Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

taktuś no Paaaanie bomba ! a będzie można pucnąć auto w sobotę rano bo jak się przeleci 150 km nadźwiękową niektóre komary nie zdąrzą... :polew:

haha to jedz po mału ja sie zastanawiam czy nie wzias audi na lawete jak pojade :-) [br]Dopisany: 02 Sierpień 2007, 03:02 _________________________________________________jak juz widzicie to prosze spojrzec na godzine jak ciezko teraz mam dopiero zjechałem z trasy wiedz powiem 7 dni przed zlotem czy bede ale zrobie wszystko zeby być

Opublikowano

taktuś no Paaaanie bomba ! a będzie można pucnąć auto w sobotę rano bo jak się przeleci 150 km nadźwiękową niektóre komary nie zdąrzą... :polew:

Alvaro zauważ że jedziemy w 3-kę, masz policjanta obok jak ja i Pre, dodatko nie zapomnij że wiozę mały skarbek (a nawet dwa, ktoś by się doliczył i 3), ale spoko na przelotwą 120 możesz liczyć.

Opublikowano

Malik....wstydz sie 16-17 :decayed:

Moja droga, wchodzenie na ambicję i podobne sztuczki psychologiczne na mnie nie działają :gwizdanie:

:wink4:

Opublikowano

taktuś :oklaski: :oklaski: :oklaski:

A jednak się udało dopiąłeś swego z tymi biurokratami

szacuneczek :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

Malik....wstydz sie 16-17 :decayed:

Moja droga, wchodzenie na ambicję i podobne sztuczki psychologiczne na mnie nie działają :gwizdanie:

:wink4:

Malik a co Ty sie tak unosisz.....przeciez to byl tylko zart :D

Opublikowano

Mr. taktuś to będzie KoX :notworthy:

krówka za to :th:

Opublikowano

Ja nie wiem, czy polowa ekipy nie bedzie jeszcze zbytnio zmaltretowana zeby przed 14 dymac do Olsztyna na pokaz jazdy :D

Opublikowano

Tu jest szczypta prawdy. :thumbup:

Opublikowano

taktus :notworthy:

szacuek za organizacje :a4fan:

krówka bedzie grana na bank :drunk:

Opublikowano

Ja nie wiem, czy polowa ekipy nie bedzie jeszcze zbytnio zmaltretowana zeby przed 14 dymac do Olsztyna na pokaz jazdy :D

Nie ma przymusu, jeżeli ktoś będzie się niepewnie czuł- niech nie jedzie

innej godziny nie dało się załatwić :no:

jeżeli ktoś posiada dobry( nie chiński) alkomat, to proszę wziąć na zlot :decayed: :decayed: :decayed:

... wtedy okaże się że nikt nie pojedzie do Olsztyna... :polew:

Opublikowano
wtedy okaże się że nikt nie pojedzie do Olsztyna...

pojedzie pojedzie :tongue4:

a alkomat to Zdeniu ostatnio testował jak go nie przepił to moze zabieze :decayed:

Opublikowano

Ja ostatnio też kupiłem ale co dmuchnę to 1.5 promila , jakiś zjebany czy co ? hyhyhy

Opublikowano

a alkomat to Zdeniu ostatnio testował jak go nie przepił to moze zabieze :decayed

no sie zastanawiam czy brać bo on jakiś oszukany chyba

ze spankym testowalismy go i jakoś chyba za mało pokazywał [chyba że my dużo możemy :drunk::polew:]

Opublikowano
  • Autor

a alkomat to Zdeniu ostatnio testował jak go nie przepił to moze zabieze :decayed

no sie zastanawiam czy brać bo on jakiś oszukany chyba

ze spankym testowalismy go i jakoś chyba za mało pokazywał [chyba że my dużo możemy :drunk::polew:]

Buahhahaha pametam jak dmuchaliście po każdym kielonku :polew:

Opublikowano

A może ten zlot zrobimy bezalkoholowy ?:shocked:

będziemy recytować poezję Szymborskiej....

chodzić na długie spacery....

upajać się pięknem przyrody...

grać w klasy i podchody... :polew:

Opublikowano
chodzić na długie spacery....

taaa chodzenia to ja juz mam dosc po tamtym spocie jeszcze dzis mnie krew zalewa jak widze te milion schodow pod ktore musielsmy wejsc :blink:

jak dmuchaliście po każdym kielonku

i po kazdym dmuchnieciu ladowanie bateryjek :D

Opublikowano

A może ten zlot zrobimy bezalkoholowy ?:shocked:

będziemy recytować poezję Szymborskiej....

chodzić na długie spacery....

upajać się pięknem przyrody...

grać w klasy i podchody... :polew:

Ja proponuje jeszcze zagrać w "butelke " :polew:

Opublikowano

Możemy też puszczać wianki na wodzie :) i chodzić z kwiatami we włosach :polew:

Opublikowano

A po zachodzie słońca :mysli:

wspólna kąpiel na golaska w Gimie :drool: :drool: :drool:

Opublikowano

Niezly pomysl, zrobic tylko fote takiej ekipy i wrzucic obok logo forum... :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.