Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie pogaduchy


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do kolegów, czy ktoś jeździ po Szczecinie b6/b7 avant i ma system Bose w samochodzie ? Chciałabym zobaczyć jak to gra i jak skrzynia jest zamontowana w bagażniku. :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pytanie do kolegów, czy ktoś jeździ po Szczecinie b6/b7 avant i ma system Bose w samochodzie ? Chciałabym zobaczyć jak to gra i jak skrzynia jest zamontowana w bagażniku. :).

mam Avanta b6 z bose i concert II jak coś to pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś z kolegów robił w Szczecinie korektę lakieru ? Konkretnie chodzi mi o kogoś, kogo można polecić i zna się na robocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyko i wyłącznie Car detailing z kurzej

Mega dobra robota dwa auta u nich robiłem

48d3be6cc214ec62f10d00749233529c.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez prezesik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze Patryk - Picmaker Auto Detailing - Gumieńce ul. Krakowska 23

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teź polecam Car Detailing przy Kurzej. Sam u Dawida robiłem w te wakacje swoją A4. Mega efekt i mega zadowolenie.

Tutaj masz małą fotorelację:

https://www.facebook.com/CarDetailingSzczecin/photos/?tab=album&album_id=1273815609317530

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam sprawdzonego, dobrego elektryka na terenie Szczecina.
Nie działa mi jedna lampka oświetlenia podsufitki - przednia prawa. Wszystko sprawdzone, żarówka jak i oprawa żarówki są w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomożecie?

Nie wiem czy to przypadek czy efekt ale po wymianie obu przegubów ( nie od razu to słyszałem ale po kilku dniach się skapnalem że coś wyje) przy prędkości ok 60 słyszę niskotonowe wycie z kół, przy mniejszych prędkościach nie da się usłyszeć, przy 60 i wyżej już tak, dźwięk narasta tak do ok 80 i później jest już jednostajny, ewidentnie coś w kołach z przodu, i teraz nie wiem czy to opony czy łożyska bo już kiedyś mi wyły to strasznie głośno a tu trzeba się wsłuchać, czy podczas montażu przegubów można coś z tymi łożyskami zrobić nie tak? Czy koła się grzeją? nie wiem bo musiałbym na jakąś długa trasę bez hamowania się wybrać, ale podczas jazdy po mieście felgi nie są ciepłe czy gorące.

Ktoś już mi napisał że za lekko dokręcone nakrętki przegubów inny że za ciężko, przeguby wymienione 10 dni temu i już by coś z łożyskami się stało? A i ja ich nie wymienialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami tak bywa ze jak odpuścisz śrubę piasty to po ponownym dokręceniu zdarza się ze łożyska klękają...kiedyś jak coś było robione to piasty np zostały mocno dokręcone a teraz ty jak robiłeś to może je z mniejsza siła dokręciłeś i zaczęły wyć - raczej wątpię ze mocniejsze dokręcenie je wyciszy... dlatego warto jest przykrecac sruby z odpowiednim momentem/siłą jak przykazuje producent pojazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nic z tym nie zrobię raczej? Ewentualnie z jaką siła powinny być dokręcone nakrętki czy śruby bo nawet nie wiem jak tam to wygląda, wezmę od kolezki klucz dyno i sprawdzę

Łożyska to minimum mają 4 lata a przeguby z 3 lata temu wymienialem więc dokręcanie odkrecanie swoje zrobiło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W b5 szly dwa rodzaje przegubow tj maly montowany do rzedowek wyjatek to ajl i nie zawsze ajm.

Oraz duzy dawany do Vki oraz dwoch ww silnikow.

Maly na srube szesciakatna tj M14 a duzy na M16tj zwykly duzy imbusik 17:-D

Bediks jak nie zmieniles auta i nie myli mnie pamiec to masz 14.

Edytowane przez wesz82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...