Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko to ja poproszę nr konta na które mam przelać kasę i już to robię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:drunk: no to będzie miło :tongue4: Rodzinka Robsonikowa tyż bedzie bo wstyd by był gdybyśmy na własnym terytorium wymiękli :P ale nie będziemy Wam zajmować pokojów i na noc będziemy do domu wracali, do zobaczenia na zlocie i cieszę się że W i M będą gościły tyle wspaniałych :audi: czek :a4fan: :a4fan: :a4fan: pozdrawiam Robson Olsztyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z rodzinką mamy już w tym terminie zaplanowane wczasy ale pewnie na dzień lub dwa weźmiemy namiot i przyjedziemy spotkać się z Wami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jest w domkach bo rozumiem ze 4 łozka na gorze plus 4 na dole, czy na gorze sa chociaz jakies drzwi ?

na temat łóżek już wiesz, drzwi na górze są tylko w jednym pokoju :dance::drunk:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tą rozpiską domków Taktuś? :P

Spokojnie nie pali się , zrobie to w tym tygodniu bo jestem zawalony robotą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tą rozpiską domków Taktuś? :P

Spokojnie nie pali się , zrobie to w tym tygodniu bo jestem zawalony robotą

Wszem i wobec, Hugo i ludziki, jeżeli chodzi o pokoje w hotelu, to te pokoje których mamy 10 (2+1), jeżeli będą tam chętni w liczbie 2, to płacimy jak za 2-osobowe

reasumując:

dostępnych 1-osobowych( z dostawką)- szt9- max osób=18

dostępnych 2-osobowych-szt2-max osób=4

dostępnych 3-osobowych- szt10-opcjonalnie 20 osób-max=30 osób

jeżeli pomoże to w liczeniu to bardzo proszę :a4fan:

[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2007, 21:32 _________________________________________________

tak się zastanawiam co ilości chętnych a wolnych miejsc :mysli:

chyba może byc problem

chyba byłbyś bardziej spokojny zdeniu, gdybyś plasował się w czubie tabeli zlotowiczów :embarrassed:,

ale spoko, szef podzieli i będzie gites majonez :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taktuś wszystko spoko, pokoje rozpisane, a domki? I chyba dobrze by było jakby zrobić już jakiś przydział, żeby nie było później niedomówień... ;)

Chyba, że tym zajmuję się już Hugo, to spoko... :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taktuś wszystko spoko, pokoje rozpisane, a domki? I chyba dobrze by było jakby zrobić już jakiś przydział, żeby nie było później niedomówień... ;)

Chyba, że tym zajmuję się już Hugo, to spoko... :thumbup:

Czy ty czytasz moje posty wogóle ?? Bo wydaje mi się , że nie.Jeszcze raz napiszesz , żeby zrobić podział to się zdenerwuje :bicz2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba byłbyś bardziej spokojny zdeniu, gdybyś plasował się w czubie tabeli zlotowiczów

jeżeli od tego ma zależeć przydział to mnie i Icemana możesz skreślić bo nie będziemy siedzieli z kims w jednym pokoju

Czy ty czytasz moje posty wogóle

podejrzewam że nie tylko Twoich nie czyta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko spoko nie to, że nie czytam tylko raz Hugo mówiłeś, że Taktuś się wszystkim zajmuje i do niego ze wszystkim jak coś, ale dobra już się nie mieszam, czekam grzecznie na rozpiskę, po prostu tak jak napisał Zdeniu nie chcemy z Dzo-Dzo niespodzianki na miejscu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako, że zaledwie trzydziestu kilku uzytkowników się zarejestrowało na zlot, pokusiłem się o mapkę rozlokowania nas w Polsce (żółty kolor):

1182319912_6931.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok lista z przydziałem pokoi zrobiona w pierwszym poście :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MorgothV8

mam tylko jedno pytanko, możliwe że pojedziemy w 4 osoby (ale nic nie moge na 100% procent powiedzieć) - czy wtedy możemy sobie na własną odpowiedzialnośc upchać się w pokoju 3-osobowym?

PS: na razie zakładam że jedziemy we dwoje więc nic w naszym przydziale nie zmieniajcie, jak coś więcej będę wiedział to odezwę się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podział pokoi :th:, a nawet w niektórych przypadkach :dance: i :polew:

Nie mieszać z pokojami :chytry: Chcieli rozpiskę - jest rozpiska. Będzie wiadomo coś na 100% o zmianach, wtedy się będzie kombinować. Słyszałem jak się Hugo odgrażał (tylko mu nie mówcie, że Wam powiedziałem), że za zbytnie mieszanie i marudzenie w przydziale pokoi będzie robił "niespodzianki" i przypisywał na pole namiotowe, które notabene jest w ramach zagrody z muflonami :polew: :polew: :polew:

Morgoth, a niech Cię, aleś wymyślił - zaplanowane 2, ale jakby w 4 to czy można 3 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...