Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A może ten zlot zrobimy bezalkoholowy ?:shocked:

będziemy recytować poezję Szymborskiej....

chodzić na długie spacery....

upajać się pięknem przyrody...

grać w klasy i podchody... :polew:

Możemy też puszczać wianki na wodzie :) i chodzić z kwiatami we włosach :polew:

A po zachodzie słońca :mysli:

wspólna kąpiel na golaska w Gimie :drool: :drool: :drool:

Panowie, przestańcie jarać to świństwo

Opublikowano

Witam bylem za granica i widze ze usunieto mnie z listy bez zadnego poinformowania mnie? tak mam to rozumiec?

Opublikowano

mam rozumiec ze wyrzucono mnie z listy pod moja nie obecnosc?

Opublikowano

Malik a co Ty sie tak unosisz.....przeciez to byl tylko zart :D

Eeee tam, ja zupełnie spokojnie, na tak zwanym luzie :gwizdanie:

BTW: gratuluje wywalczenia przytulnej jedyneczki :)

Opublikowano

?????????????/

o letnim zlocie piszesz ? jest do tego specjalny temat, nie musisz zakładać osobnego.

A sam jak dobrze pamiętam pisałeś, żeby cię nie wpisywać na nocleg, bo masz blisko.

Opublikowano

to nie ja pisalem tylko Robson[br]Dopisany: 03 Sierpień 2007, 13:38 _________________________________________________usuncie temat

Opublikowano

Drukowałem listę 31 sierpnia i Micek jeszcze był potem widziałem że podmieniło sie jego miejsce na Malika (pozycja, nie wiem jak spanie). Taktuś Hugo co kolegą? Pisał sie na 2 osoby i miał zapłacić 326 (pewnie jedynka na dwie osoby).

Opublikowano

A może ten zlot zrobimy bezalkoholowy ?:shocked:

będziemy recytować poezję Szymborskiej....

chodzić na długie spacery....

upajać się pięknem przyrody...

grać w klasy i podchody... :polew:

Ja proponuje jeszcze zagrać w "butelke " :polew:

Cuber to ze masz slabosc do gry w butelke/i to pamietam jeszcze z Turawy i długo pamietac bede :D
Opublikowano
  • Autor

mam rozumiec ze wyrzucono mnie z listy pod moja nie obecnosc?

Czas na wpłaty był do 31 lipca.Pisałem do Ciebie najpierw jedną wiadomość w połowie lipca i prosiłem o deklaracje i potwierdzenie wyjazdu na zlot.Niestety nie raczyłeś odpisać na nią chociaż byłeś na forum.Później 31 lipca chyba pisałem ponownie , co z Twoim wyjazdem i też nie dostałem odpowiedzi.Nie dostałem też informacji o wpłacie , o którą prosiłem , więc stwierdziłem , że po prostu nie jedziesz i 1 sierpnia czyli po terminie wpłat dałem znać ludziom , którzy byli chętni i czekali , aż się coś zwolni.Tak więc wystarczyło odpisać na chociaż jedno moje pw i bym wiedział co i jak.W tej chwili jest wolny pokój trójka i innego nie znajde bo za dużo już było przeprowadzek

Opublikowano

no no jakbym sie potroił to tak...w takim razie podziekuje...wpadne w takim razie w sobote bo widac bedzie najciekawiej....

Opublikowano
wpadne w takim razie w sobote bo widac bedzie najciekawiej

Zależy z której strony patrzeć . :P

Opublikowano

Drukowałem listę 31 sierpnia i Micek jeszcze był potem widziałem że podmieniło sie jego miejsce na Malika (pozycja, nie wiem jak spanie). Taktuś Hugo co kolegą? Pisał sie na 2 osoby i miał zapłacić 326 (pewnie jedynka na dwie osoby).

Faktycznie Micek był, a potem zniknął z listy, Hugo zrobił to co zrobił

termin wpłat do końca lipca był wiążący- tak prosiła mnie kierowniczka( albo pieniądze faktycznie były już potrzebne wcześniej, albo ten termin był testem wiarygodności deklaracji wypoczynku przedstawionej przeze mnie grupy w Kaletce- to teraz nie ma znaczenia), co nie znaczy że już nikt nie może dołączyć- miejsca jeszcze są

ziomal Micek- nie rezygnuj tak szybko

główny klimat będzie w Kaletce :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Opublikowano

Koledzy. Czy na tym zlocie podejmie się ktoś naprawy mojego immo? Oczywiście odpłatnie.

:decayed:

Opublikowano

Koledzy. Czy na tym zlocie podejmie się ktoś naprawy mojego immo? Oczywiście odpłatnie.

:decayed:

Stary, postawisz, flaszkę, albo dwie. Obalimy, i będziesz miał od razu z 5ciu chętnych do grzebania w aucie. Sami specjaliści :)

Opublikowano

malik

sami specjaliści smiley
:polew:
Opublikowano

nawet i ja sie podejme chociaz nie wiem o co chodzi haha

Opublikowano

Dzo-Dzo, nie wiesz o co chodzi, bo masz B6... :)

Opublikowano

a ja mam pytanko czy są przewidziane jakieś atrakcje poza :drunk: , :polew: , :dance: , :gwizdanie: oraz :bicz: .

naprzykład przejazd przez olsztyn , jakiś tor do poszalenia , lotnisko na 1/4mili , wynajęty rynek :mysli::chytry:

Opublikowano

naprzykład przejazd przez olsztyn

no to tak, jest na którejś stronie wstecz o tym,

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.