Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moze byc finka .... :naughty:

Opublikowano

Finlandia jest wporzo

Opublikowano

moze byc finka .... :naughty:

Finka, Azjatka, Europejka .... wszystkie są ok ...... ale ja gustuję w blondynkach :mysli: :mysli: aaaaaa o alku rozmowa, więc chyba się zapędziełem :D :D

Opublikowano

A ja wam powiem ze mi to tam obojetne co bedzie pite :decayed: ale finka jest dobra do polewania :D

a Lukas z flaszeczką coby polać czeka
Opublikowano

hehe no to jednogłosnie ustalone..... :thumbup:

Opublikowano

Moze byc i finka, a z rana zimny browar nad jeziorkiem na kaca. :cool:

Oby tylko pogoda nam dopisala... Ktos zna jakies wstepne prognozy na te dni?

Opublikowano

Zapomniałem

opłata klimatyzacyjna 1,30 od osoby

Opublikowano

spoko doplacimy na miejscu :D

i z tego co wyczytalam to chyba jest jeszcze jakas oplata za miejsce parkingowe...???

Opublikowano

z tego co wyczytalam to chyba jest jeszcze jakas oplata za miejsce parkingowe...???

A parę miejsc parkingowych wszyscy zajmiemy :polew:

Opublikowano

spoko doplacimy na miejscu :D

i z tego co wyczytalam to chyba jest jeszcze jakas oplata za miejsce parkingowe...???

Dla ludzi zakwaterowanych w ośrodku, nie ma żadnej opłaty za parkowanie
Opublikowano

taktuś: tam jest parking w jakis sposob strzezony?

Opublikowano

spoko doplacimy na miejscu :D

i z tego co wyczytalam to chyba jest jeszcze jakas oplata za miejsce parkingowe...???

Dla ludzi zakwaterowanych w ośrodku, nie ma żadnej opłaty za parkowanie

Taktus a wystarczy nam chociaz tych miejsc? :D

Opublikowano

Tak serio, to wypadałoby sprawdzić czy nam tych miejsc w ogóle wystarczy?

Jak ja przyjadę późno to kogoś najwyżej zastawie, byleby njie próbował w nocy wyjeżdżać :)

Opublikowano

taktuś: tam jest parking w jakis sposob strzezony?

parking nie jest strzeżony :no:

ale nie lękajcie się, na czas zlotu przyjadą koledzy z Białorusi, oni bardzo dobrze potrafią przypilnować, i to jeszcze za free... :D

a tak poważnie to ośrodek jest (z tego co wiem) na noc zamykany :a4fan:

Opublikowano

Kiedys w takich osrodkach na Warmii (jezdze od 2 roku zycia :decayed:) to byla wolna amerykanka. Kazdy trzymal samochod pod swoim domkiem. Ciekawe, czy w Kaletce na to pozwalaja...

Opublikowano

Tak serio, to wypadałoby sprawdzić czy nam tych miejsc w ogóle wystarczy?

Jak ja przyjadę późno to kogoś najwyżej zastawie, byleby njie próbował w nocy wyjeżdżać :)

cały cwancyś polega na tym że miejsca parkingowe w ośrodku są rozrzucone w trzech miejscach

ogólnie powinno wystarczyć miejsc

a jak nie to mają w ośrodku widlaka, i wtedy jedno auto na drugie... :polew:

Opublikowano

taktuś

a jak nie to mają w ośrodku widlaka, i wtedy jedno auto na drugie...

to ja wezmę ze dwie palety w bagażnik... :polew:

taktuś wszystko załatwiłeś super to mam nadzieję że pogodę też?? :D

Opublikowano

mam pytanie w jakim czasie odbedzie sie zlot na pomorzu :a4fan:

Opublikowano

mam pytanie w jakim czasie odbedzie sie zlot na pomorzu :a4fan:

Hmm w czasie letnim

Opublikowano

:oklaski:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.