Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RS4 B5 Dyno Day


Racer RS4

Rekomendowane odpowiedzi

Napewno nie ale moj klijent ma takie w Toyota Supra i jakos daja rade ok ponad roku, wiec dlatego pytam bo chce zaciski na czarno trysnac i naklejki obstalowac:d[br]Dopisany: 29 Lipiec 2010, 00:40_________________________________________________Wiec tak. Po długim czasie stwierdziłem ze pora zmierzyć mojego RS-a na rolkach.

Pierwszy pomiar jaki został wykonany i SZOK 328KM i 420NM!!! Wiec totalna załamka:(

dsc00056wa.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Zaczęło się szukanie gdzie te moje konie się podziały.

N a pierwszy ogień poszła sonda lambda. Nie spodziewałem się ze będzie dużo lepiej ale no cóż. Druga wizyta na hamowni i nadal klapa. 339KM i 440NM:(.

dsc00057s.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Auto nie wykazywało żadnych niepokojących objawów, nie szarpało jechało itp.

Wiec poszukiwania ruszyły na serio:D

I znalazł się cały winowajca zamieszania, a raczej winowajcy. Uszkodzone były DV-ki. Doładowanie spadało o 0.3 bara. Po wymianie znowu hamownia.

Wynik:D

dsc00055ok.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie doczytałem w temacie, to z góry przepraszam, ale jaki masz profil opon? Jak ci się jeździ po naszych drogach na takim profilu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie doczytałem w temacie, to z góry przepraszam, ale jaki masz profil opon? Jak ci się jeździ po naszych drogach na takim profilu?

Ale w pierwszym poście masz napisane że auto ma 420KM :cool1: Więc nadal coś nie gra czy zmieniłeś setup na serie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doładowanie spadało o 0.3 bara.

nie masz zadnego wskaźnika doladowania w aucie ???? nie wiedziałeś ze tyle dmucha ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie doczytałem w temacie, to z góry przepraszam, ale jaki masz profil opon? Jak ci się jeździ po naszych drogach na takim profilu?

Ale w pierwszym poście masz napisane że auto ma 420KM :cool1: Więc nadal coś nie gra czy zmieniłeś setup na serie??

pytanie o opony, a odpowiedz o mocy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz robiłem zdjęcia w takich warunkach więc nie bijcie proszę :)

new1m.jpg

new2v.jpg

new3a.jpg

coś mi się kojarzy ta fura :kox: spotkanie wczoraj w gdańsku :) malina :slina:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam albo mi się wydaje albo dobrze widziałem oglądałem wczoraj tvn turbo i coś tam było o szkodach pokazywane i nie wiem czy przypadkiem twoja RS nie była pokazywana bo ten sam kolorek i taka sama szkoda myle się czy mogło to być twoje autko??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moje autko było , podobna szkoda jak u Racera.

Nie dość,że Racerowe RS4 łądnie wygląda to i fajnie jeździ.

Na spocie lataliśmy w parach i osiągi były takie same, wynik na końcu ćwiary był zależny od tego któremu bardziej sprzęgło kucnęło. Obaj mamy utyrane sprzęgła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...