Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RS4 B5 Dyno Day

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Załóz emblemat 1.6 z tyłu :kox:

Dokładnie, za***isty pomysł, jeden kolego w S4 B5 zrobił tak i było dużo ciekawych sytuacji na światłach jak ktoś później się pytał czy na pewno ma tam 1.6??? To odpowiadasz że tylko program zrobiłeś i wstawiłeś nowy końcowy tłumik bosala i dodało parę kuników, dlatego tak jedzie :kox::polew:

stożek i magnetyzery :naughty:

Myslałem o 2,5 TDI:P i w razie czego dobrze zestrojona bo nie kopci:P.... narazie nic nie zakladam i nic nie sciagam czysta seria:P

Opublikowano

furmanka marzenie :kox::slina:

ps . mój sasiad ma na s6 4,2 napis 2,5 tdi heh oj było ciekawych pare sytuacji ,goście ciągle pytają na cb co on tam porobił w tym dieslu :polew:

Opublikowano

taka sobie :thumbdown:

:polew: :polew: :polew:

koks jak nic :kox::decayed:

Opublikowano

Nie :D moje nie bylo wystawione nigdzie bo pytale szwagra:P Popszednio stalo w komisie na al. krakowaskiej u moich kumpli w auto-auto bylo na blachach WLS.....

powinienes sie cieszyc bo ta z ogloszenia to ponoc niezly parch :rolleyes: , nigdy nie widzialem RSa z takimi felgami a tu nagle dwa i to w tym samym kolorze , ale tak BTW to fajne auto , legenda juz mozna powiedziec

Opublikowano

pokaz wiecej fot :kox: wnetrze, silnik, etc

Opublikowano
  • Autor

pokaz wiecej fot :kox: wnetrze, silnik, etc

Jak bedzie pogoda to cos cykne:d

Narazie wybieram sie nim do Francji na granice z Szwajcaria skad przyjechał:P ciekawe jak sie bedzie smigało po tamtych drogach:D[br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 23:50_________________________________________________

Zmien fele bo jest kiepska.. :decayed:

Fura genialna.. :kox: masakra..

A co do kół to zamierzam wrzucic cos takiego

890590065.jpg

Opublikowano
A co do kół to zamierzam wrzucic cos takiego

890590065.jpg

:oklaski: piekne koło :slina:

Mam tylko nadzieję że takich lamp nie będziesz chciał założyć ;)

Opublikowano

jest śliczna :good: niedawno sprzedałem takie koła :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jest śliczna :good: niedawno sprzedałem takie koła :decayed:

Nie nie lampy seryjne zostaja:d

To szkoda ze nie wiedalem, ale w 18 nie sa drogie

Opublikowano

jest śliczna :good: niedawno sprzedałem takie koła :decayed:

Nie nie lampy seryjne zostaja:d

To szkoda ze nie wiedalem, ale w 18 nie sa drogie

nie są drogie ale repliki :>

RS jak RS :rolleyes:

Opublikowano

ja miałem 19 i ORI :gwizdanie:

Opublikowano

no plany na felgi piekne, od razu zmienia obraz autka :good:

Opublikowano
  • Autor

jest śliczna :good: niedawno sprzedałem takie koła :decayed:

Nie nie lampy seryjne zostaja:d

To szkoda ze nie wiedalem, ale w 18 nie sa drogie

nie są drogie ale repliki :>

RS jak RS :rolleyes:

Widzialem chyba za 3000zł komplet na jakiejs polskiej stronie:d ale macie racje ze pewnie to jakies repliki....

Opublikowano

no gartuluje... :)

powiem ze piekna ale jest jeden - :]

nie będziesz mial zabardzo co modzić przy niej :decayed:

Opublikowano

no gartuluje... :)

powiem ze piekna ale jest jeden - :]

nie będziesz mial zabardzo co modzić przy niej :decayed:

Zdaje Ci sie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no gartuluje... :)

powiem ze piekna ale jest jeden - :]

nie będziesz mial zabardzo co modzić przy niej :decayed:

Wiesz co. Poprzednie dwa auta były zawsze po kompleksowych modach i tym razem chce odpoczac:D kupilem specjalnie seryjne auto i takie zostanie..... mam nadzieje:D

Opublikowano

Fura mega :good:

generalnie nie wymaga modów bo jest :kox: i tyle,

chyba że ściema 7 szyb :naughty: bo jak przelecisz obok Suszarki by nie widzieli kto jechał :polew:

lepsze RS4 niż wszystkie B8 razem :gwizdanie:

Opublikowano

lepsze RS4 niż wszystkie B8 razem :gwizdanie:

ja bym tu polemizował... ale każdy ma inne priorytety :gwizdanie:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

lepsze RS4 niż wszystkie B8 razem :gwizdanie:

ja bym tu polemizował... ale każdy ma inne priorytety :gwizdanie:

Pewnie ze tak:P Teraz czeka mnie przykry obowiazek tarcz przednich:( cena w ASO mnie zabiła.....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.