Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

halo :D

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 175,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam.Szukam Police okolice kogoś ogarniętego w temacie świateł skandynawskich i aktywacji kierownicy multifunkcyjnej.Czteropak chłodzi się. :banan:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Kogo mozecie polecic od glowic w Szczecinie???

Chodzi o sprawdzenie szczelnosci ewentualnie spawanie???

Dzwonilem do Motorszlif-a ale nikt nie odbira.

Dzieki

Opublikowano

Uni-motor - radek molenda. wrocławska 1

Opublikowano

Dzieki.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam, chce wymienić kierownicę zwykłą na kierownicę z obsługą rms-e. Mam kierownicę, taśmę, poduchę. Przełożyć mogę sam, kwestia adaptacji. Kto w Szczecinie zna się na tym i może pomóc w adaptacji kierownicy z obsługą radia ?

Opublikowano

Witam,

Kupie a4 b6 lub b7 Szczecin.

Opublikowano

siema

gdzie w Szcz przyciemnic szyby?

Opublikowano

Najlepiej tam http://www.foltech.szczecin.pl/

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Witam,

Kupie a4 b6 lub b7 Szczecin.

Niestety kolego w Szczecinie i bliskich okolicach ciężko o dobry egzemplarz... a przynajmniej słabo było z pół roku temu jak sam szukałem dla siebie.

Opublikowano

Witam,

Kupie a4 b6 lub b7 Szczecin.

Niestety kolego w Szczecinie i bliskich okolicach ciężko o dobry egzemplarz... a przynajmniej słabo było z pół roku temu jak sam szukałem dla siebie.

Wrzucę info, że po ostatniej zmianie marki, w drugiej połowie września będę sprzedawał swoje B8 AVANT 2008, z polskiego salonu. Żeby nie śmiecić, więcej info na priv.

Edytowane przez arekp

Opublikowano

Witam,

Kupie a4 b6 lub b7 Szczecin.

Niestety kolego w Szczecinie i bliskich okolicach ciężko o dobry egzemplarz... a przynajmniej słabo było z pół roku temu jak sam szukałem dla siebie.

Jaką kwotę kolega przeznacza na samochód ?

Jaki konkretnie ? Diesel, benzyna, avant, sedan ?

Edytowane przez tomekxp2

Opublikowano

Najlepiej tam http://www.foltech.szczecin.pl/

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

za avanta b8 chca 480 zl to dobra cena ? wydaje mi sie ze drogo

Opublikowano

Zapewne znajdziesz taniej ale wszyscy moi znajomi co tam robili byli zadowoleni jeszcze możesz na przestrzennej spróbować tam tez przyciemnianą

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez prezesik

Opublikowano

Zapewne znajdziesz taniej ale wszyscy moi znajomi co tam robili byli zadowoleni jeszcze możesz na przestrzennej spróbować tam tez przyciemnianą

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

na przestrzennej 380 zl

Opublikowano

Przestrzenna 300 zł avant b7 rok temu przyciemniane.

Edytowane przez tomekxp2

Opublikowano

Przestrzenna 300 zł avant b7 rok temu przyciemniane.

i jak zadowolony jestes ?

za kazdy model wyzej + 50 zl :P

Opublikowano

Minął już rok, albo i więcej nawet - musiałbym zobaczyć kiedy dokładnie oklejałem i jest ok. Nic nie schodzi. W cenie mogłem wybrać jaką folię tj. 80%,60% przyciemnienia itp. Po oklejeniu tydzień kazali podjechać na sprawdzenie i było ok. Także ja ich wybrałem bo miałem po drodze do pracy i robotę zrobili dobrze i chyba nie drogo. Wiadomo że atest dali i jakaś gwarancja też była.

Edytowane przez tomekxp2

Opublikowano

Minął już rok, albo i więcej nawet - musiałbym zobaczyć kiedy dokładnie oklejałem i jest ok. Nic nie schodzi. W cenie mogłem wybrać jaką folię tj. 80%,60% przyciemnienia itp. Po oklejeniu tydzień kazali podjechać na sprawdzenie i było ok. Także ja ich wybrałem bo miałem po drodze do pracy i robotę zrobili dobrze i chyba nie drogo. Wiadomo że atest dali i jakaś gwarancja też była.

dzieki :hi:

w folglas powiedzieli 400zl

Opublikowano

Na przestrzennej audi robiłem i dwa lata jak ja miałem tez było ok tylko jedna poprawkę robili ma tylnej szybie :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.