Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] Czy sam dam rade wymienic pompe paliwa?


Maniusiek28

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kupiłem okazyjnie pompe paliwa za 100zł prawie nową i chciałbym ja sam wamontować w miejsce starej.Czy to trudna operacja?Dam radę sam czy lepiej oddać do mechaniora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Z powodzeniem możesz spróbować.Możesz mieć jednak jedną przeszkodę to znaczy: po odkręceniu zewnętrznych elementów

i dostaniu się do środka zbiornika,pompa jest przymocowana taką dużą plastykową nakrętką.Która jest dokręcana i odkręcana

przy użyciu specjalnego klucza.Jak będziesz miał szczęście(tak jak wielu kolegów z forum) to odkręcisz ją przy użyciu prostych dostępnych narzędzi i rąk.Ja nie miałem takowego i musiałem kombinować klucz.

Życzę szczęścia

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A są jeszcze takie "okazyjne" pompki do AVJ? :P

na allegro wypatrzyłem....mieli tylko 1 szt[br]Dopisany: 20 Luty 2010, 14:31_________________________________________________hehe i pompa wymieniona , nie było aż tak trudno .w czasie wymiany okazało się , sprawdzając nr , że zakupiona pompa jest od BFB , ale wizualnie i gabarytowo była identyczna więc wsadziłem......a wymieniałem ponieważ moja stara jakoś buczała i huczała od czasu do czasu....teraz jest cisza. zastanawiam sie czy w stary kosz nie weszłaby jakaś mocniejsza np. ta bosha 044 o której pisał poziek :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...