Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RS4 B5 Dyno Day


Racer RS4

Rekomendowane odpowiedzi

bylo cos robione czy seria??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz koloru bym w niej nic nie zmieniał :decayed: Jak już ktoś napisał legenda... Najszybsze kombi świata swego czasu :kox: :kox:

kolor też ma dobry :kox:

Jakies plany :kox:

Narazie nie:d musze pare pierdul poprawic ale wiekszych modów nie planuje....[br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 20:57_________________________________________________

bylo cos robione czy seria??

Look na pierwsza stone:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja sie kochalem w Audi to Ty na chleb wolales BEB a na muchy PLAPTY wiec bez takich:D

Jeśli nawet kiedykolwiek tak wołałem to Ciebie jeszcze na świecie nie było :naughty:

Piękne auto, żeby nie było OT :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja sie kochalem w Audi to Ty na chleb wolales BEB a na muchy PLAPTY wiec bez takich:D

Jeśli nawet kiedykolwiek tak wołałem to Ciebie jeszcze na świecie nie było :naughty:

Piękne auto, żeby nie było OT :gwizdanie:

jak ja sie kochalem w Audi to Ty na chleb wolales BEB a na muchy PLAPTY wiec bez takich:D

Jeśli nawet kiedykolwiek tak wołałem to Ciebie jeszcze na świecie nie było :naughty:

Piękne auto, żeby nie było OT :gwizdanie:

Mam nadzieje ze nie bedzie:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję auta :kox:

Pisałeś, że auto nie stało na allegro..a ja je tam widziałem i to jakiś czas .. auto było do obejrzenia w Piasecznie - poznaję po środku i po felgach :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję auta :kox:

Pisałeś, że auto nie stało na allegro..a ja je tam widziałem i to jakiś czas .. auto było do obejrzenia w Piasecznie - poznaję po środku i po felgach :wink4:

Nie wiem moze poprzedni wlasciciel je wurzucil na chwile ale sie dowiem dokladnie:d

Jeszcze raz dzieki i we wtorek podejrzewam ze podjade:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ona nie leży bo nie jest w sedanie i niestety nie było RS4 B5 w sedanie :wallbash:

Oczywiście żartuję :D Takiego avanta przygarnął bym od kopa :kox::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmien fele bo jest kiepska.. :decayed:

Fura genialna.. :kox: masakra..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie chyba identyczna .... poza ramkami rejestracyjnymi

pozatym fajna furka.. jak kazdy rs zreszta

jakies plany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne auto... marzenie każdego posiadacza B5 :slina: i nie tylko... :notworthy:

Chętnie obejrzę jakieś dokładniejsze fotki w plenetrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne , ile dales ? :naughty:

Nie duzo:P[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 23:57_________________________________________________

Nie :D moje nie bylo wystawione nigdzie bo pytale szwagra:P Popszednio stalo w komisie na al. krakowaskiej u moich kumpli w auto-auto bylo na blachach WLS.....[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 23:58_________________________________________________

No wyglada sympatycznie :) Zmien silnik w profilu :polew:

Po co tak jest fajniej:D[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 23:59_________________________________________________

ogolnie chyba identyczna .... poza ramkami rejestracyjnymi

pozatym fajna furka.. jak kazdy rs zreszta

jakies plany ?

Poza felgami to chyba nie ale kto wie..... moze dmuchawki od rs6 i ...... ale to dalsze plany:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wyglada sympatycznie :) Zmien silnik w profilu :polew:

Po co tak jest fajniej:D

Załóz emblemat 1.6 z tyłu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóz emblemat 1.6 z tyłu :kox:

Dokładnie, za***isty pomysł, jeden kolego w S4 B5 zrobił tak i było dużo ciekawych sytuacji na światłach jak ktoś później się pytał czy na pewno ma tam 1.6??? To odpowiadasz że tylko program zrobiłeś i wstawiłeś nowy końcowy tłumik bosala i dodało parę kuników, dlatego tak jedzie :kox::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóz emblemat 1.6 z tyłu :kox:

Dokładnie, za***isty pomysł, jeden kolego w S4 B5 zrobił tak i było dużo ciekawych sytuacji na światłach jak ktoś później się pytał czy na pewno ma tam 1.6??? To odpowiadasz że tylko program zrobiłeś i wstawiłeś nowy końcowy tłumik bosala i dodało parę kuników, dlatego tak jedzie :kox::polew:

stożek i magnetyzery :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...