Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra to ja mam pytanie co oznacza dostawka w domku ? jakies skladane łozko ? jak jest w domkach bo rozumiem ze 4 łozka na gorze plus 4 na dole, czy na gorze sa chociaz jakies drzwi ? bo na dole to z czego co pamietam nie ma nic oprocz zamykanej lazienki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to pokaze moze ja i zapytam zebys nie taktus nie musial drugi raz jechac zdjec robic :wink:

czy domki na dole to cos takiego czyli ta pseudo dostawka ?

a94848cb0972f0db.jpg

d7673e1788cd3760.jpg

zdjecia zaczerpniete z innego osrodka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to ja mam pytanie co oznacza dostawka w domku ? jakies skladane łozko ? jak jest w domkach bo rozumiem ze 4 łozka na gorze plus 4 na dole, czy na gorze sa chociaz jakies drzwi ? bo na dole to z czego co pamietam nie ma nic oprocz zamykanej lazienki

z tego co powiedziała mi kobieta, to w domku typu 4+4 łóżka są takie jak na zdjęciu, które umieściłem na 2 stronie tego tematu, czyli ta dostawka to nic innego jak 4 łóżka( ze zdjęcia) na parterze domku

z dzwiami to... nie pamiętam, byłem , robiłem fotki, ale czy są tam drzwi to już sam nie wiem, a nie chcę wprowadzić w błąd, jak będę rozmawiał z kobietą( kierowniczką )to się dopytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będę rozmawiał z kobietą( kierowniczką )to się dopytam

no to walcz tam taktus bo niby to tylko szczegoly ale jakie sa łozka i czy sa drzwi to juz jest wazne bo pozniej beda problemy lokalowe czekam na info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dla mnie 2 miejsca poproszę :grin: moze byc pokój 1-osobowy hihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko:

czy ten domek 4-osobowy + 4 dostawka (8 osóB) jest jeszcze wolny? bo jak coś to na 90% Częstochowa by się do niego wbiła! :grin:

Spokojnie, domków typu 4+4 jest przyobiecanych 6, także na pewno dla grupy Jasnogórskiej wystarczy :thumbup:

co do ostatecznego podziału izby wytrzeźwień jest jeszcze czas, myślę że decydujący głos będzie miał prezes :oklaski: :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po niedzieli postaram się zrobić rozpiske z przydziałem miejsc :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i cena!!! nie zostało to jeszcze sprecyzowane.[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2007, 11:18 _________________________________________________Czy nie warto rozbić wątek na: Dyskusję i Zapisy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i cena!!! nie zostało to jeszcze sprecyzowane.[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2007, 11:18 _________________________________________________Czy nie warto rozbić wątek na: Dyskusję i Zapisy?

ależ ceny oczywiście znamy, wszystko jest w tabeli na stronie ośrodka

zmiana nastąpiła co do pokoju jedynki, ale wszystko napisałem w poście na 2 str. tego tematu wytłuszczonym drukiem, dodałem też info cenowe dla domków KURKA i GOłąBEK

prosiłem o ewentualne podliczenie, zrobienie zestawień i umieszczenie tego wszystkiego w pierwszym poście dla jasności wszystkich, ale i tu musimy się jeszcze dogadać co do np.: posiłków, grilla.... to też trzeba będzie dodać do ogólnego kosztu na jedną osobę

na koniec czerwca przedstawię ośrodkowi imienną listę uczestników zlotu i wtedy będę negocjował rabat, po czym znów korekta kosztów( po rabacie) i już przesyłanie/zbieranie pieniążków

jest trochę liczenia, ale mamy na forum "matematyczne" głowy i z pewnością pomogą :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...