Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Sport S5 Quattro [2010]


Rekomendowane odpowiedzi

oooo to to ...... i to juz zaczyna jakos wygladac :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ten projekt będzie miał takie parametry jak tutaj podano to niezły zapierdalaka będzie :naughty: :naughty: Za pewne wsadzą 3.0T jak w S4 tylko podkręcony :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lipa, design za***any z EVO :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lipa, design za***any z EVO :thumbdown:

Ja tam sie nie znam ,ale w którym miejscu design jest zjebany z evo?

25407764.jpg

31727964.jpg

Jak dla mnie Audi koxik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie w 100% ale jak dla mnie to zalatuje EVO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ,mają po 4 koła . :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha ha :wink4:

a raczej o wersje ralliart ktora jest bardziej agresywna a nie to co wkleiles :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przod wyglada jak zegarki Casio. Nawalone tysiac elementow, ktore nie wiadomo czemu sluza. Np co to sa te wyciecia nad reflektorem? Albo czy przy atrapie chlodnicy wielkosci San Marino faktycznie trzeba robic dwa centymetry wyzej kolejne wloty powietrza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przod wyglada jak zegarki Casio. Nawalone tysiac elementow, ktore nie wiadomo czemu sluza. Np co to sa te wyciecia nad reflektorem? Albo czy przy atrapie chlodnicy wielkosci San Marino faktycznie trzeba robic dwa centymetry wyzej kolejne wloty powietrza?

ale to wlasnie o to chodzi w tych samochodach , tak jak Integrale , Cosworth , Impreza czy EVO , co laczy te samochody ? wszystkie sa tak brzydkie ze az piekne........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przod wyglada jak zegarki Casio. Nawalone tysiac elementow, ktore nie wiadomo czemu sluza. Np co to sa te wyciecia nad reflektorem? Albo czy przy atrapie chlodnicy wielkosci San Marino faktycznie trzeba robic dwa centymetry wyzej kolejne wloty powietrza?

ale to wlasnie o to chodzi w tych samochodach , tak jak Integrale , Cosworth , Impreza czy EVO , co laczy te samochody ? wszystkie sa tak brzydkie ze az piekne........

popieram :good: Integrale chyba wyjątkowo brzydka-piękna :decayed:

A tutaj podobieństwa do evo i ja nie widzę... Oprócz tych kół co ono napisał :decayed: to może jedynie spojler mają podobnych rozmiarów :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, tyko ja sie wcale nie czepiam spojlera czy poszerzen karoserii. Zakladam, ze sa do czegos potrzebne. No ale detale, o ktorych pisalem wygladaja mi niestety jak akcesoria tuningowe z Allegro.

Patrze na wymienione samochody i nie widze zeby mialy w karoseriach takie "lowickie wycinanki".

ich ewentualna brzydota wynika z przerostu funkcji nad forma.

Jezeli ktos jest mi w stanie wytlumaczyc funkcje tego rozrosnietego logo Adidasa na masce, to natychmiast zmienie zdanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wloty powietrza i poszerzenia są m. in. po to, żeby upodobnić je do 1 Quattro z 1980 r.

002.jpg

to nie jest quattro tylko Sport Quattro a to zasadnicza roznica :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno Audi nie wypuściło Quatro więc jest ono niezbędne do pełnego asortymentu tej marki. Nie wiem czy każdy kto wypowiada się w tym wątku na temat tego wozu jeździł kiedykolwiek Audi Quatro? To jest oryginał i wyglądzie i w wrażeniach z jazdy i nie wiem jak by wyglądał ja będę ten wózek zawsze mile podziwiał. Mam wspomnienia po modelu Quatro z lat 80tych bo byłem jego szczęśliwym posiadaczem i do dnia dzisiajszego żałuję że sie pozbyłem tego wózka :wallbash: Choc był tak brzydki :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za ile poszedł? Teraz miałby wartość kolekcjonerską.

to jeszcze zalezy od stanu , ale pewnie tak :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...