Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I co chesz mieć zepsuty humor przez cały zlot ? hyhyhy .Daj spokój hihi

Opublikowano

Taktuś małe pytanko do organizatora. Czy niedaleko jest gdzieś jakaś fajna, bezpieczna prosta min 400 m? Tylko taka bez niespodzanek i znaków STOP?

BARDZO DOBRE PYTANIE :oklaski:

Opublikowano

Taktuś małe pytanko do organizatora. Czy niedaleko jest gdzieś jakaś fajna, bezpieczna prosta min 400 m? Tylko taka bez niespodzanek i znaków STOP?

Tak można się śmiało ciąć.Jest taka ładna prosto na .......... jeziorze :polew:

zaraz jezioro...

przecinki w lesie zazwyczaj są proste, że hej !

W dodatku pusto, nikt z naprzeciwka nie nadjedzie.

Jedyny problem, że może wyskoczyć nagle.........

........dzik ! :polew:

Opublikowano

Taktuś małe pytanko do organizatora. Czy niedaleko jest gdzieś jakaś fajna, bezpieczna prosta min 400 m? Tylko taka bez niespodzanek i znaków STOP?

Tak można się śmiało ciąć.Jest taka ładna prosto na .......... jeziorze :polew:

Taak, jest cos o tym w dziale 'Na kazdy temat'... :D

Opublikowano

Brynia: prosta pff... jak lubisz emocje to w poblizu jest piekna kreta trasa po nowiutkim asfalcie prawie do samego Olsztynka :decayed:

Opublikowano

Mam pytanie, czy ktoś mógłby wziąc na zlot czujnik grubosci lakieru, tylko nie taki na magnes, bo skoczyłbym w miedzyczasie jedna furke obejrzec, bo stoi nie daleko, byłbym bardzo wdzieczny :drunk:, jakby ktos mi pomogł

Opublikowano
  • Autor

Mam pytanie, czy ktoś mógłby wziąc na zlot czujnik grubosci lakieru, tylko nie taki na magnes, bo skoczyłbym w miedzyczasie jedna furke obejrzec, bo stoi nie daleko, byłbym bardzo wdzieczny :drunk:, jakby ktos mi pomogł

Pojade z Tobą i bez miernika Ci powiem czy było bite :decayed:

Opublikowano

napiszcie coś o moim wierszyku z 37. strony i wersji audio, bo mi będzie smutno, że 40 minut mojego poświęcenia poszło na marne....:D

Opublikowano

Chcialbym zobaczyc napruta ekipe z A4 Klub sprawdzajaca ta bryke :D

Opublikowano

bite to ono jest ale ciekawe czy juz wczesniej nie było gdzie indziej tjunowane :decayed:

Opublikowano

Chcialbym zobaczyc napruta ekipe z A4 Klub sprawdzajaca ta bryke :D

Byłoby grono profesjonalistów :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

mam pytanie/prośbę do organizatora (hyhyhy)

Czy mógłby szybko podstawić jakiś autobus, co by napruta ekipa podjechała zobaczyć z kajem auto ?

:decayed:

Opublikowano

Juz mi Flyer powiedzial ze jak sie dowiecie jaka to marka to nikt ze mna nie pojedzie :polew:

Opublikowano

Podpowiedz: To nie Renault Thalia 1.5 :decayed:

Opublikowano

Tez nie :chytry:

Opublikowano

stary kondon e39 :P

Opublikowano

Chcialbym zobaczyc napruta ekipe z A4 Klub sprawdzajaca ta bryke :D

To pewnie obejrzymy razem :polew:
Opublikowano

Podpowiedz: To nie Renault Thalia 1.5 :decayed:

Jak chcesz to możesz się przejechać :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

I co chesz mieć zepsuty humor przez cały zlot ? hyhyhy .Daj spokój hihi

Bryniowóz się poprawił od ostatiego cięcia z Poziem :dance:

Pewnie Poziek nie jedzie na Mazury, bo wie że dostałby :bicz: :gwizdanie:

od tej Twojej ledwo toczącej sie padlinki?? :P proszę mnie nie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

I co chesz mieć zepsuty humor przez cały zlot ? hyhyhy .Daj spokój hihi

Bryniowóz się poprawił od ostatiego cięcia z Poziem :dance:

Pewnie Poziek nie jedzie na Mazury, bo wie że dostałby :bicz: :gwizdanie:

od tej Twojej ledwo toczącej sie padlinki?? :P proszę mnie nie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Tym to nigdy nie przejdzie :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.