Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

To wszystko już zajęte ??? Ja i NiuniaA4 planowaliśmy jechać... :confused4:

Super że chcecie przyjechać :)

Hugo musi zrobić małą korektę w pierwszym poście, odnośnie zakwaterowania, z uwzględnieniem faktu że trzeba przesunąć ludzi z 1 jedynki i z 2 pokoi trzyosobowych, dodatkowo straciliśmy 1 część domku typu 3+3, na szczęście nie był on jeszcze przez nas rozkwaterowany, ale doszły 2 pokoje dwuosobowe w apartamencie.

W poniedziałek czekam na info z ośrodka, czy dołożą nam jeszcze jeden domek.

Po nowej konfiguracji miejsca powinny jeszcze być :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę na PW

1. nr konta

2. rozumiem że 63zł to jest za 3 dni czy jeden dzień ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

jak wyglada pokój 3 osobowy? tzn 3 łóżka są w jednym pomieszczeniu czy jakos 2 i to 3 oddzielnie? Taktyś daj znać może być PW

pokoi trzyosobowych już nie mamy do rozdysponowania, a w trójce są trzy oddzielne łóżka

Proszę na PW

1. nr konta

2. rozumiem że 63zł to jest za 3 dni czy jeden dzień ??

zlot będzie trwał 2 doby hotelowe od godz.16 dnia 24.08, do godz13 dnia 26.08, dlatego w obliczeniach(nad zdjęciami w pierwszym poście) koszty wszystkich opcji zakwaterowania mnożyłem x2.

w twoim przypadku koszt dwóch dób hotelowych w domku na jedną osobę wynosi 63zł

ale że będziesz na zlocie z osobą towarzyszącą to koszt pobytu dwóch osób za dwie doby wyniesie was 126zł

do tej kwoty jeszcze będziesz musiał dodać koszt posiłków, i dopiero wysyłać pieniążki

ale Prezes jeszcze nie " przybił" posiłków, dlatego nie znamy ostatecznego kosztu posiłków, jak dogramy tą sprawę to już będziemy mogli wysyłać pieniążki :thumbup:

pieniążki od wszystkich muszą wpłynąć do końca lipca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

jak wyglada pokój 3 osobowy? tzn 3 łóżka są w jednym pomieszczeniu czy jakos 2 i to 3 oddzielnie? Taktyś daj znać może być PW

pokoi trzyosobowych już nie mamy do rozdysponowania, a w trójce są trzy oddzielne łóżka

Cześć my z Adi_m mamy już zarezerwowany 3osobowy tylko chodzi o to że Adi + jego pani no i ja na przyczepkę no i czy ta dostawka jest w tym samym pokoju

ale już chyba sprawa się rozwiąże i zostawię im pokój a sam przyczepię się do domku z Murzynem Robem i Cubrem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pieniążki od wszystkich muszą wpłynąć do końca lipca

a kto zbiera w końcu kaskę :mysli:

ostatecznie w ośrodku przystali na to, by każdy indywidualnie wpłacał pieniążki na konto ośrodka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całą czy zaliczke ?

będziemy wpłacać całość: koszt zakwaterowania i posiłków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli ja Icemanem 63 x 6 + posiłki

no własnie a gdzie te posiłki, jakie ile

nie zdeniu, źle liczysz

kwota 63zł wychodzi na jedną osobę za 2 doby w domku, w przypadku gdy domek ma cały skład tzn 8 osób( domek 4+4- 2x180+2x100-10%=504zł/8=63zł/os.+ posiłki), te 2x100 to są 2 doby 4 dostawek( 1 dostawka 25zł)

w Waszym przypadku 3 doby przy 4 osobach= 3x180=540zł-10%=486zł podzielić na 4 osoby=121.50 za osobę

koszt pary( Ty i małżonka)=121,50x2=243zł+ koszt posiłków

posiłki przedstawiałem

śniadanie 11zł , a grill wieczorem proponowałem menu i cenę

poczytaj leniu zdeniu :decayed:

jeżeli Ty jesteś władny "postawić pieczątkę" na posiłkach i dokonać zmiany w pierwszym poście to bardzo proszę

wtedy wszystko już jasne i zaczynamy wpłacać pieniądze :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka.Sorry , że nie odpisywałem ale sprzedałem kompa i czekam na dostawe nowego.Ale dorwalem się właśnie w pracy i pisze.A więc posiłki zatwierdzam , jak najbardziej.Taktuś jak już będziesz miał końcowe ustalenia co do ilości miejsc to napisz to wtedy zrobie korekte pierwszego postu i będzie wszystko jasne :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o konkrety co do zapłaty (Komunikat w pierwszym poście) gdyż ludzie wybierają się na urlopy i mogą nie mieć możliwości zrobienia przelewów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej nic nie kumam napiszcie co i ile i za co tylko prosze po polsku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taktuś

proszę o zmianę - oddaję pokój Adi_emu i jego kobiałce a mnie przyjmą pod swój dach Murzyn Rob i Cuber tak więc w pokojach proszę zmienić sfinks na Adi x 2 a mnie dopisać do domku z wyżej wymienionych :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...