Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

ykk wiesz co moze mnie za to :bicz: ale mi sie te drewno podoba ... :P mam tez inne listwy w domu ale nie chcem ich jeszcze zakladac ;]

w operacji tuning w tym tygodniu jest ten golf II tego goscia z carmanii co mi robil audio :)

narazie po tych paru dniach co minely glosniki mi sie juz ulozyly i rozgrzaly .... wiec moge powiedziec ze graja MEGA ! dobrze. mimo ze ten wzmacniacz ktory teraz mam jest slabszy niz ten na ktory czekam

jak wstawie subwoofer i ten wzmacniacz na ktory czekam ( a on czeka na oclenie ) to pokaze wam jakis filmik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie to wszystko wyszlo... w srodku by wszystko bylo pico bello musisz skorzany podlokietnik i oskorowac boki w drzwich... ogolnie :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blaster99 podlokietnik skorzany mialem ale sprzedalem.... a ten niedlugo bedzie otapicerowany nowa skora tak samo jak boczki ( napisalem to na stronie 8 )

milo ze sie podoba :)

w ogole dzis schodze do auta patrze a tu kapec z tylu :( pojechalem sprawdzic cisnienie bylo 0.3 bar`a .... wiec szybko do wulkanizatora z nadzieja ze da sie to naprawic .... bo nowa opona 550zl :(... i na szczescie udalo sie, byla to malutka dziurka na srodku

i ze szczescia ze 550zl w kieszeni to napompowalem mojej niuni stópki azotem ( opony ;] )

3 stycznia bedzie juz wzmacniacz oclony i jade na podmianke :) tej 2 kanalowki na moja ukochana 4 kanalowke na ktora tyle musze czekac...

wtedy nakrece jakis filmik jak to wszystko wyglada i gra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super wnętrze....chyba Pan Nowak bank rozbił....przednie lampki aż się proszą o wymianę!!! :oklaski: za włożoną pracę i pieniążki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ullala piękna ta sesja :th:

Przednie lampki do wymiany i będzie miód :thumbup:

PS. Na jaki piecyk czekasz? Co będziesz nim zasilał? Bo tego nie doczytałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na wzmacniacz firmy VIBE model Slick a4 ( http://www.vibeaudio.co.uk/index.asp?page=p-slickamp.html&header=p-slick-h.html )

( 4 kanalowka ) ( 2 kanaly podpiete pod przod a 2 kanaly ida na subwoofer rowniez firmy VIBE

model: BlackAir II +, srednica:12" (30cm) moc ciagla (RMS) 550W, moc szczytowa: 1600W

ps. wiecej o audio jest na stronie 8 w tym temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoo dramat przegapiłem :wink4:

Ładne granko. Przód mi się podoba sam bym sobie upchnął dwie 16stki z przodu ale mam na korbkę boczki :thumbdown: i będe miał problem z ulokowaniem jedenej 16stki ale będzie dobrze :naughty:

Tak zapytam słupki masz obszyte białą skórą.. Bardzo się to gryzie ze wnętrzem. Chodzi głównie o podsufitkę bo sam zastanawia sie czym teraz obić swoje słupki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podsufitke mam białą (prawie)tak samo jak słupki(prawie) ( wczesniej tez slupki byly jasne ) wiec zostala ta sama kolorystyka ... jedyne co sie zmienilo to to ze na slupkach jest teraz skora.

jesli ktos bedzie zainteresowany podobnym audio moge co nie co doradzic :)[br]Dopisany: 29 Grudzień 2007, 19:33 _________________________________________________wlasnie wrocilem z 1/4 mili :)

bmw 320 150KM e36 vs moja a4: 1:0 dla bmw ( o jakies 4 dlugosci )

bmw 316 105KM kompakt vs moja a4: 1:1 i 0:1 (remis a drugi wyscig wygrany moj o dlugosc auta )

mazda 323f 1.5 98KM vs moja a4: 1:1 (remis)

corsa A ( z silnikiem 2.0 115KM ) vs moja a4: 1:0 dla corsy :)

Crx Vtec 166KM, Crx 147KM, Astra 2.0Gsi turbo 260KM 380Nm ..... objechaly mnie :) (chyba nie dziwne nie ? )

Mercedes E220Cdi automat 143KM vs moja a4 0:1 dla mnie ( wygrana o 2 dlugosci )

Peugeot 306 1.4 , Mitsubishi Lancer 1.5, Nissan Almera 1.5, Ford Mondeo 1.6 oczywiscie przegraly :)

ogolnie bylo milo :)

duza wage odegrala tutaj masa mojego auta i to ze sie kula na szerokich kapciach ;)

ps. ruszalem przewaznie ostroznie zeby nie katowac auta na starcie :)

Audiczka sie spisala .... srednie spalanie 7.8L teraz :) ( zimowa pora, moja noga, szerokie kapcie, przewaznie krotkie dystanse - uwazam za dobre spalanie )

dodam ze ostatnio na trasie 1200Km w nocy przy -5C na tych kapciach srednia predkosc 130km/h-140km/h srednie spalanie bylo 6.3L ( co o tym sadzicie, chyba tak powinno byc ( ale nie jestem pewien ) ? )

_________________________________________________

Keżor i Sokolnh nie obraze sie jesli zrobicie jakiegos Virtual`a :) z ktoregos z tych powyzszych zdjęć :) ( Keżor a wrecz prosze o wstawienie zderzaka przedniego od S4 :) a ciebie Sokolnh o pobawienie sie z kolorami :) co wy na to :notworthy: ? )[br]Dopisany: 29 Grudzień 2007, 23:17 _________________________________________________pierwszy moj post w 2008r

oto co zrobil Sokolnh z moja a4 :thumbup: :oklaski: :notworthy: z tej oto fotki:

b53559c0228635b5m.jpg

przedni zderzak od eSy mmmm ...

