Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 Assistance

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
No dostałem liste ładne ADAC nam się z tego zrobiło. SUPER

a ja nic nie dostałem jeszcze :sad:

Opublikowano
  • Autor
No dostałem liste ładne ADAC nam się z tego zrobiło. SUPER

a ja nic nie dostałem jeszcze :sad:

Poszło na Twoją poczte na onecie :roll:

Opublikowano

Bardzo dobra rzecz.Nigdy nie wiadomo co się może zdarzyć (patrz ZLOCIKI/Tuning Party) -nawet głupie wypożyczenie klucza w Ndz.Przyłączam się tym bardziej, że dysponuję zapleczem :sad:

Pozdro

P.S. Hugo a swoją drogą ciekawe jak to działa w AKP.Bo jeśli tak jak ich forum to niestety kiepsko :cry: (zarejestrowałem sie już ok. 1 tydz. temu w AKP i na NEWBIE do tej pory nikt się nawet ze mną nie przywitał)

Opublikowano
  • Autor

P.S. Hugo a swoją drogą ciekawe jak to działa w AKP.Bo jeśli tak jak ich forum to niestety kiepsko :cry: (zarejestrowałem sie już ok. 1 tydz. temu w AKP i na NEWBIE do tej pory nikt się nawet ze mną nie przywitał)

W AKP działa to bardzo dobrze.Co do problemów z forum , to przenieśliśmy sie własnie na nowy serwer i teraz już będzie chodziło wszystko ok.A co do Newbie to widze , że już ktoś Cię przywitał :wink:

Opublikowano

NO w zeszłym tygodniu coś nie chodziło.

Opublikowano
  • Autor
NO w zeszłym tygodniu coś nie chodziło.

Bo skończył się limit i trwały negocjacje.Już wszystko jest ok.

Koniec OT .Wracamy do tematu !!!!

Opublikowano

wlasnie odebralem lliste....ladnie :D

Opublikowano

P.S. Hugo a swoją drogą ciekawe jak to działa w AKP.Bo jeśli tak jak ich forum to niestety kiepsko :cry: (zarejestrowałem sie już ok. 1 tydz. temu w AKP i na NEWBIE do tej pory nikt się nawet ze mną nie przywitał)

W AKP działa to bardzo dobrze.Co do problemów z forum , to przenieśliśmy sie własnie na nowy serwer i teraz już będzie chodziło wszystko ok.A co do Newbie to widze , że już ktoś Cię przywitał :wink:

Dzieki Hugo - ładna rechabilitacja - teraz to wszystko tłumaczy

:lol: Pozdr

Opublikowano

ja tez dostalem dziekuje mam rozumiec ze lista co jakis czas bedzie powiekszana o nowych forumowiczów :lol:

Opublikowano
  • Autor
ja tez dostalem dziekuje mam rozumiec ze lista co jakis czas bedzie powiekszana o nowych forumowiczów :lol:

Oczywiście.Już przybyło kilka osób.Pod koniec tygodnia puszczam do wszystkich uaktualnienie :wink:

Opublikowano

mam taką małąpropozycję :mrgreen:

zrobiłbym to sam ale nie jestem specjalista od exela i nie mam zbytnio czasu

chodzi o to aby wstawic jakąś funkcje w exelu wyszukiwania po miejuscowości

obecnie jest sortowane po nicku a raczej bardziej przydatne dla kazdego bedzie sortowanie po miejscu zamieszkania :cool:

Opublikowano

Jestem za,dane wysłane :wink:

Opublikowano
  • Autor
mam taką małąpropozycję :mrgreen:

zrobiłbym to sam ale nie jestem specjalista od exela i nie mam zbytnio czasu

chodzi o to aby wstawic jakąś funkcje w exelu wyszukiwania po miejuscowości

obecnie jest sortowane po nicku a raczej bardziej przydatne dla kazdego bedzie sortowanie po miejscu zamieszkania :cool:

Przecież zaznaczasz kolumne z nazwą miejscowości , wciskasz przyciski sortowanie od A do Z i gotowe

Opublikowano

Do sortowanie najprościej ... dane w kolumnach - zaznaczyć pierwszy rząd - z menu rozwijalnego wstawić autofiltr (Dane->Filtr->Autofiltr) i mamy sortowanie jakie chcemy.

Opublikowano
mam taką małąpropozycję :mrgreen:

zrobiłbym to sam ale nie jestem specjalista od exela i nie mam zbytnio czasu

chodzi o to aby wstawic jakąś funkcje w exelu wyszukiwania po miejuscowości

obecnie jest sortowane po nicku a raczej bardziej przydatne dla kazdego bedzie sortowanie po miejscu zamieszkania :cool:

Przecież zaznaczasz kolumne z nazwą miejscowości , wciskasz przyciski sortowanie od A do Z i gotowe

najwidocznie źle sie wyraziłem i nie zrozumiałes o co mi chodziło :cool:

[ Dodano: 2006-07-04, 16:50 ]

Do sortowanie najprościej ... dane w kolumnach - zaznaczyć pierwszy rząd - z menu rozwijalnego wstawić autofiltr (Dane->Filtr->Autofiltr) i mamy sortowanie jakie chcemy.

właśnie o to mi chodziło :mrgreen:

dzieki za podpowiedź :cool:

Opublikowano

fakt - faktem - lepiej chyba zrobic spis po wojewodztwie - juz tak na wstepie, bo po co kazdy ma to zmieniac samemu?

:grin:

Opublikowano

Ja niestety jeszcze nic nie dostałem ale jeżeli jest to w Excelu to sprawa bardzo prosta :lol:

Zaznaczasz i "Ctrl+L" lub Dane->Lista->Utwórz listę...

Mam taką skrytą nadzieje że o mnie nie zapomnieliście i kiedyś ta lista dotrze do mie :cry:

Opublikowano
  • Autor

Mam taką skrytą nadzieje że o mnie nie zapomnieliście i kiedyś ta lista dotrze do mie :cry:

Nikt nie zapomniał.Przybywa nowych osób i kolejne uaktualnienie puszcze do wszystkich w piątek :wink:

Opublikowano

no i jest nowa aktualizacja :wink:

Opublikowano

Czy juz ktoś korzystał z listy Assistance i czy uzyskał oczekiwaną pomoc ? :mrgreen:

Pozdrawiam

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.