Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Alvaro i Pre chyba mogę oznajmić że moga spodziewać się nas - TRZECH CZARNYCH AVANTÓW - w Kaletce ok 16:30.

Opublikowano

dokładnie tak :dance: !! Adam może porusz temat o którym dyskutujemy na PW (ZAGRYCHA !!!) bo mojego posta na razie nikt nie skomentował...

Opublikowano

Alvaro i Pre chyba mogę oznajmić że moga spodziewać się nas - TRZECH CZARNYCH AVANTÓW - w Kaletce ok 16:30.

trzech czarnych źrebaczków? :shocked:

tu będzie czekać na Was srebrna bestia :evil:

Opublikowano

Przezorny zawsze ... nie będe się pitolił wezmę co trzeba - czyli coś na zagrychę będę miał bo przed kolacyjnym grilem i po nim wódki z samym popychaczem nie zamierzam pić bo możę impreza do rana potrwa, a że lodówkę wezmę ze sobą i tak się nic nie zmarnuje, pozatym trzeba będzie trunki chłodzić.

A teraz zmykam umyć auto - od miesiąca nie myte ;) - także Angela masz luz ... oczywiście to byl żart :decayed:

Opublikowano

dokładnie tak :dance: !! Adam może porusz temat o którym dyskutujemy na PW (ZAGRYCHA !!!) bo mojego posta na razie nikt nie skomentował...

Właśnie jak robimy z zagrychą ??

Finka 2x0.5 albo 2x0,7 to spoko

kiłba też będzie ale nie wiem jak tam wytrzyma więc może na miejscu się dokupi

a z resztą zagrzek to myślę że każdy we własnym zakresie chyba

Opublikowano

A teraz zmykam umyć auto - od miesiąca nie myte ;)

To nie do pomyslenia!!! :shocked:

Opublikowano

A czy musimy tam pić??

Może ktoś wezmie gitare, znam pare utworów z oazy to wam pośpiewam.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :drunk: :drunk: :drunk::dance: :dance: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :cool:

Opublikowano
Może ktoś wezmie gitare, znam pare utworów z oazy to wam pośpiewam.
A ja mogę Wam przesłać na MP3 parę hiciorów "Fasolek". :tongue4:
Opublikowano
Może ktoś wezmie gitare, znam pare utworów z oazy to wam pośpiewam.
A ja mogę Wam przesłać na MP3 parę hiciorów "Fasolek". :tongue4:

Kiedyś przeżyłem impre pod muze Fasolek, ale było Git, polew na maxa :polew:
Opublikowano
Może ktoś wezmie gitare, znam pare utworów z oazy to wam pośpiewam.
A ja mogę Wam przesłać na MP3 parę hiciorów "Fasolek". :tongue4:

Kiedyś przeżyłem impre pod muze Fasolek, ale było Git, polew na maxa :polew:

A ja gdzieś posiadam nawet całą płytkę, ale ni eobiecuję, że uda mi sie znaleźć :D

Opublikowano

Kiedyś przeżyłem impre pod muze Fasolek, ale było Git, polew na maxa :polew:

Ty juz moze nie puszczaj nam zadnych swoich "hiciorów".

Opublikowano

do tego "kanikuły" i "JAAAAAAAAAAZDAAAAA!!"

...oczywiście nie bierzcie tego na poważnie

Opublikowano

do tego "kanikuły" i "JAAAAAAAAAAZDAAAAA!!"

...oczywiście nie bierzcie tego na poważnie

No wlasnie to badziewie zaserwowal nam w promenadzie ostatnio. Wytrzymalismy 30s.

Opublikowano

do tego "kanikuły" i "JAAAAAAAAAAZDAAAAA!!"

...oczywiście nie bierzcie tego na poważnie

No wlasnie to badziewie zaserwowal nam w promenadzie ostatnio. Wytrzymalismy 30s.

Malik specjalnie dla Ciebie ściągam i bede Ci serwował na każde Twoje życzenie :hi:
Opublikowano

To jak ma być taka atrakcja to rezygnuję i nie jadę ;):foch:

Opublikowano

Nie wierze, ze nie uslysze zadnej sasiadki... :decayed:

Opublikowano

To może taki krótki dowcip nawiązujący do tego, co się działo w klubach kilka lat temu (np. w Protectorach i przy setach hazel'a)

Idzie czerwony kapturek, spotyka wilka. Wilk pyta: -Hej, kapturku! Czemu masz takie wielkie czerwone oczy?! A czerwony kapturek: JAZZZZZZZZDAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!

Opublikowano

To może taki krótki dowcip nawiązujący do tego, co się działo w klubach kilka lat temu (np. w Protectorach i przy setach hazel'a)

Idzie czerwony kapturek, spotyka wilka. Wilk pyta: -Hej, kapturku! Czemu masz takie wielkie czerwone oczy?! A czerwony kapturek: JAZZZZZZZZDAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!

:polew: :polew: :polew: dobre!!!
Opublikowano

Cuber[/b], czekam razem z Dj Lipi od 9:45 na Mc Donald`s po waszej prawej stronie.

Pozdrawiam

i na mnie :przebiegly: a co ze sfinksem? tez miał być

pozwole sobie za sfinksa

jutro lecimy razem ale coś mu wypadło i będzie u mnie okolo 10 to na Macu możemy być o 10.30

Opublikowano

wszystkie dzieci ida spac, zeby jutro na spot wyjechac z rana samego :polew: Koncza te dzieci pic mleczko i lulanko :drunk:

Zeby nie bylo otwieramy 2 nowe tematy:

Wrazenia ze zotu

dobre texty na zocie - tego jak zwykle nie bedzie brakowac :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.