Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Wymiana kolektora na awx


burus2

Rekomendowane odpowiedzi

Jest watek na temat wymiany kolektora :szukaj:

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t97038.0.html;highlight=wymiana+kolektora

Rozwiazanie jest proste, tak czy tak musisz robić flansze pod ten kolektor, w kolektorze AFN jest wyjscie na EGR, zwymiaruj to wyjscie i zrób odpowiednią flansze z takim wyjsciem do EGR :wink4: Tylko musisz to tak zaprojektowac zeby rurka od EGR podchodziła bez żadnych przedłuzek itp

EGR od AWX chyba nie podejdzie do silnikaAFN z kolektorem AWX(moge sie mylic) ale to tak czy tak drogi interes :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EGR od AFN/AJM pod kolektor AWX nie podejdzie !!!!!!!!!!!!!!!!!

ja ten temat przerabiam

zwiekszam u siebie moc wiec mam juz wszystko obcykane :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stwierdziłem że chyba wywalę całkiem w sprzedam znalazłem przejściówke i jak to wygląda po wywaleniu i chyba sie zdecyduje. Ekologiem to ja jestem kiepskim a widze że ludzie maja a raczej nie maja i jeżdżą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EGR od AJM nie pasuje pod kolektor od AWX?? :mysli:

EGR od AJM/ATJ ma inny rozstaw śrub i inną średnicę, jest po prostu mniejszy :) co więcej jeśli takowy zamontujesz rura ( ta czarna od coolera) prawdopodobnie nie będzie się mieściła - po montażu cofnie się do tyłu w stronę ściany grodziowej i będzie kolizja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim wypadku nie kombinujemy i albo nie montujemy kolektora AWX albo pozbywamy się całkiem egr :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vFrYi.jpg

wiem wywalam całkiem mam jeszcze pytanko ten chce kupić, i czy napewno jest od awx. Te co na zdjęciach widziałem na forum są takie same czy może wyglądają tak samo a mają np mniejsze kanały, bo gość nic nie napisał na aukcji z czego to wyjęte ani nic tylko kolektor 1.9 tdi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...