli chodzi o przyrost mocy. Ale można sie dowiedzieć.... Albo Kazik doreza Ci turbo :naughty:

Opublikowano

Mi chodzi by bezpiecznie podkręcić go tak do 200 KM

A trzeba było brać z turbo to nie bo po co, kolorem mnie zahipnotyzowała i teraz cierpie na niedobór źrebiąt...

Pier...e następne Audi będzie z turbo i w Q bo te moje FWD to...

Tylko zamiast odkładać na nowe auto to ja ciągle w te ładuje. Jak nie zamówiłem w tym tygodniu monitorki do zagłówków Alpine to dzisiaj już zamawiam pilot do mojego radyjka i tuner TV. A i jeszcze nawigacja mnie później czeka :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.