Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

taktuś. NIe róbmy zbytniej demokracji jak ludzie nie za bardzo chcą sie wypowiadać.

Założenie jest takie: śniadanie i obiado-kolacja w postaci grilla.

Kto sie wypowiedział-jak widać akceptuje. Kto się nie wypowiedział-tym samym akceptuje.

Temat jedzenia zamknięty. Podaj tylko w podsumowaniu w jakich godzinach będzie papu.

Niech ktoś spróbuje później marudzić, że nie wiedział wcześniej - będzie wleczony za uszy po Mazurskich szutrach za S-ką Norbiego

Wszystkie napitki (również bezalk) we własnym zakresie (mam na myśli wieczorną imprę)? Dobrze zrozumiałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie założenie tylko prykas: każdy śniadanie + wieczorny grill inna opcja to rezygnacja całkowita i wówczas każdy sam się martwi. Ponaddto na wieczornago grilla proponuje system kartkowy - Hugo chyba już gdzieś o tym wspominał. Nie będzie żalów niedomówień że dla mnie nie starczyło a tamten to zjadł za 3-ch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tamten to zjadł za 3-ch.

to dla mnie podwójne porcje proszę bo po normalnych to dopiero mi się jeść chce :polew: [poważnie]

i jak nie będzie śniadania , obiadu i kolacji oczywiście na wypasie to ja nie jadę :D:polew::dance::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tamten to zjadł za 3-ch.

to dla mnie podwójne porcje proszę bo po normalnych to dopiero mi się jeść chce :polew: [poważnie]

i jak nie będzie śniadania , obiadu i kolacji oczywiście na wypasie to ja nie jadę :D:polew::dance::decayed:

Weźcie pod rozwagę słowa Zdenia, bo jego :foch: jest straszny :decayed:

Nie mialem nic sensownego do napisania, ale strasznie chciałem użyc pre_pl'a (czyt. fochemota)Sorry, za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu gadu-gadu ,a frekwencja jakas niska .... :thumbdown::rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze wiadomości!!!

1) Zostały nam odebrane:

- 1 pokój jednoosobowy( DJ Lipi będzie musiał wybrać inną kwaterę)

- 2 pokoje trzyosobowe ( czyli ludzi z dwóch pokoi trzeba będzie przenieść)

- 1 część domku typu KURKA (druga część dla trzech osób z oddzielnym wejściem zostaje)

na otarcie łez w zamian: apartament( dwa oddzielne pokoje dwuosobowe, wspólny korytarz i wspólna łazienka)

cena za apartament 240zł za dobę( czyli jeżeli przesuniemy tam dwie pary z zabranych nam pokoi trzyosobowych to suma sumarum wyjdzie tak samo jak w tych pokojach trzyosobowych)

Jeżeli DJ Lipi i składy z dwóch pokoi trzyosobowych nie zdeklarują się szybko gdzie chcą przejść( czy na domki, czy na apartamenta),

to proszę Hugo o szybkie decyzje z przesunięciem ludzi- bo te zmiany zakwaterowania będę musiał podać dla ośrodka

innymi słowy nie ma już wolnych pokoi, zostało to co w domkach+ miejsca w apartamencie

Nie pomógł mój lament, prośby, groźby, tupanie i płacz, po prostu kierowniczka tłumaczy że tak musiała, że to odgórne decyzje ( może dlatego że ośrodek nie jest prywatny, tylko leży w gestii urzędu miasta itp itd), wycedziłem tylko przez zęby że nie chcę słyszeć o dalszych zmianach- i tych już nie będzie.

śniadania o 9.00

grill o 19.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dla mnie podwójne porcje proszę bo po normalnych to dopiero mi się jeść chce :polew: [poważnie]

i jak nie będzie śniadania , obiadu i kolacji oczywiście na wypasie to ja nie jadę :D:polew::dance: :decayed

Hehe, dla mnie tez podwojna :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera jasna, zaspałem! Znajdzie się jeszcze jakaś dwójka w hotelu?? :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponaddto na wieczornago grilla proponuje system kartkowy

tylko i wyłącznie :naughty:

tak, dzięki temu będzie porządek( jak w Stanie Wojennym) :polew:

a na poważnie to bardzo dobre rozwiązanie- też jestem za tym

...tylko gdzie jest Hugo... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ja mam sobie teraz wybrać?? Jak wszystko już jest zajęte!!

Proszę o pomoc i poradę![br]Dopisany: 05 Lipiec 2007, 23:28 _________________________________________________Jeżeli ktoś byłby jeszcze chętny na apartament, to ja mogę wziąć też apartament, chyba że ta cena za apartament na dwie osoby to będzie w sumie 120 zł. to ja już dziś proszę o przeniesienie mnie w apartament, ale jak ja mam płacić za apartament za dwie osoby w sumie 240 zł. to raczej mnie sie to nie widzi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym byl za all inclusive, bo napewno nie jade tam po to zeby oszczedzic 5 czy 10 pln i sie martwiec o jedzenie, jade sie pobawic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MorgothV8

Jest spora szansa (90%) że bedzie nas 4 osoby, więc wtedy (jeżeli to możliwe) wzielibyśmy apartament (240 zł / dobę) dla nas, proszę o ile to mozliwe zarezerwować go dla nas chociaż do poniedziałku (dowiem się na 100% czy te 2 osoby jadą)

Czyli jakby jechali to byśmy brali apartament na 4 osoby

Jakby nie jechali to zostaje pokój 3 osobowy na nas dwoje

Proszę o potwierdzenie czy taka opcja wchodzi w grę ? Ja ze swojej strony zadeklaruje się jak najszybciej, na razie załóżmy że jest nas dwoje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9240 zł / dobę

człowiek z A8-mka i grubym portfelem .. płaci z wszystkich ..... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam jeszcze tylko pytanko, czy został jakiś pokój dla dwóch osób, bo się napaliliśmy, a tu nagle zonk i brak 3osobowych pokoi. Jakoś tak wyszło, że nie wiem kiedy pojadę na wakacje i chociaż nad Gim by się pojechało. Jakiś konkurs na najładniejszą czerwoną B5 może będzie ... :DDDD

Pozdrawiam

Gugas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...