Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

W Olsztynie 26-go na lotnisku Dajtki jest zlocik czyli pokazy car audio i wyscigi na 1/4 mili.Mozna sie zapisywac i startowac jak ktos ma taka ochote.Mozna wpasc tam wieksza iloscia samochodow wtedy lokalne media rowniez by Nas nie przeoczyly.No ale niech zajma sie tym organizatorzy... :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj w Kaletce sprawdzić jak wpłynęły wpłaty

i co :disgust: po pierwsze: na naszej liście jest odhaczonych 31 uczestników którzy wpłacili pieniądze, a pieniążki wpłynęły od 27 osób

po drugie): prosiłem Was żeby pisać w tytule wpłaty swoje nicki, niestety wielu z Was nie podało swoich nicków, przez to nie wszystkich mogę zidentyfikować np: tytuł wpłaty: skaryszew??????

albo kwota: 411zł ( dziwna kwota, no i za kogo??????)

w związku z powyższym jadąc na zlot proszę wszystkich o zabranie dowodu wpłaty

a w recepcji będziecie musieli przedstawić dokument tożsamości, także w recepcji ( w związku z przesunięciami zakwaterowania) dopłacić ewentualną różnicę- to dotyczy kilku osób

innymi słowy ostatni akt organizacji zlotu będzie już z Wami ( przy recepcji)

inne info:

wspólny grill od godz. 19.00 do godz.24

w sprawie przejazdu przez Olsztyn

nmuiolpu2.th.jpg

mniokioppu1.th.jpg

a ja mam pytanko czy są przewidziane jakieś atrakcje poza :drunk: , :polew: , :dance: , :gwizdanie: oraz :bicz: .

naprzykład przejazd przez olsztyn , jakiś tor do poszalenia , lotnisko na 1/4mili , wynajęty rynek :mysli::chytry:

przejazd będzie, toru do poszalenia jeszcze nie wybudowałem, wyścigi na 1/4mili tak ale łódką po jeziorze :D

wynajęcie rynku w Olsztynie nie wchodzi w grę :wallbash:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taktuś: Warto byłoby podac liste potwierdzonych wplat i tych nie... jesli to mozliwe oczywiscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taktuś: Warto byłoby podac liste potwierdzonych wplat i tych nie... jesli to mozliwe oczywiscie.

nie jestem w stanie wszystkich zidentyfikować, a nazwisk nie będę umieszczał do wiadomości wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzilo mi o nazwiska przeciez. Chodzilo o dopisanie do listy osob potwierdzenia ich wplaty. Kazdy bedzie mial wtedy wglad do tego, czy wszystko zrobil ok, czy ma przygotowac potwierdzenie wplaty, czy ma zrobic jakas doplate (bo byly rozne roszady). To tylko propozycja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skad wziąć ten dowód wpłaty. Wydrukować przelew???

Dokładnie tak.Ja chociaż wiem , że puściłem przelew tak jak trzeba było to i tak na wszelki wypadek biorę potwierdzenie przelewu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie problemow kazdy moze sie zalogowac na wlasne konto bezposrednio z Kaletki. Sadze, ze w XXI wieku kazdy ma e-dostep do konta :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sadze, ze w XXI wieku kazdy ma e-dostep do konta :cool:

I tu Cię muszę rozczarować :> Spotkałem się już z wieloma przypadkami :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bede miał net :chytry: chyba ,że tam zasięgu nie ma Orange :disgust: ...Sam równierz płaciłem przez inteligo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

internetowe przelewy idą szybko może to jakieś papierowe sie spóźniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw każdy pisał, że zrobił przelew.... teraz każdy będzie pisał z jakiego banku zrobił przelew ?

No dajcie spokój :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw każdy pisał, że zrobił przelew.... teraz każdy będzie pisał z jakiego banku zrobił przelew ?

No dajcie spokój :disgust:

:polew:

ja wysłałem gołębiem .. pewnie jeszcze nie doleciał .... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz każdy będzie pisał z jakiego banku zrobił przelew

:dance:mój jest z takiej czerwonej cegły :chytry:

spoko loco, część wpłat już rozszyfrowałem( mam w domu Enigmę) :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko, czemu wciąż jestem na liście jako ten, który nie wpłacił, chyba, że czekamy na decyzję Dzo-Dzo, to spoko! :th: :a4fan:

potwierdzam, son_czwa wpłacił :th:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...