Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Ta.. szczegolnie ta ostatnia zima byla straszna :chytry:

To, że ta taka była nie znaczy, że następna też taka będzie :)

To jak z kobietami jedna zła, nie świadczy o innych :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej uciążliwy będzie przejazd przez Nowokaletkowy OS

auta z naprawdę niskim zawiasem i ospojlerowane mogą mieć problem

to Mirek i Ice po prostu wpadną wcześniej ze śrubokrętami i kluczami i zdemontują na czas zlotu progi i po kłopocie :polew:

no bo ja pamiętam jak były spoty w katowicach pod go sportem to mirek by sie nie spóźniał ale musiał ominąć jednego sierżanta właśnie i 40minut w plecy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej uciążliwy będzie przejazd przez Nowokaletkowy OS

auta z naprawdę niskim zawiasem i ospojlerowane mogą mieć problem

Nioch nioch nioch

To będę jeszcze jutro musiał gwinta podkręcić' date=' a chciałem się zglebić na zlot ;([br']Dopisany: 22 Sierpień 2007, 14:36 _________________________________________________

Proponuję żeby każdy kto ma jakieś nadmiarowe gadżety klubowe (ramki, naklejki, kubki, stringi itp) zabrał na zlot

Urządzimy mały lokalny rynek/bazar (sam też cosik może bym kupił)

Może nie klubowe , ale będę miał do sprzedania 17" od eSki i 18" od nowego allroada podajże :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro punkt 12.30, czy czekamy na kogoś pod tym Mc-iem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe że na kogoś poczekamy, ja juz w koncu nie wiem kto ma tam być, ale mam tel. (z assistance) osób które cokolwiek w tym temacie sie deklarowały...[br]Dopisany: 2007-08-22, 15:28:29_________________________________________________No i chyba w piatek a nie jutro......... :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbi: nie pomyliles dni? :D

Pomyliłem :> to dlatego,że już bym łyknął :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbi: nie pomyliles dni? :D

Pomyliłem :> to dlatego,że już bym łyknął :tongue4:

Zapaleniec jeden :oklaski:

Nawet jakbyś dni pomylił to już parę osób na miejscu będzie od jutra wiec byś sie nie nudził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też bym się nie nudził :)

Przekimałbym się w samochodzie (dla mnie nie problem) - gorzej z żoną (kobiety lubią wygody)

Teoretycznie tak, a praktycznie to najważniejsze z kim, a nie gdzie gdzie się śpi ( bez dalszych domysłów, mam na myśli spanie a nie ...)

Oj Brynia Brynia... glodnemu chleb na myśli. Musisz być mocno nie wyspana :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też bym się nie nudził :)

Przekimałbym się w samochodzie (dla mnie nie problem) - gorzej z żoną (kobiety lubią wygody)

Teoretycznie tak, a praktycznie to najważniejsze z kim, a nie gdzie gdzie się śpi ( bez dalszych domysłów, mam na myśli spanie a nie ...)

Oj Brynia Brynia... glodnemu chleb na myśli. Musisz być mocno nie wyspana :naughty:

:polew::D dobre

może i sa jakieś braki w "spaniu" :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na zlocie tyle wyr że sie chyba wyśpi. :drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja Wam mówię, że mało kto zaśnie na tym zlocie...i nie mówię tylko o jego uczestnikach, ale także o miejscowej ludności...;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chcialem jechac w czwartek , ale musze zabrac zółwia i Karoline , a oni chca jechac dopiero w piatek , moze ktos ich jakos przekona , jak nie to widzimy sie w piatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...