Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] ATJ Montaż rur z FMIC- kilka pytań

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

kowi znasz ten numer :)

znalazlem na etce ale pewnosci nie mam

8D0 821 171 G??

Opublikowano

tak to ten numer

Opublikowano
  • Autor

gites dzieki kowi

a moze orientujesz sie jakie uszczelki pasuje wymienic przy zmianie turbiny na AWXowa :)

Opublikowano

gites dzieki kowi

a moze orientujesz sie jakie uszczelki pasuje wymienic przy zmianie turbiny na AWXowa :)

W warsztacie masz wątek na temat zmiany turbiny, jedynie co to numer samej turbiny jest tam zły reszta OK

Opublikowano

temperatura powinna spaśc o około 10st po załozeniu nadkola

Opublikowano
  • Autor

W warsztacie masz wątek na temat zmiany turbiny, jedynie co to numer samej turbiny jest tam zły reszta OK

gites wlasnie znalazlem dzieki napewno sie przyda :)

temperatura powinna spaśc o około 10st po załozeniu nadkola

10 st to sporo:)

jak juz pisalem nie mam w planach smigac na rajdy w weekendy autko tylko na ulice nadkole powinno styknac ale wszytsko okaze sie niebawem jak przyjdzie lato

aa nom i sie dowiem ile Koraszewski bierze za korekte :>

Opublikowano

to są ori.....

Opublikowano
  • Autor

to są ori.....

o co pytasz...??[br]Dopisany: 20 Luty 2010, 21:53_________________________________________________Cristoforo dzownilem do ASO i mam tez taka cene jak ty :)

zamowilem, wiec nie bede robil ci roboty z zamowieniem i wysylka ale wielkie dzieki za pomoc :)

Opublikowano
o co pytasz...??

nie zauważyłem że jest druga strona tematu napisałem że te nadkola sa ori

Opublikowano
  • Autor

hehe niom zamowione w poniedzialek do odebrania

a tak dla pewnosci te uszczelki pasuja do kazdego TDI 1.9 przy zmianie turbiny na AWXa??

uszczelka spływu oleju z turbiny 028 145 757

uszczelka miedzy turbiną a wydechem 3A0 253 115

uszczelka kolektora dolotowego 028 129 717 D

uszczelka kolektora wydechowego 028 129 589 B

z tematu keżora

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_wymiana_turbiny_na_awx-t80069.0.html

Opublikowano

tak będą pasować

Opublikowano

to wkoncu warto to nadkole z esy montowac czy nie :mysli:

znacznej róznicy sie nie spodziewaj :gwizdanie:

Opublikowano

okolo 10C mniej w dolocie

Opublikowano

jak na pałowanie auta to mało :gwizdanie:

Opublikowano

nie za duzo,dam ci porownanie..u mnie przy temp 17C przy nadkolu od Esy but i roslo od 25C do 43C podczas dwoch kolejnych przyspieszen na 3biegu opor...przy fmic od 26-30C nie wiecej i mogles jezdzic non stop z butem

Opublikowano
  • Autor

nom ale jak piszecie ciagle palowane auto

a to ma miec chwilowy zastrzyk :)

zreszta zalozymy lato tuz tuz bedziem wiedziec co i jak

jesli bedzie lipa wrocimy do projektu FMICa praktycznie wszytsko juz wiem o jego montazu co potrzebowalem

nadkole z Ski wyszlo 90 pare zlociszy wiec tragedii nie ma

FMIC wiekszy wydatek przetestujemy i sie okaze

szkoda ze nie mam jak zmierzyc temp. przed i po zalozeniu :confused4:

Opublikowano

teraz to i tak duzo nie wpłynie na róznice, lepiej zainteresować sie chłodnicą oleju :gwizdanie: a latem po pierwszym mocneijszym przyśpieszeniu wykorzystasz dostępna jeszcze niska temperature i drugie pociagniecie juz nie bedzie fascynujące :naughty: prawie całe lato tłukłem sie z nadkolem bo tez myślałem że wystarczy :decayed: ... nie wystarczyło :kox:

Opublikowano
  • Autor

jak piszesz Kowi87

ale nie sprobujesz to nie uwierzysz :)

autko nie bedzie wystawione na streety, cywilna jazda z chwilowym butem kiedy trzeba i mozna a nie zawsze mozna :>

duzym kosztem to nie wyjdzie a przynajmniej bede bogatszy w doswiadczenie

chlodniczka wpadnie z AWXa

powiedz mi bo pewnie wiesz pasuje P&P czy jakies rezanko sie szykuje przy jej wymianie

a i orientacyjnie ile kosztuje nowa??

Opublikowano

Nie wiem jak AWX ja myślałem sobie o MOCAL, no ale te koszta :wallbash: a z AWXem to trzeba rozeznać temat bo niewiem jak to jest :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

pytalem ale u mnie jest troszke lipa z ta podkladka pisalem do wlasnie re5pecta i tam trzeba rzezbic pilowac sruby czy cos bo nie wchodzi

kurde trzeba by w etce looknac na zdjeciach czy sa jakies roznice

gdzies czytalem ze wlasnie z AWXa wkladaja ale nie pamietam jak to tam pasowalo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.