Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Taka nowa granatowo kolorowa~ 40/40


maja-m

Rekomendowane odpowiedzi

Witojcie ogólnie zaczęło robić się ciepło i pomyślałem że pozrywam ze swojego autka ten super zjemadafucka chrom :travolta: ale skończyło się na tym że oderwałem kawałek i zostało mi w cholere kleju woda ni rusz czym ja mam to chycic bo wieś tak jezdzić. Rozpuszczalnikiem? pytam bo sram o lakier. I nie mogłem znaleźć w :szukaj:

Zdjąłem alu ramki z zegarów bo mi nie podeszły za bardzo. Wczoraj szorowałem felunek bo zakupiłem nowe kapcie 16, 205 55 chyba jak dobrze moja głowa pamięta.

Dziś wstałem z chęcią umycia mojej nuńki bo już wszystko pozakładane a tu jak pizło z nieba...

Co myślicie o takim bajerku? Znając życie pewnie "wieś tuning" :cool1: ale kiera jest naprawde super jezdzi się jak miodzio kumpel ma ją w a6 tylko mówił że jeszcze trzeba kupić dobra nabe czy coś takiego nie pamietam dokładnie i wejdzie jak ulał (dobra naba 170zł). Czekam na opinie a niedługo wypucuje autko i wrzuce jakieś fotki.

ytMKJ.jpg

ytWJi.jpg

ytZdr.jpg

Oczywiście znaczek audi by się wpsowało w klaksonik (bo lezał gdzieś obok) Kiera firmy MOMO moge ją wyrwać za naprawde dobry chajs.

Też zrywałem chromy wokół szyb. Ścierałem normalnie palcami, trzesz trzesz i schodzi. Z tymi na lakierze to może spróbuj benzyną ekstrakcyjną.

Odnośnie kierownicy to lipa, nie ma w niej poduszki. Takie kierownice mogą być w autach bez poduszek albo w takich z klatką bezpieczeństwa. Chyba nie chcesz sobie rozwalić sobie głowy o taką kierownicę a potem sam siebie pytać: po co mi to było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie ogólnie zaczęło robić się ciepło i pomyślałem że pozrywam ze swojego autka ten super zjemadafucka chrom :travolta: ale skończyło się na tym że oderwałem kawałek i zostało mi w cholere kleju woda ni rusz czym ja mam to chycic bo wieś tak jezdzić. Rozpuszczalnikiem? pytam bo sram o lakier. I nie mogłem znaleźć w :szukaj:

Zdjąłem alu ramki z zegarów bo mi nie podeszły za bardzo. Wczoraj szorowałem felunek bo zakupiłem nowe kapcie 16, 205 55 chyba jak dobrze moja głowa pamięta.

Dziś wstałem z chęcią umycia mojej nuńki bo już wszystko pozakładane a tu jak pizło z nieba...

Co myślicie o takim bajerku? Znając życie pewnie "wieś tuning" :cool1: ale kiera jest naprawde super jezdzi się jak miodzio kumpel ma ją w a6 tylko mówił że jeszcze trzeba kupić dobra nabe czy coś takiego nie pamietam dokładnie i wejdzie jak ulał (dobra naba 170zł). Czekam na opinie a niedługo wypucuje autko i wrzuce jakieś fotki.

ytMKJ.jpg

ytWJi.jpg

ytZdr.jpg

Oczywiście znaczek audi by się wpsowało w klaksonik (bo lezał gdzieś obok) Kiera firmy MOMO moge ją wyrwać za naprawde dobry chajs.

Masz ładną sportową trójramienną kierownicę z PODUCHĄ i chcesz z niej zrezygnować na rzecz takiego czegoś? Nieee... :no:

Lepiej, za te pieniądze, daj swoją do obszycia perforowaną skórą. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt o poduszczę nie pomyślałem :no: Dla mnie kiera fajna z tego względu ze jest mniejsza od tej co mam teraz a dla mnie to duży plus bo cały czas wadze o nią nogami a siedzenia dalej nie odsune bo za daleko bede miał pedały :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może podnieś kierownicę? :gwizdanie:

tej nie zakładaj... :thumbdown:

ładne autko - kiedy zakładasz lampki i alumy? chyba, że przeoczyłem fotki

tylne lampki mi się nie podobają oraz ten chrom na tylnej klaspie ale za to kubełki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może podnieś kierownicę? :gwizdanie:

tej nie zakładaj... :thumbdown:

ładne autko - kiedy zakładasz lampki i alumy? chyba, że przeoczyłem fotki

tylne lampki mi się nie podobają oraz ten chrom na tylnej klaspie ale za to kubełki :kox:

A jak ją podnieść :naughty: ale siupa nie mam pojęcia :wallbash: (z kiery zrezygnowałem obecna będzie szła do obicia przekonaliście mnie a bardziej nastraszyliście ta poduchą). Przednie lampki założe jak kupie nowy przedni zderzak bo nie nadaję się już do cięcia bo chyba by się rozpadł :laghing2:

:hi: Dziś obiecane fotki po założeniu ogumienia i alu, chrom jeszcze nie pozdzierany ale to już na dniach bo jak widać na foto mam obtarte drzwi i nadkole a w środę mam chęć zebrać się do lakiernika i zapytać ile za to by wziął więc poprosze go jeszcze o walke z chromem :naughty: tylko czy z dupci też mu ściągać :mysli: Do tylnich lampek kupiłem czarny lakier w sprayu aby je przyciemnić myślę że będzie :good: bo już widziałem na vt podziękowania dla Michasia :yes2:

Cj5Hr.jpg

FuDUJ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ściągaj chrom z klamek i klapy koniecznie, i ten znaczek oooo z przednich drzwi.. :thumbdown:

lampki jak przyciemnisz to będzie ok.

a żeby podnieśc kiere to od spodu masz taką wajhę jakby, którą odchylasz w dół i jeździsz kierownicą jak chcesz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu coś nawymyślałem zazdrość mnie zżera jak oglądam wasze b5 :slina: pomalowałem wreszcie lampki choć i tak niedługo będe się nastawiał na te z 2 polifta :kox: (jak dla mnie najlepsza opcja). I zerwałem tylko chrom z klamek bo dziewczyna chciała mnie prawie udusić jak się dowiedziała że go w ogóle nie będzie.

