Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Taktuś ja pukam na forum , bo mnie po plecach puka :wallbash: moja dziewczyna :P Bo jakoś przestała kochać inne autka i się zakochała w moim :a4fan::naughty:

Opublikowano
  • Autor

Hugo fajnie że zrobiłeś zmiany w pierwszym poście :th:

ale nie czytasz stary moich postów :thumbdown:

pisałem wcześniej wytłuszczonym drukiem, że niestety odebrano nam pokoje:

- jedną jedynkę ( jedynek zostało 8)

- prawie wszystkie pokoje trzyosobowe ( zostały 3 pokoje trzyosobowe)

-jedną część domku typu KURKA ( w domku KURKA została jedna część- 3-osobowa)

dodano:

-apartament ( 2 oddzielne pokoje dwuosobowe, wspólny przedpokój i łazienka)

reszta bez zmian

trzeba zwolnić pokoje trzyosobowe, tak żeby zostało ich dla nas 3

aaaa, i pukają koledzy tomaszust i gugas :a4fan:

Ok sprawdź teraz czy ilość miejsc się zgadza :decayed:

Opublikowano

OK, wszystko teraz gra

został nam jeszcze wolny apartament ( 4 miejsca)

i ewentualnie jeden domek ( pod warunkiem że pływacy z Tychów przyjadą w okrojonym składzie)

Prośba do wszystkich:

po przesłaniu pieniążków napiszcie: kaska poszła

będę sobie odznaczał :thumbup::a4fan:

Opublikowano

juz pisałem ale powtórze zatem

zdeniu & Iceman - zaplacone :cool:

Opublikowano

juz pisałem ale powtórze zatem

zdeniu & Iceman - zaplacone :cool:

jesteście wzorem :thumbup:

pierwszą piątkę wśród wpłacających w nagrodę :mysli:

osobiście wrzucę z pomostu do Gimu :dance:

Opublikowano

OK, wszystko teraz gra

został nam jeszcze wolny apartament ( 4 miejsca)

[/b]

Jeśli apartament to są te dwa pokoje 2 osobowe ze wspólną łazienką to ja się piszę na pół apartamentu :dance: czyli jedną dwójkę :)

Opublikowano

Z rozczarowaniem muszę stwierdzić, że nie mogę zjawić się na zlocie, a bardzo tego chciałem, z czysto przyziemnych powodów - mianowicie chodzi mi o koszt pobytu. Ośrodek, który wybraliście ma odstraszające ceny, a jakbym jeszcze doliczył do tego inne wydatki związane z dojazdem, pobytem itd wyszłaby z tego całkiem spora suma. Przykro mi z tego powodu ponieważ chciałem być na kolejnym zlocie.

Pozostaje mi mieć jedynie nadzieję, że kolejny zlot będzie "wydatkowo" i "dojazdowo" będzie bardziej dogodny.

Pozdrawiam

Opublikowano

Allo Allo

To ja :cool: Gugas :>

Hugo wpiszesz mnie na ten apartament i jak rozumiem za pół apartamentu, czyli jeden pokój i szamanko mam wpłacić 360zł.

Napiszcie czy jest to miejsce dla mnie, bo nie wiem czy pln'y przelewać :blink:

Opublikowano

Zapłacone, na konto ośrodka

2 osoby w pokoju 3 osobowym

Ja + Justa

pozdry :)

Opublikowano

T-żółw ma wplacic kaske za mnie.

Opublikowano

kaska poszła :audi::a4fan::thumbup:

Opublikowano

Zapłacone :)

Opublikowano

Panowie i Panie jest mega problem umnie mamy teraz żniwa tak to sie chyba pisze na dzień dzisiejszy nie dam rady przyjechac na zlot przepraszam ale jak nie przypilnuje interesu to moge pozniej zalowac ( robimy prawie na okrągło , na tyle ile starcza nam sił ) :embarrassed:

Naprawde tak bardzo chce jechac ze nawet sobie nie zdajecie sprawy z tego

bede jeszcze pisał co i jak

Opublikowano

Rormalnie jakś fajna impra się szykuje :shocked:, sie chiba mi przysnęło bo pierwsze widze. Nic to przyjdzie wlnąć się do wyra Oniaka, albo Poźka :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Rormalnie jakś fajna impra się szykuje :shocked:, sie chiba mi przysnęło bo pierwsze widze. Nic to przyjdzie wlnąć się do wyra Oniaka, albo Poźka :tongue4:

Buhahahhahaah to się obudziłeś :polew: Jak chcesz to jest jeszcze miejsce wolne

Opublikowano

sorki :embarrassed: ale ze zlotu wypadam, siła wyższa :wallbash:

Opublikowano

o następny

jeszcze trochę i połowa odpadnie :thumbdown:

Opublikowano

panowie ja żniwuję ale na zlot dam RADE !!! (na szczęście żniwa w tym roku wyjątkowo szybko i zdążę przyjechać...) także DżoDżo nie kituj i dawaj (ja mam ponad 100 ha ziemi i się wyrobię więc i Ty powinieneś dać radę...) za kilka dni wpłacę kasę...

Opublikowano

no bede sie starał ale nie obiecuje a zniwa to chodziło mi nie o pole :-) tylko zniwa w sęsie sprzedaz wozków dziecięcych bo to robimy :-)

Opublikowano

aaaaaa to luz czyli kosisz stonkę jak się da :polew: mam nadzieję że Ci się jednak uda !

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.