Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RS4 B5 Dyno Day

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:thumbdown:
Opublikowano
  • Autor

oj oj oj oj .. jaka szkoda .. .. :(

No szkoda ale nic nie moglem zrobic a gostek z 50km/h mnie zaatakował bez hamowania:(

Opublikowano

Błotniki tył nie załamały się? Podloga w kuferku jak? :kwasny::wallbash: Jak bez hamowania jebł to musiało boleć :kwasny: Astra pewnie skasowana? :decayed:

Opublikowano

na upartego mozna zarobic na takim nieszczesciu .. . .poczytaj watek .. odszkodowania kolizje itp .. .. mozna wyjsc smialo na plus .. ..

wiem wiem .. niesmak zawsze zostanie .. ..

Opublikowano

szkoda takiego auta ;(

Opublikowano
  • Autor

Błotniki tył nie załamały się? Podloga w kuferku jak? :kwasny::wallbash: Jak bez hamowania jebł to musiało boleć :kwasny: Astra pewnie skasowana? :decayed:

Blotniki cale, podloga bagaznik złamana ale nieznacznie podłużnica prawa zgieta klapa zderzak itp generalnie chlopaki na blacharni ogarneli temat i auto moze w tym tygodniu wyjedzie[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 00:17_________________________________________________

A nie mówiłem by zerkać w lusterka.No ładnie cie załatwił kolego :wallbash:

No wlasnie nie spojrzalem:d ale i tak jak bym to zrobił to nie było gdzie uciekac:d a powiedzmi czy juz ten turbo timer ogarnał twoj elektryk??:D Jak dzwoniłem do ciebie to nastepnego dnia mi sie autko popsuło i zapomniałem o tej waznej sprawie:D:D[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 00:20_________________________________________________

szkoda takiego auta ;(

No szkoda ale mam nadzieje ze bedzie ok:d. Widzialem auto przed malowaniem jak je spasowali to wszystko było ok:d Bedzie jezdził prosto ....... chyba:P:P

Opublikowano

No szkoda ale mam nadzieje ze bedzie ok:d. Widzialem auto przed malowaniem jak je spasowali to wszystko było ok:d Bedzie jezdził prosto ....... chyba:P:P

Prosto to raczej na bank ale z niekoniecznie kształtną d.upą skierowaną ku dołowi albo ku górze :naughty::decayed: Nie no jeśli blacharze solidni jak większość w naszym kraju to autko jak z salonu będzie :naughty::good:

Opublikowano

już siebi widzę jak wyciągam z samochodu gościa który mnie tak od tyłu dojechał.

auto się zrobi ale przykro sie robi- dobrze że tylko te 50jechał, zawsze mogło być gorzej :-(

Opublikowano

dobrze ze to tyl, a nie przod. kierowce Astry ladnie szarpnie ta naprawa :>

Opublikowano

dobrze ze to tyl, a nie przod. kierowce Astry ladnie szarpnie ta naprawa :>

dlaczgo? pojdzie z OC i nie bardzo poczuje :good:

Opublikowano

składki mu polecą .. !!

Opublikowano

składki mu polecą .. !!

ale 10% chyba. to nie jest duzo w porownaniu z kosztami naprawy RSa

Opublikowano

daj znac na ile Ci wycenili naprawe .. ?

Opublikowano

na allegro klapa do RSa jest za 800zl :gwizdanie:

Opublikowano

na allegro klapa do RSa jest za 800zl :gwizdanie:

Przecież ona niczym się nie różni o takiej ze zwykłej A4 za 300-400 zł :polew: Malować i tak trzeba a emblemat łatwo przekleić :decayed:

Opublikowano

na allegro klapa do RSa jest za 800zl :gwizdanie:

Przecież ona niczym się nie różni o takiej ze zwykłej A4 za 300-400 zł :polew: Malować i tak trzeba a emblemat łatwo przekleić :decayed:

a nie jest szersza ze wzgledu na nadkola? :mysli:

Opublikowano

Szersza chyba nie jest, ale ma np. ten daszek, którego zwykła klapa od A4 nie ma.

Opublikowano

Szersza chyba nie jest, ale ma np. ten daszek, którego zwykła klapa od A4 nie ma.

A to fakt tylko różnica w ori daszku :good: No i zamek z elektromagnesem :wink4: Ale to jest w niektórych poliftowych A4.

Opublikowano

na allegro klapa do RSa jest za 800zl :gwizdanie:

Przecież ona niczym się nie różni o takiej ze zwykłej A4 za 300-400 zł :polew: Malować i tak trzeba a emblemat łatwo przekleić :decayed:

a nie jest szersza ze wzgledu na nadkola? :mysli:

nie jest :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.