Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] MOJA CZWÓRECZKA 2.0 TDI SEDAN


michalchelm

Rekomendowane odpowiedzi

Panel wyrezany listwę wiadomo można odjąć ale mi się bardziej podoba wersja w której zostaje...

Bałem się trochę wyglądu po cięciu jednak teraz wiem że zakup drugiego klimatronika jest naprawdę niepotrzebny[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 19:11_________________________________________________Jest xenonek i alu lato fotki w pierwszym poście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki auta!Fajny kolorek widziałem takiego Avanta, bardzo oryginalny na żywo wygląda fajniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz osobiście widziałbym jeszcze zmianę kiery na trójramienną np. http://www.allegro.pl/item976439802_kierownica_multifunkcyjna_audi_od_2004_do_2007r.html#gallery :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz osobiście widziałbym jeszcze zmianę kiery na trójramienną np. http://www.allegro.pl/item976439802_kierownica_multifunkcyjna_audi_od_2004_do_2007r.html#gallery :kox:

Trójramienna kiera jest :th: miałem wymieniać ale poducha z 4-ramiennej nie pasuje :confused4: trochę dużo zabawy i kosztów wychodzi ale jeszcze pomyśle nad tym bo całkiem inaczej się kręci :decayed:

A tutaj dwie siostry :> :

z_aeJ.jpg9ErGA.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz osobiście widziałbym jeszcze zmianę kiery na trójramienną np. http://www.allegro.pl/item976439802_kierownica_multifunkcyjna_audi_od_2004_do_2007r.html#gallery :kox:

Trójramienna kiera jest :th: miałem wymieniać ale poducha z 4-ramiennej nie pasuje :confused4: trochę dużo zabawy i kosztów wychodzi ale jeszcze pomyśle nad tym bo całkiem inaczej się kręci :decayed:

Poducha raczej pasuje, tylko zaslepka jest inna. kiedys wmoznabylo kupic same oslonki na allegro.. nie wiem jak teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dalej :dance:

http://www.allegro.pl/item958824329_audi_a3_a4_a6_a8_zaslepka_airbag_poduszka.html

W takim razie kupujemy 3 ramiona :>

Wielkie dzięki za podpowiedź :notworthy:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 12:57_________________________________________________Kupione :naughty:

http://www.allegro.pl/item984027768_audi_a3_a4_a6_q7_kierownica_skora.html [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 13:24_________________________________________________FINALNIE DOSZŁA KIERA Z MODELU B8 FOTKI W PIERWSZYM POŚCIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nono :) Widzę mody się robią :wink4: Zmień grill :decayed: i wywal chlapacze :gwizdanie: I auto będzie git. Do tego zderzak przód S-line + spryski to może dowodu nie zabiorą :naughty: I wygląd się poprawi :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzaczek S-line poszukiwany... mówisz abym wywalił grill a ja się załamałem po informacji że do s-lina idzie w innych wymiarach i swojego nie będę mógł przerzucić :decayed: jak nie znajdę z pionem w chromie w dobrych pieniądzach to kupuje zwykły ze spryskami i mój grill stanowczo zostaje :wink4: Chlapacze sam dołożyłem :kox: mam uraz do częstego odwiedzania myjni po ostatnim czarnym samochodzie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten chrom chrom chrom... mnie razi w oczy :wallbash::decayed: To szukaj grilla od S4, tylko nie wsadzaj tam chromu :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiera super się teraz prezentuje :good:

Gdybyś nie zasugerował tematu to nie dostałbym podpowiedzi odnośnie poduchy także DZIĘKI :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiera super się teraz prezentuje :good:

Gdybyś nie zasugerował tematu to nie dostałbym podpowiedzi odnośnie poduchy także DZIĘKI :drinks:

jechalem kolo Ciebie ktoregos dnia nawet specjalnie zwolnilem, Ty pojechales w lewo od rynku a ja wprawo w strone Orlenu, ale chyba nie zauwazyles, lub ktos inny auto prowadzil :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mialem okazje sie przejechac,teraz po nocach mi się śni 2.0tdi. :slina:

o masz! :> a co Cie tak poruszylo?

to idz spac bo od rana trza skladac mojego pazdziocha :wink4::good::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechalem kolo Ciebie ktoregos dnia nawet specjalnie zwolnilem, Ty pojechales w lewo od rynku a ja wprawo w strone Orlenu, ale chyba nie zauwazyles, lub ktos inny auto prowadzil :mysli:

Następnym razem lepiej się rozejrzę, który kolorek alu masz obecnie?

Dzisiaj mialem okazje sie przejechac,teraz po nocach mi się śni 2.0tdi. :slina:

Ja za to w końcu wiem jakie wrażenia daje jazda po wgraniu wirusa :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechalem kolo Ciebie ktoregos dnia nawet specjalnie zwolnilem, Ty pojechales w lewo od rynku a ja wprawo w strone Orlenu, ale chyba nie zauwazyles, lub ktos inny auto prowadzil :mysli:

Następnym razem lepiej się rozejrzę, który kolorek alu masz obecnie?

alu mam czarne z akcentami czerwieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...