Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie pogaduchy


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

:D heheheh loozio :kox:[br]Dopisany: 13 Luty 2012, 13:50_________________________________________________Dobra słuchajcie najpierw wrzucę to w luźne pogaduchy, nie będę zakładac nowego wątku bo nie wiem czy jest sens i byście byli zainteresowani. Ogólnie sprawa wygląda następujaco. Tworzyć się zaczyna fajna ekipa A6 w komitywie z innymi audinkami jak A4/A3 ......

Miałem poruszyć temat na wczorajszym spocie ale tyle się działo że nie było kiedy :D Pomyślałem sobie że można by zrobić spota u mnie w mieścince. Znam koleżkę z portalu który funkcjonuje u mnie w mieście wnowogardzie.pl. Niestety motoryzacja u Nas kuleje a wyskoczył z propozycją czy taki spot nie mógłby się odbyć u mnie w mieście skoro Ja się tym interesuje. Wiecie zrobić troche hałasu, zakorkować miasto:) i Je zapromować w ten sposób. Oczywiście załatwione wszystko byłoby z Burmistrzem że wjedziemy sobie normalnie na plac w centrum miasta, oczywiscie jakiś grillek, przy czym artykuły w gazecie goleniowskiej i nowogardzkiej oraz w tych portalach internetowych. Nawet dałoby sie załatwić jakieś grupy które mogłyby sobie wystapić na takim spocie np hip-hopowe. Nie jest to mój ulubiony gatunek, ale przynajmniej była by zdrowa zadyma:D Co wy na to ? zapraszam do dyskusji. Co sądzicie o takiej formie Spota???? Pozdro Audi Maniacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To nie ma być na dniach, taki pomysł się zrodził fakt jakis czas temu ale na razie to tylko rzut pomysłu dla Was! jak będą chętni by mnie odwiedzić:D wtedy zagadam :D ustalimy wspólnie termin by każdemu pasowało :D i jazda:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ mój pomysł wygląda następująco odnosząc się do Twojego posta na forum a4 na temat spotu (zlotu) nazywajmy to jak kto chce w Twojej rodzinnej miejscowości jaką jest Nowogard aby zapromować to miasto można urządzić konkursy sprawnościowe i zręcznościowe dla mężczyzn jak i kobiet np podzielić wszystko na kilka etapów czyli sprawnościówka samochodem później etap konkursu polegający na wysiłku fizycznym np. mężczyźni przeciąganie auta za pomocą liny holowniczej a dla kobiet np rzut samą oponą w dal później np połączyło by się obie metody konkurencji żeby stworzyć 3 i w ten sposób ostatnią konkurencje dnia po zakończeniu ostatnich konkurencji podsumowanie pkt itd i wręczenie nagród i tutaj pojawia się mój pomysł np jako puchar za pierwsze miejsce można zrobić taki i tu moja wizja (kupić spręzyne od zawieszenie czy to tico czy malucha byle jak najtaniej i kilka małych sprężynek np znalazłem do wydechu od tico i przyspawać to do podstawek od pucharów) po wszystkich konkurencjach przejazd przez ulice Nowogardu całym konwojem tak żeby miasto zobaczyło co się dzieje i wy czyli np klub audi c4 byście wystąpili jako organizatorzy tego spotkania albo połaczenii z a4 klubem to jest mój pomysł na ten spocik w ND

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da sie da bo juz to zostało napomknięte :D przez mojego koleżkę :D i nie będzie problemu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie pomysł podoba , jak takie coś by wypaliło to można by było tez zmontowac cos takiego w szczecinie i moze uda się zgarnąć do kluby te wszystkie audiki które jezdzą po mieście a nie wpadają na spoty i moze wkoncu wypaliły by jakies spoty w ustalonym terminie a nie że raz na pare miesięcy tylko..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, dziś tutaj jutro tam taka imprezka byla by fajna. Dziś Szczecin, jutro Nowogard a znowu kiedyś tam Gryfice !:D myslę że to by był fajny pretekst do spotkania i zabawy a jesli to mialoby sie odbywać za sprawą naszych 2 klubów :D to pewnie relacje z każdej takiej imprezy mogły sie ukazywać na łamach gazet lokalnych i portali :D Juz ja bym się o to postarał D:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy mamy tu wielu mechaników z takim oprzyrządowaniem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super pomysł wreszcie coś by się działo i wierze ze jeszcze kilka audi z ciekawości by wpadło :> jestem za :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheheh nooooo zrobic tak zamieszanko w mieście i mieć na to pozwolenie :D heheheh byłoby zacnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yamahayzfr13 na wałek pasuje wiertło fi 5,5 a wał były 2 blokady w zaleznosci od silnika.

jesli nie masz blokady to za nim odpuscisz napinacz zrób sobie swój znaczek na kole i na piascie uszczelniacza zebyc wiedział kiedy masz GMP.na kole rozrządu jest strzałka w starych PD patrzy ona w pion a w nowszych na godz 13. i z bani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yamahayzfr13 na wałek pasuje wiertło fi 5,5 a wał były 2 blokady w zaleznosci od silnika.

jesli nie masz blokady to za nim odpuscisz napinacz zrób sobie swój znaczek na kole i na piascie uszczelniacza zebyc wiedział kiedy masz GMP.na kole rozrządu jest strzałka w starych PD patrzy ona w pion a w nowszych na godz 13. i z bani.

Ja pierdziu o czym ten człowiek do mnie rozmawia;D :polew::kwasny::good:[br]Dopisany: 22 Luty 2012, 08:11_________________________________________________yamahayzfr13 czy ja Twój głos tutaj słyszę :D ?

nie powiem :D dobre explode :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...