Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

hehe....39 x 1.5....to daje 58.5 l

dacie rade tyle wypic :polew: :polew:

Wszystkie osoby poniżej 50 roku życia powinny rozrzedzać sokami. Polaku pamiętaj jeszcze rośniesz potrzebujesz witamin :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam ja moge przywiesc taki specyfik co sie go nie zapija, i na nastepny dzien nie ma po nim kaca :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaj82

e tam ja moge przywiesc taki specyfik co sie go nie zapija, i na nastepny dzien nie ma po nim kaca decayed

pewnie wzmocniony Biovital E... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie wiem, nie myslalem o tym, ale duzo sie tego nie pije wiec spoko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaj82 czy to wynalazek na bazie spirytusu i reklamówki pełnej cytryn ?? ( ale nie tych cytryn w butelce...) :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu zaczynają o piciu gadać.Dajcie spokój bo jak ktoś to czyta to sobie pomyśli że to klub pijaków :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu zaczynają o piciu gadać.Dajcie spokój bo jak ktoś to czyta to sobie pomyśli że to klub pijaków :polew:

a wogóle ktoś to czyta ?? :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne że tak ;) - wszyscy czytają :P

a tak a`propos strasznie wam zazdroszczę tego wypadu, mi niestety całkowicie się pokrzyżowały plany więc nie wezmę udziału w spotkaniu, ale mam jeszcze cichą nadzieję iz uda mi się choć na jeden wieczór dotrzeć do was i przybić V, ale jak wyjdzie to niewiem, bawcie się dobrze i wypijcie kolejkę za tych co nie mogą.

Pozdro. :audi::a4fan::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz i Przemek tak jak było wstępnie umawiane - parking na obwodnicy Elbląga tuż przy Shellu. Przemek ostatnio trochę pokursowałem i trasa Gd-Eg jest już niemal wyczyszcona ale w związku że to już początek weekendu to proponuje byś skoczył obwodnicą i zjechał na Pruszcz Gdański (następny zjazd za Kowalami!!!) walisz prosto i wpadasz na Grunwaldzką w Pruszczu Gd, w prawo 50m Grunwaldzką i zaraz w lewo przez wiadukt nad torami dalej na rondzie w prawo i cały czas prosto, skręcasz w Cedrach Wilkich w lewo i w Cedrach Małych wylatujesz na 7. To najszybsza trasa bo zanim przebijesz się Grunwaldzką w 3-mieście to będziesz w polowie drogi. Ograniczenie z powodu remontu są jeszcze przy Nowym Dworze Gd ale ruch płynny i dalej pod Elblągiem jakąś wykończeniówkę robią ale ruch raczej normalnie.

Łukasz czekamy na Przemka i konkrety kiedy uda mu się dotrzeć do E-ga. Przemek Postaraj się być na 15:30 w Eg-u (półgodzinki zapasu), wiec główkuj by wyjechać ok. 14, tak by o 16 ruszyć w konwoju podbić Kaletkę. Może faktycznie bierz urlop na piątek - mniej stresu będzie.

Co do %napojów to myślę by na pierwszy dzionek brać wódeczkę a na drugi uzbrojić się w piwną kampanię Specjal force. Piwko można cały dzionek chlipać zagrychy czy zapity nie potrzeba więc może będzie wygodniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adadur

Co do %napojów to myślę by na pierwszy dzionek brać wódeczkę a na drugi uzbrojić się w piwną kampanię Specjal force. Piwko można cały dzionek chlipać zagrychy czy zapity nie potrzeba więc może będzie wygodniej.

rozwiązanie idealne... :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do %napojów to myślę by na pierwszy dzionek brać wódeczkę a na drugi uzbrojić się w piwną kampanię Specjal force. Piwko można cały dzionek chlipać zagrychy czy zapity nie potrzeba więc może będzie wygodniej.

Gorzała jest dobra zawsze i wszędzie :th:

ale chyba dłużej w główce szumi

pamiętajmy że w sobotę już o 13-tej ruszamy do Olsztyna- tam będą policjanty

zresztą po trasie Kaletka- Olsztyn też ich co raz częściej widuję :shocked:

LUKAS, ONO, ADAMOO

wasz domek jest już do osiągnięcia w czwartek od 16-tej

także jak chcecie przyjechać w czwartek to zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to tylko z cukru, lekko zabarwiane miodem :P

Krupnik się znaczy.. :th:[br]Dopisany: 21 Sierpień 2007, 13:02 _________________________________________________

Znowu zaczynają o piciu gadać.Dajcie spokój bo jak ktoś to czyta to sobie pomyśli że to klub pijaków :polew:

Klub A4 brzmi zupełnie jak klub AA. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do %napojów to myślę by na pierwszy dzionek brać wódeczkę a na drugi uzbrojić się w piwną kampanię Specjal force. Piwko można cały dzionek chlipać zagrychy czy zapity nie potrzeba więc może będzie wygodniej.

Gorzała jest dobra zawsze i wszędzie :th:

ale chyba dłużej w główce szumi

pamiętajmy że w sobotę już o 13-tej ruszamy do Olsztyna- tam będą policjanty

zresztą po trasie Kaletka- Olsztyn też ich co raz częściej widuję :shocked:

LUKAS, ONO, ADAMOO

wasz domek jest już do osiągnięcia w czwartek od 16-tej

także jak chcecie przyjechać w czwartek to zapraszam

Ten przejazd o 13-tej słabo widze :drunk: biore alkomat będziemy się badać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz pisalem XX stron wczesniej, ze polowa to zostanie w Kaletce w sobote. Watpie zeby wszystkim zeszly % do tej godziny. 0.5l schodzi dobrych parenascie godzin :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...