Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Które felgi na lato ?


hideen22

Rekomendowane odpowiedzi

jak kupisz 17" to po pewnym czasie stwierdzisz ze jest za mala

szukaj 18" lub 19"

i nie szukaj chinskich / wloskich felg bo to plastelina

szukaj jakis firmowych uzywek lub ori audi....

http://www.a4-klub.pl/smf/galeria_felg_a4_czyli_pokazcie_swoje_fele-t12182.0.html

popatrz tutaj .... 12 stron zdjec aut z felgami ;)[br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 09:54_________________________________________________ps. tytul tego tematu sie troche nie zgadza z tym co piszesz w poscie

bo "ktore opony na lato" a pytasz o felgi :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podobaja mi sie te Nindża felgi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz brać ori, ale poszukaj sobie coś made in germany, albo jak włoszczyzne, to solidną - Advanti, MAK, TOORA, OZ, itp.. takie fele kierunkowe (jedna strona kręcąca się przód, druga strona w tył) jakoś mi nie leży :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego do białego autka dobrze pasować będą jakieś czarne felgi. Według mnie te do których dałeś linka wyglądają nie ciekawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że niby co chcesz ta "Kupę" do Audi założyć przeca Panie Ci się półosie pourywają ze śmiechu :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 05 Marzec 2010, 00:11_________________________________________________A tak poza tym Ori Audi Felgi sa do bani bynajmniej mi się nie podobają , ale za taką kaskę a widzę że szukasz coś w granicach 1.5 klocka znajdziesz fajne Rh lub BBS-y do remontu w 17" na większe się nie pchaj bo Opony drogie i więcej spędzisz czasu na spawaniu niż lataniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori czy nie ori model to już kwestia gustu- ważne by były dobrej jakości. Bo jak brać tani badziew to nie. :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...