Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RS4 B5 Dyno Day

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bylo cos robione czy seria??

Opublikowano
  • Autor

Oprócz koloru bym w niej nic nie zmieniał :decayed: Jak już ktoś napisał legenda... Najszybsze kombi świata swego czasu :kox: :kox:

kolor też ma dobry :kox:

Jakies plany :kox:

Narazie nie:d musze pare pierdul poprawic ale wiekszych modów nie planuje....[br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 20:57_________________________________________________

bylo cos robione czy seria??

Look na pierwsza stone:P

Opublikowano

jakos mi umknelo :tongue4:

Opublikowano

jak ja sie kochalem w Audi to Ty na chleb wolales BEB a na muchy PLAPTY wiec bez takich:D

Jeśli nawet kiedykolwiek tak wołałem to Ciebie jeszcze na świecie nie było :naughty:

Piękne auto, żeby nie było OT :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

jak ja sie kochalem w Audi to Ty na chleb wolales BEB a na muchy PLAPTY wiec bez takich:D

Jeśli nawet kiedykolwiek tak wołałem to Ciebie jeszcze na świecie nie było :naughty:

Piękne auto, żeby nie było OT :gwizdanie:

jak ja sie kochalem w Audi to Ty na chleb wolales BEB a na muchy PLAPTY wiec bez takich:D

Jeśli nawet kiedykolwiek tak wołałem to Ciebie jeszcze na świecie nie było :naughty:

Piękne auto, żeby nie było OT :gwizdanie:

Mam nadzieje ze nie bedzie:d

Opublikowano

Gratuluję auta :kox:

Pisałeś, że auto nie stało na allegro..a ja je tam widziałem i to jakiś czas .. auto było do obejrzenia w Piasecznie - poznaję po środku i po felgach :wink4:

Opublikowano
:slina: :slina: :slina: :slina: za***iste :):kox:
Opublikowano
  • Autor

Gratuluję auta :kox:

Pisałeś, że auto nie stało na allegro..a ja je tam widziałem i to jakiś czas .. auto było do obejrzenia w Piasecznie - poznaję po środku i po felgach :wink4:

Nie wiem moze poprzedni wlasciciel je wurzucil na chwile ale sie dowiem dokladnie:d

Jeszcze raz dzieki i we wtorek podejrzewam ze podjade:P

Opublikowano

Mi ona nie leży bo nie jest w sedanie i niestety nie było RS4 B5 w sedanie :wallbash:

Oczywiście żartuję :D Takiego avanta przygarnął bym od kopa :kox::evil:

Opublikowano

Fajne , ile dales ? :naughty:

Opublikowano

Zmien fele bo jest kiepska.. :decayed:

Fura genialna.. :kox: masakra..

Opublikowano

ogolnie chyba identyczna .... poza ramkami rejestracyjnymi

pozatym fajna furka.. jak kazdy rs zreszta

jakies plany ?

Opublikowano

Piękne auto... marzenie każdego posiadacza B5 :slina: i nie tylko... :notworthy:

Chętnie obejrzę jakieś dokładniejsze fotki w plenetrze.

Opublikowano
  • Autor

Fajne , ile dales ? :naughty:

Nie duzo:P[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 23:57_________________________________________________

Nie :D moje nie bylo wystawione nigdzie bo pytale szwagra:P Popszednio stalo w komisie na al. krakowaskiej u moich kumpli w auto-auto bylo na blachach WLS.....[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 23:58_________________________________________________

No wyglada sympatycznie :) Zmien silnik w profilu :polew:

Po co tak jest fajniej:D[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 23:59_________________________________________________

ogolnie chyba identyczna .... poza ramkami rejestracyjnymi

pozatym fajna furka.. jak kazdy rs zreszta

jakies plany ?

Poza felgami to chyba nie ale kto wie..... moze dmuchawki od rs6 i ...... ale to dalsze plany:P

Opublikowano

pozazdroscic!!

jak najdluzszej zabawy zycze!

Opublikowano

No wyglada sympatycznie :) Zmien silnik w profilu :polew:

Po co tak jest fajniej:D

Załóz emblemat 1.6 z tyłu :kox:

Opublikowano

Załóz emblemat 1.6 z tyłu :kox:

Dokładnie, za***isty pomysł, jeden kolego w S4 B5 zrobił tak i było dużo ciekawych sytuacji na światłach jak ktoś później się pytał czy na pewno ma tam 1.6??? To odpowiadasz że tylko program zrobiłeś i wstawiłeś nowy końcowy tłumik bosala i dodało parę kuników, dlatego tak jedzie :kox::polew:

Opublikowano

Załóz emblemat 1.6 z tyłu :kox:

Dokładnie, za***isty pomysł, jeden kolego w S4 B5 zrobił tak i było dużo ciekawych sytuacji na światłach jak ktoś później się pytał czy na pewno ma tam 1.6??? To odpowiadasz że tylko program zrobiłeś i wstawiłeś nowy końcowy tłumik bosala i dodało parę kuników, dlatego tak jedzie :kox::polew:

stożek i magnetyzery :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.