Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Piana pod korkiem z oleju .


przemek81

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli jeździsz głównie w mieście to nie... nie dogrzewasz autka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robisz krótkie trasy

jaki wlałes olej ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak przeważnie robię krótkie przeloty głównie do pracy jeżdżę na castrol 10w40

Mam tak samo, troszkę takiego budyniu kremowego pod korkiem, codziennie robię trasę 3 km :) do pracy i spowrotem i już koledzy z forum mnie uspokoili, że to norma. Warunek, że nie ubywa ci chłodziwa i nie dostaje się do oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak przeważnie robię krótkie przeloty głównie do pracy jeżdżę na castrol 10w40

Mam tak samo, troszkę takiego budyniu kremowego pod korkiem, codziennie robię trasę 3 km :) do pracy i spowrotem i już koledzy z forum mnie uspokoili, że to norma. Warunek, że nie ubywa ci chłodziwa i nie dostaje się do oleju.

Ubywa płyn chłodniczy ? Jeżeli tak to szlak trafił uszczelke pod głowicą ... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubywa płyn chłodniczy ? Jeżeli tak to szlak trafił uszczelke pod głowicą ... :confused4:

Tobie to zaraz najgorsze w głowie ...

Zrób kilkadziesiąt km i wtedy zobacz. Jeżeli nie będzie tego "białego" nalotu to wszystko ok, po prostu wilgoć zbiera się w oleju i podczas krótkich odcinków osadza się na korku i górnych odcinkach ukł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wilgoć zbiera się w oleju i podczas krótkich odcinków osadza się na korku i górnych odcinkach ukł.

...można to zaobserwować na w/w korku i "patyku" do mierzenia poziomu oleju :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...