Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a co wy na to żeby zorganizować mecz w siatke lub noge (jak jest gdzie) byśmy sobie popykali troche i naprzykład składy

ON vs PB , chociaż wynik wiadomo jaki będzie :evil:

świetny pomysł, będzie gdzie zagrać :wink4:

ON vs PB, północ vs południe, B5 vs B6, mężczyźni vs kobiałki, bez fryzury vs zarośnięci, pijani vs trzeźwi,

normalni vs nienormalni.......( o chorobcia chyba się zagalopowawszy) :hi::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

to ja się piszę na siatkówkę... :naughty:

Jeżeli ma być siatkówka tojestem pierwszy :naughty: :naughty: zobaczymy co pozostało mi w głowie z rozgrywek ligowych

Opublikowano

słuchajcie... zostało już tylko 10 dni

ale będzie odjazd :naughty: :naughty: :naughty:

robimy potańcówę w piątek przy grillu ??? :drunk::dance:

albo występ klubowego boysbandu w składzie: Ono- vocal

Zdeniu- vocal

Pre_pl- akrobacje

Hugo- akrobacje

Brynia- chórki

Angela- chórki

taktuś- menadżer :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Aloha

Czy ktoś może będzie przez Łódź leciał to bym sie podłączył coby samemu się nie człapać :evil:

Opublikowano

B5 vs B6,

i Oniak sędzia :P Ciekawe w jakiej drużynie grałby Iceman :polew:

Opublikowano

B5 vs B6,

i Oniak sędzia :P Ciekawe w jakiej drużynie grałby Iceman :polew:

haha no jedną połowe tu a drugą tam haha

odnosnie tej siatkowki to mnie prosze dopisac do drozyny Pijanych :-)

Opublikowano

słuchajcie... zostało już tylko 10 dni

ale będzie odjazd :naughty: :naughty: :naughty:

robimy potańcówę w piątek przy grillu ??? :drunk::dance:

albo występ klubowego boysbandu w składzie: Ono- vocal

Zdeniu- vocal

Pre_pl- akrobacje

Hugo- akrobacje

Brynia- chórki

Angela- chórki

taktuś- menadżer :polew: :polew: :polew: :polew:

Coś czuję,że ta kobieta z ośrodka już nas więcej nie będzie chciała :decayed:

Opublikowano

Co do ośrodka to domyślam się iz A4 Klub nigdzie już nie zostaje przyjęty na "gościnne występy" :polew: :polew: taki pójdzie rozgłos.

Opublikowano

zawsze możemy mówić że my nie z klubu A4 tylko BMW ! :polew:

Opublikowano

zawsze możemy mówić że my nie z klubu A4 tylko BMW ! :polew:

Jakie :rant: BMW :sick3:

Opublikowano

to widzę że Murzyn już nie jedzie na bank... szkoda...

Opublikowano

słuchajcie... zostało już tylko 10 dni

ale będzie odjazd :naughty: :naughty: :naughty:

robimy potańcówę w piątek przy grillu ??? :drunk::dance:

albo występ klubowego boysbandu w składzie: Ono- vocal

Zdeniu- vocal

Pre_pl- akrobacje

Hugo- akrobacje

Brynia- chórki

Angela- chórki

taktuś- menadżer :polew: :polew: :polew: :polew:

o qr.a to musze troszke poćwiczyć

a ty "menadżer" organizuj kasiore bo słono biorę za wystepy :polew:

Opublikowano

zdeniu

bo słono biorę za wystepy

nawet jak śpiewasz "do kotleta" ?? :D

Opublikowano

zdeniu

bo słono biorę za wystepy

nawet jak śpiewasz "do kotleta" ?? :D

takie wystepy sa zawsze w cenie ... :naughty:

Opublikowano

no to zrobimy tak że podczas występu taktuś przeleci się z tacą i każdy rzuci co łaska... :polew:

Opublikowano

słuchajcie... zostało już tylko 10 dni

ale będzie odjazd :naughty: :naughty: :naughty:

robimy potańcówę w piątek przy grillu ??? :drunk::dance:

albo występ klubowego boysbandu w składzie: Ono- vocal

Zdeniu- vocal

Pre_pl- akrobacje

Hugo- akrobacje

Brynia- chórki

Angela- chórki

taktuś- menadżer :polew: :polew: :polew: :polew:

o qr.a to musze troszke poćwiczyć

a ty "menadżer" organizuj kasiore bo słono biorę za wystepy :polew:

Zespól skompletowany :oklaski:Tylko proponuję na wszelki wyapadek załatwić zastępstwo za Ono, bo on już pewnie wypił całą wódę dostępną w NYC i okolicach, to nie wiem jak to będzie z jego vocalem :confused4:

jak ono odpadnie to ja moge zaspiewac :-) :decayed:

Opublikowano
jak ono odpadnie to ja moge zaspiewac :-) :decayed:

Ta myśli,że ma strzelbę to mu wszystko wolno :>

Opublikowano

Tak sie zastanawiam... NIedługo jadę nad morze, troche mi nie po drodze, ale jak się uda, to wpadne na zlot;) Zapisany nie byłem, ani nic, ale myślę, że mnie ktoś wpuści;) (z pustymi rękami nie przyjdę;D )[br]Dopisany: 16 Sierpień 2007, 14:54 _________________________________________________Aha - jak chcecie gibanę (ale przy klubowych rytmach), to biorę konsolę i mogę Wam podidżejować;)

Opublikowano

DeeJay_Kill a jaką muzę grasz ???

Opublikowano

DeeJay_Kill a jaką muzę grasz ???

od razu mówię że jeżeli chodzi o muzę to preferuję klimaty " późnego Mieczysława Fogga" :oklaski:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.