5w2H9.jpg5AO0i.jpgvld3r.jpgjNIaJ.jpg

Później zakupiłem nowe wahacze bo auto narzekało już na stare. i Sprężynki 40/40mm :naughty: Mam nadzieje że nię będzie za nisko bo na ori już 2 razy przednia dokładkę wyrwałem przez krawężnik a wcale nie był aż tak wysoki, i druga rzecz która mnie martwi to komfort:(

Pierwsze co auto poszło już do mechanika bo ja sam prędzej bym je popsuł jak małą zabawkę :polew:

vmQki.jpg

Kupiłem jeszcze nowy sportowy tłumik firmy Ulter troszku na niego wydałem więc mam nadzieje że trochę mi posłuży :notworthy:

5Oq3r.jpg

Ale kolega jeszcze polecił mi coś takiego, mówi że jest to zamiennik w miejsce kata czy coś w tym rodzaju. Możecie mi powiedzieć co to jest bo nie mam pojęcia co to za ustrojstwo :naughty:

vxkk9.jpg

Na tym jeszcze nie koniec mógłby mi ktoś zrobić VT jak mój wóz wyglądałby na takim felunku bo jestem tego bardzo ciekaw i czy wogóle by do mnie wszedł chodzi mi o 17, bo zostało mi jeszcze trochę odłożonych ciężko zarobionych pieniążków więc może bym nad tym coś pomyślał bo gumy 17 mam fakt że na 1 sezon ale bym jeszcze na nich polatał :kox:

vA8qi.jpgvAno9.jpg

Co o tym wszystkim sądzicie? jak odbiorę autko to wam pokaże jak wszystko się zgrało :yeah:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie wyglądają te czarne lampy ale wygląda na to że chyba za mocno je pomalowałeś i możesz stwarzać zagrożenie na drodze jak to teraz świeci w słoneczny dzień ?

Lampy świecą elegancko, na początku też się bałem że bedą za ciemne ale jest oke. Nawet ostatnimi dniami jedni Panowie za mną jechali i nie mieli zastrzeżeń :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ciemnymi lampami o niebo lepiej.. wrzuć jeszcze ciemne kierunki :) no i ściągnij te chromy.. co do kiery którą chciałeś wrzucić to popieram jak reszta kolegów.. audi to nie wieś bolid :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do kiery którą chciałeś wrzucić to popieram jak reszta kolegów.. audi to nie wieś bolid :polew:

Z tym już daliście mi do zrozumienia człowiek młody to głupi :polew:

A co do tego ustrojstwa bo dalej nie wiem jak to się zwie ale z tego co mniej więcej kumam jak napisał baq_didila downpipe. Szukałem tego na allegro i nie mogłem znaleźć (same katalizatory 1 zamiennik ale nie pod mój silnik) wiecie gdzie coś takiego można dostać? I ile mniej więcej to kosztuje :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna furka ale ten zawias to nie jest seria chyba.A co centralnego nie masz przeciez kazda A4 ma.Sprawdz bezpieczniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak założyłem ładnie mruczy uzyskałem to co chciałem ale jak narazie nic w aucie się nie rusza, bo natchnęła mnie nowa pasja nic ostrego ale jezdzi jak narazie mam za małe zarobki żeby szaleć. A w dodatku ostatnio mandat 400zł ;( :naughty:

zi0xr.jpgbHeS9.jpgzi80S.jpgbHwk9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak założyłem ładnie mruczy uzyskałem to co chciałem ale jak narazie nic w aucie się nie rusza, bo natchnęła mnie nowa pasja nic ostrego ale jezdzi jak narazie mam za małe zarobki żeby szaleć. A w dodatku ostatnio mandat 400zł ;( :naughty:

zi0xr.jpgbHeS9.jpgzi80S.jpgbHwk9.jpg

Witaj w klubie Sradowcow :good: 750 czy 600? :decayed: z tego co widze to chyba 750 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak założyłem ładnie mruczy uzyskałem to co chciałem ale jak narazie nic w aucie się nie rusza, bo natchnęła mnie nowa pasja nic ostrego ale jezdzi jak narazie mam za małe zarobki żeby szaleć. A w dodatku ostatnio mandat 400zł ;( :naughty:

zi0xr.jpgbHeS9.jpgzi80S.jpgbHwk9.jpg

Witaj w klubie Sradowcow :good: 750 czy 600? :decayed: z tego co widze to chyba 750 :decayed:

:hi: 600, co prawda nie jest to najnowsza piękność ale motor kupiony za dobre pieniądze lepszego się nie opłacało bo jeżdżę nim tylko w niektórych rejonach ponieważ nie posiadam do niego 1 rzeczy :przebiegly: ale nie będe się o tym rozpisywał bo nie ma się czym chwialić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawo do jazdy?? :polew: nie martw sie tez nie mam :naughty:

Przydało by się bo nieraz idzie znieść jajko :cicho: ale wszystko z czasem, tablica rejestracyjna pierwsza lepsza którą dorwałem to załozyłem i jakoś się pyrda jest to fajna zabawka ale trzeba uważać na jadra bo przy ostrym chamowaniu idze je zgnieść :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...