Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Drogi jak ser szwajcarski...


Gość Ryjek A4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ryjek A4

Witam

Niestety śnieg stajał, takie dziury na drodze że hej! Jak się jedzie to normalnie slalom gigant :blink:

Zawieszenie to ładnie poleci teraz, a kiedy załatają to za 2 lub 3 miesiące :kwasny:

Tylko łatane to nie nowe i znów się pojawią! A płacimy podatki żenada totalna :wallbash:

Koledzy a jak u was wyglądają ścieżki??

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziura za dziurą :(:disgust::kwasny::wallbash:... jak na poligonie... Nawet na Ruczaj w Krakowie nie da się wjechać od strony Skawiny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem w radiu, że jak komuś pójdzie zawiecha przez dziure na drodze można złożyć wniosek o odszkodowanie wraz z opisem miejsca i całej sytuacji.

Podobno są szanse na zwrot kasy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego zima wszędzie ( cała Polska ) zaskoczyła drogowców więc wszędzie dziury jak ch*j :wallbash: ...i nic z tym nie zrobimy - niestety

Ambro - szansa to zawsze jest na szympansa :polew: wiesz o czym mowa ??? :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieplo sie zrobilo zamiast latac to ,to te kur... leca :bicz:

w czestochowie byla taka sytuacja 2 miechy temu,polozili nowa droga ,a za miesiac juz sie rozpadla...

za remont ponownie skasowali 50tys zyc nie umierac...wiadomo czemu takie chu...drogi robia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda słów na te drogi, ja ostatnio przebiłem na świeżej dziurze oponę, przecięło bok :thumbdown: dobrze ż nie jechałem szybko przynajmniej felga i zbieżność nie dostały. Oczywiście dziura załatana dzień później :polew: a te łaty które kładą to też dziadostwo, prawie żadna nie trzyma poziomu z drogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mi się podoba jak ładują asfalt do dziur wypełnionych wodą, znajomy widział coś takiego właśnie w Gdańsku, jak to ma się trzymać :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porażka, dziur z każdym dniem coraz więcej i coraz ciężej je wszystkie ogarnąć. Pozostaje tylko zygzakowanie i jazda pod prąd lub środkiem jeśli akurat nic z naprzeciwka nie jedzie. A gdańskie łaty? :polew: Ostatnio tak dziury na jednej z ulic załatali że teraz jak nie zwolnisz do 30km/h to podwoziem trzesz :polew: Bez łat było lepiej :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska to jedyny kraj gdzie wraz ze śniegiem stopniał asfalt :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas też miejscami jak na poligonie :kox: Ja zwalniam a ostatnio jakiś baran by mi na tył najechał :kox:

Jak tak dalej będzie to ja kupuje Lade Niwe :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre, ale gorsza wiadomość ze taka prawda

u mnie drogi jak ementaler

Polska to jedyny kraj gdzie wraz ze śniegiem stopniał asfalt :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas też miejscami jak na poligonie :kox: Ja zwalniam a ostatnio jakiś baran by mi na tył najechał :kox:

Jak tak dalej będzie to ja kupuje Lade Niwe :przebiegly:

No, to jest najgorsze, zwalniasz bo akurat odcinek z dziurami się zbliża a tu jakiś dupek Ci na zderzak wsiada... Strach hamować przed dziurą bo jeszcze Ci w dupsko wjedzie i ten ból kiedy musisz przez to wjechać w dziurę z normalną prędkością ;( i te wiązanki które wtedy puszczasz na tego ****** z tyłu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak się poprawi to za długo się nimi nie nacieszysz, bo EURO w czerwcu a już w grudniu koniec świata podobno :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...