Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

W takim razie bardzo chetnie przejme ten pokoj 3osobowy po pablo666 dla 2 osob... Jesli to oczywisice mozliwe <- tu pytanie to organizatorow.

OK masz ten pokój po Pablo666 , zmieniłem kwotę do zapłaty na liście

Opublikowano

Senk ju :notworthy:

Gdyby ktos chcial dolaczyc sie do tej dwojki, to zapraszam na PW (moj towarzysz wyprawy na razie nie jest pewny tego wyjazdu, a kobieta pracuje).

Opublikowano

W liście płatności kolega sfinks powinien zapłacić nie 135zł, tylko 153zł

jest w domku typu 4+4 w cztery osoby :mysli::a4fan:

Opublikowano
  • Autor

W liście płatności kolega sfinks powinien zapłacić nie 135zł, tylko 153zł

jest w domku typu 4+4 w cztery osoby :mysli::a4fan:

Czeski błąd.Już poprawione :th:

Opublikowano

zgodnie z przykazaniem właśnie wyszedł przelew w kwocie 270 zł ....

Opublikowano

Ode mnie wplynie kasa jutro, bo jestem w Anglii i nie mam dostepu do swojego konta, mam tylko pytanie, jesli Dzo-Dzo nie pojedzie, sa jeszcze jakies mniejsze pokoje czy juz wszystko zajete?

Opublikowano

Ode mnie wplynie kasa jutro, bo jestem w Anglii i nie mam dostepu do swojego konta, mam tylko pytanie, jesli Dzo-Dzo nie pojedzie, sa jeszcze jakies mniejsze pokoje czy juz wszystko zajete?

Z pokoi tylko jedna część apartamentu( koszt pary 360zł)

Jeżeli dzo_dzo nie pojedzie, a dalej chciałbyś mieszkać w domku typu4+2 w dwie osoby to całkowity koszt:396zł

Opublikowano

ja mam pytanko poza konkursem. czy ktoś kto jest z Mazur , zna jakieś tanie dobre parkingi strzeżone lub byłby wstanie mi przenocować autko tydzień :) bo jade na Zlot i w dzień zakończenia zlotu wypływam łódką w rejs no i boje sie na przystani czy kajś zostawiać auta na tydzień :kwasny: prosze o kontakt na PW. taktuś ?? :chytry:

Opublikowano

A jeszcze jedna sprawa, w razie by Dzo-Dzo nie pojechal, moge zabrac 2 kumpli i wtedy place za caly domek?

Opublikowano

A jeszcze jedna sprawa, w razie by Dzo-Dzo nie pojechal, moge zabrac 2 kumpli i wtedy place za caly domek?

A czy chociaż kumple są fanami oooo?

w ostateczności- nie widzę przeciwskazań, lepiej jednak byłoby gdyby byli to ludzie z forum :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Opublikowano

lepiej jednak byłoby gdyby byli to ludzie z forum

DOKLADNIE, ZGADZAM SIE :th:

wplata dokonana za:

hhacek + t-zólw + Karolajna ;)

Opublikowano
  • Autor

Przypominam tym , którzy nie wpłacili , że jutro tj.31.07.2007 mija termin wpłat i później będą problemy z miejscami ;)

Opublikowano

ja dzisiaj przeleję kaskę :th:

Opublikowano

Zapłaciłem.

Opublikowano

ZAPŁACONE :dance:

p.s dzieki Hugo , bo kompletnie zapomniałem :drunk:

Opublikowano

Murzyn, moderatorze od siedmiu boleści, co za wstyd , jeszcze nie zapłacileś :bicz3:

Pre_pl , administratorze od siedmiu boleści, co za wstyd , jeszcze nie zapłacileś :bicz3:

Wit.s, ojcze wielebny, wstydź się :bicz3:

Taktuś , główny prowodyrze zamieszania wstydź się :bicz3:

i cała reszta niech sie wstydzi :bicz: :bicz3: :bicz2:

YYYYY ?????[pre_pl]

Opublikowano

Zapłacone :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.