Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja nie chce kupic auta na F :grin:

Pytam ino o komis czy komus znany??????????

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 175,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Przyjeżdżać przejeżdżałem, nic więcej :wink:

Jak to z komisami - zasada ograniczonego zaufania :wink:

Opublikowano
Są lepsi niż serwis.fakt są drodzy,moj znajomy u nich sie stołuje od 3ech aut.

auto ogarnięte;) fachowa i miła obsługa naprawde polecam cenna wcale nie wysoka;)

Opublikowano

Kuzyn ostatnio w którymś wykukał

Na liczniku 129 tyś a pod maską kartka z ostatnią wymianą oleju 179 tyś :decayed: autko Seat :wink:

Opublikowano
Kuzyn ostatnio w którymś wykukał

Na liczniku 129 tyś a pod maską kartka z ostatnią wymianą oleju 179 tyś :decayed: autko Seat :wink:

Mówisz o tym komisie,bo szukam alhambry:decayed:???

Te 50 to pikuś jak się o 300 cofa to przegięcie:kwasny:

Opublikowano

Ale 179 przy dacie 2010 r :decayed:

Opublikowano

Bartek skubańcu zamontowałem tempomat:jerk::jerk:

Opublikowano

Lata git ? Rozporka się przydała ? No w końcu coś co Ci sprzedałem pasuje:grin:

Opublikowano

Lata ale na razie trase dłuższą mam na sobotę,teraz po mieście korzystam:polew:

Rozpórka leży kurzy się jak inne rzeczy wymagające kanału,puki jest upał ja pod rozgrzane auto za ciula nie wejdę:thumbdown:

Raz nie pasowało zapomniałem już o tym:whistling::whistling::whistling:

Opublikowano

To okej bo zastanawiałem się jakie masz kostki w kompie bo było robione pod biala jedna, a wiem ze jeszcze pod inna konfiguracje można zależy od samochodu

Opublikowano

oboje mamy lifta z biala kocha:decayed:

Opublikowano

Witam, wiem że może temat nie tutaj ale wrzuciłem głębiej na forum ale nie dostałem odzewu a potrzebna mi opinia eksperta :) a wiec mam mały problemik :D coś mnie męczy ale może pokaże to na filmikach :D

1)

2)

Czy dobrze wnioskuje że element uszkodzony to napinacz paska wielorowkowego ?? Dzięki z góry za odpowiedz :)

Opublikowano

Sprawdź przy okazji wolnobieżkę alternatora... Cienkim srubokretem sprobuj pchnąc wirnik we wnetrzu alternatora ten ktory widac przez żeberka obudowy altka. Jesl go ruszysz w kierunku wskaz.zegara-wolnobieżka sprawna,jesli nie wolnobieżka do wymiany.przdz jej zablokowanie napinacz może hałasić ale ten hałas bardziej slyszy mi sie od alternatora.

Opublikowano

tez mi to bardziej wyglada na sprzegielko w alternatorze ...

Opublikowano

Dodam jeszcze że przy skręcie zaczynam mocniej slysze dzwięk i jak klime odpale :)

---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ----------

Panowie :)

u mnie jest podobnie

99,9 że mieliscie racje :) nawet nie ma co sie bawic w sprawdzanie jutro ogarne nowe sprzegielko i montuje :)

Dzieki bardzo :)

Witam, to znów ja :) udało mi się dotrzeć do obu rolek i sprawdzić je w taki sposób jak pokazuje na filmiku :)

chyba jednak to nie bedzie to sprzegiełko w alternatorze :/ mogę jeszcze dodać że podczas włączenia klimatyzacji dzwięk mocno narasta. Z góry dzieki za dalsze opinie. Pozdrawiam :)
Opublikowano

rolka napinacza do wymiany ewidetnie.-niemiłosiernie zajechane łozysko rolki. jak juz kreciłes altkiem to trzeba było sprawdzic wolnobierzke tylko szkoda ze nie w tą strone obracałes...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

O fajnie że dostałem tak szybko odzew :) faktycznie kierunki które obrałem są złe, jutro postaram się sprawdzić tę wolnobieżkę w prawidłowym kierunku :)


Witam,

to znów ja ;) dla ciekawskich rozwiązałem problem z hałasem :) Wniosek: rozwalana zarówno rolka napinacza jak i sprzegiełko alternatora :) Dzięki za pomoc :) Pozdrawiam :)

Opublikowano

Siemka.

Polecacie zakład GAZ-TECH na Nehringa czy nie bardzo? :P

Edytowane przez dzeJKej

Opublikowano

1miejsce jeśli chodzi o podtlenek Lpg to zajmuje Tanowo. Neringa tez jest sławne

Opublikowano

Autogaz DRETAN to jest to?:>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.