Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

heeh sekunde temu ja ogladalem, piekna sztuka, no moze oprocz koncowek wydechow

Opublikowano

kaj82

stary kondon e39 tongue

tak myślałem że to będzie GRUBA BEJA ... :polew:

Opublikowano

heeh sekunde temu ja ogladalem, piekna sztuka, no moze oprocz koncowek wydechow

Nic sie nie poradzi. Jutro jadę lookać

Opublikowano

hornet

Wypowiadajcie się .. zamieszczam linka tutaj bo o najbardziej chyba odwiedzany wątek przez tydzien

piękna jest oj piękna ... (no fakt może poza tymi wydechami - za bardzo wystają... poza tym :thumbup:)

Opublikowano

kaj82

stary kondon e39 tongue

tak myślałem że to będzie GRUBA BEJA ... :polew:

BMW to moja choroba :decayed:

http://moto.allegro.pl/item227307066_bmw_530d_2003r_xenon_skora_navi.html

na razie musi starczyc e39, chociaz to nie moje ostatnie slowo jak znajde ladna s4 to raczej wezme audi

Opublikowano

Wypowiadajcie się .. zamieszczam linka tutaj bo o najbardziej chyba odwiedzany wątek przez tydzien

http://moto.allegro.pl/item227946917_audi_as4_abt_3_0_tdi_quattro_252km_s_line_full.html

Za mala felga jak do tego ospojlerowania (niczym samolot), wydechy i oznaczenia tez bym wywalil...

Opublikowano

Pół dnia mnie nie było, a tu tyle się napisało... :decayed:

jeszcze raz napiszę: przyjedzcie w piątek już o 16.00- wtedy o 19.00 przy grillu ruszymy razem i zaśpiewamy: vstawaj strana agromnaja... :D

INFO DLA GRUPY CZWARTKOWEJ:

Będę na Was czekał w Olsztynku w czwartek w godz. 15.00-16.00

po skręcie z siódemki(100m) na Olsztyn jest stacja benzynowa, na tej stacji będę...tankował :polew:

Opublikowano

Pół dnia mnie nie było, a tu tyle się napisało... :decayed:

jeszcze raz napiszę: przyjedzcie w piątek już o 16.00- wtedy o 19.00 przy grillu ruszymy razem i zaśpiewamy: vstawaj strana agromnaja... :D

AAAAAaaaa od której mamy dobę hotelową w piątek?? :cool:

Opublikowano

Pół dnia mnie nie było, a tu tyle się napisało... :decayed:

jeszcze raz napiszę: przyjedzcie w piątek już o 16.00- wtedy o 19.00 przy grillu ruszymy razem i zaśpiewamy: vstawaj strana agromnaja... :D

AAAAAaaaa od której mamy dobę hotelową w piątek?? :cool:

od 16-tej

Opublikowano

A sorry ja już o tej porze słabo jarzę. Hehs to jak dojedziemy koło południa to się zdążymy po Gimie przepłynąć :drunk:

Opublikowano

Spoko, zrobimy nieoficjalne rozpoczecie zlotu :D

Opublikowano

A sorry ja już o tej porze słabo jarzę. Hehs to jak dojedziemy koło południa to się zdążymy po Gimie przepłynąć :drunk:

nie tylko przepłynąć

kierowniczka ostatnio do mnie dzwoniła i mówi: wodnik szuwarek jeziora Gim zamienił wodę w wódkę...( jak się dowiedział że przyjeżdzamy) :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

Spoko, zrobimy nieoficjalne rozpoczecie zlotu :D

Hehe tjaaaaa zrobimy bramkę przy wjeździe, butelka za wjazd :evil:

Nie ma jak być pierwszym na miejscu :dance:

Opublikowano

Good idea!

Swoja droga - bez 2 litrow nie ma wjazdu. :przebiegly:

Opublikowano

jak wypijesz dwa litry to pojedziesz do domu nie b6 tylko erką :decayed:

Opublikowano

Zartuje, 2x0.7 wystarczy :P

Opublikowano

hehe....39 x 1.5....to daje 58.5 l

dacie rade tyle wypic :polew: :polew:

Opublikowano

lol pierwsza na świecie B6 Ambulance :thumbup:

Opublikowano

Za mala felga jak do tego ospojlerowania (niczym samolot), wydechy i oznaczenia tez bym wywalil...

Zmiana tunelu na wersje bez uchwytu, zmiana listew na alu lub carbon, wieksze fele, gleba, usuniecie oznaczen, zmiana wydechu... no troche tego rezania bedzie :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.