099fe0f3bca98717m.jpg

a wam jak sie podoba ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak_zg moze lepiej bedzie jak kupisz polifty (np. ze zniszczonym odblysnikiem) i pomalujesz jak to ma w zamiarach Keżor. Do tego H.I.D i bedzie :kox:

Jakbys nie umial, to administrator A3 klubu (http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=72) maluje lampki z A3, ale mysle ze A4 tez by dal rade.. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem na sylwka w zielonej... :P:) ale Twojej fury na miescie nigdzie nie widzialem... :P mozna bylo sie nawet umowic na chwile... tylko ze ja nie bylem swoja fura... :kwasny: no nic dobra kiedys na tym zlocie sie spotkamy... :P pozdro a furka no jak najbardziej robi wrazenie : :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrazenie jak najbardziej pozytywne :) i popieram droga ktora sie kierujesz, po wszystkich tych zmianach napewno bedzie wygladac rewelacyjnie i nie jeden wlasciciel nowego auta obejrzy sie za Twoja :P ( czemu ja nie kupowalem audi pomysli :P )

pozatym gdybym mial wieksze srodki finansowe moje zmiany najprawdopodobniej tez byly by takie rozlegle :P ten zderzaczek tylni, skorka, taaakie audio.... (dorzuc gril S4 jeszcze) :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak_zg

Co bedzie wystawało z tego pięknego zderzaczka od S'ki ktorego Ci jak zwykle zazdroszczę :polew:?

Ja mam kmine u siebie na 2 x wydech końcowy Magnaflow :wink4:

Ale nie wiem jak to będzie z rozgałęzieniem ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raggaman narazie sie tym nie martwie bo zbieram graty .... jeszcze progi listwy boczne listwy progowe i przedni zderzak od s4 potrzebuje

i nowe przednie lampki caly czas mysle ktore czy fk automotive ver. black czy valeo poliftowe

oczywiscie bedzie wlozony xenon ( albo org jesli sie uda wyrwac gdzies ) albo hid miedzy 6000k a 8000k

jak wszystko uzbieram to wtedy to bedzie montowane i auto trafi do lakiernika i bedzie malowane na czarna perle z palety albo mercedesa albo bmw sie jeszcze okaze ....

narazie jest dokanczane car audio ... i odbior auta jest przewidziany na sobote....

bedzie juz cale car audio skonczone i wszystko otapicerowane tak jak byc powinno....

pojawi sie pomysl zeby od nowa zrobic cala tapicerke i przeszyc wszystko ( mieszek/galke/kierownice/fotele/boczki drzwi) czerwoną nicią .... ale to sie okaze czy wejdzie w zycie ten plan bo to znowu spory wydatek ....

no i napewno na jakims zlocie jak sie ociepli to bede ( i a4 i dotyczacym car audio.... zeby audiczka zdobyla jakis puchar w car audio ( miejmy nadzieje) )

Gik gril moze bedzie z s4 ale raczej z rs4 .... i bedzie napewno caly czarny poniewaz nie chcem na tym aucie grama chromu, chociaz a4 z chrom pakietem i MaMowskimi felgami tez mi sie podobaja... jako eleganckie auta

ale narazie jestem zadowolony z tego co zaszlo

chociaz duzo mi sie jeszcze marzy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak_zg jednym slowem - masakra!

Nie wiem czy jest sens do TDI pchac jakis ladny wydech. Bo i tak bedzie osmolony. Ja bym tylko ten co jest pieknie wypolerowal i bedzie gites.. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak_zg jednym slowem - masakra!

Nie wiem czy jest sens do TDI pchac jakis ladny wydech. Bo i tak bedzie osmolony. Ja bym tylko ten co jest pieknie wypolerowal i bedzie gites.. :th:

E tam osmolony ja mam 4 rury :D I jakos osmolone zadko sa a jak sa to skarpetka i do roboty :thumbup:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ykk

tez wlasnie nei wiem ale narazie sie tym mnie martwie bo mam inne wydatki

a tym sie bede martwic dopiero jak uzbieram wszystkie graty od s4 i zaloze je

i wtedy bede oceniac jak wyglada tylny zderzak od s4 z wydechem tdika

i czy trzeba bedzie go zmieniac na jakis inny delikatny czy zostawic ...

a jesli zmienie i sie bedzie okopcał to ..... bede go musial czesto czyscic, albo ktos z rodziny :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak_zg

Kolezko znalazłem coś dla Ciebie ;)

(pozwoliłem se wkleić .)

Tu są takie lapki jak ori ale z czarnym odbłyśnikiem ;)

17698img0266ue1.jpg2398img1131zo5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...