Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RS4 B5 Dyno Day

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:slina:

mowie ci idz w grafit, taki jak mial cantona :kox:

Opublikowano

wstawianie co chwilę zdjęć RSki jest katowaniem innych klubowiczy :)

Opublikowano

I czemu niby ten wzór felg wygląda źle ??!!

Dla Mnie jest super :kox:

Opublikowano

Byloby spoko, gdyby te ramiona nie przypominaly pajaka :polew:

Opublikowano

może i przypominają pająka ale dla mnie robią robotę bardziej niż bbs lm czy tym bardziej ch :good:

:jerk: RS......

Opublikowano

Byloby spoko, gdyby te ramiona nie przypominaly pajaka :polew:

wlasnie to mi sie podoba ze nie sa takie proste jak np u Pozka tylko schodza sie do srodka, ja osobiscie nie lubie takich "pelnych" felg. Duze i delikatne wygladaja dla mnie lepiej :cool1:

Opublikowano

Mi też sie podoba ta fela :kox: ja bym nic już nie zmieniał

tutaj macie troche fotek RS4 z róznymi felgami(48 stron) :naughty:

http://forums.audipassion.com/topic/51682-rs4-b5-cest-beau/

Opublikowano

a ja powiem, że mi się ta felga nie podoba - ale ważne, że się podoba właścicielowi... :gwizdanie: ja bym tu widział BBS LM albo takie http://allegro.pl/item1102185096_oryginal_audi_a5_s5_q5_19_cali.html

Opublikowano

a ja powiem, że mi się ta felga nie podoba - ale ważne, że się podoba właścicielowi... :gwizdanie: ja bym tu widział BBS LM albo takie http://allegro.pl/item1102185096_oryginal_audi_a5_s5_q5_19_cali.html

cimg0510nn7.jpg

cimg0517zl2.jpg

Opublikowano

te felgi z linku jedrekx na zdjęciach wyglądają ok ale w realu wydaje się że są mniejsze niż w realu :naughty: mi osobiście się nie widzi

Opublikowano

takie felgi (jak te w linku podanym przeze mnie) szerokości 8,5 cala ma mój ojciec w A6 C6 (19 cali) i wygląda mega moim zdaniem... ale to jest tylko moje zdanie i nikt nie musi się z nim przecież zgadzać :)

Opublikowano

c2147483648160620061711bg6.jpg mtm :kox:

dscn1389800x800tz1.jpg bbs lm :kox: :kox:

nfcrburgring2007040720bcb2.jpg rs6 c5 :kox:

c2147483648200920072011bk1.jpg sportec :kox:

1678img2883640x480ja7.jpg rs4 b7 :kox:

to sa moje typy do tego auta

Opublikowano

c2147483648160620061711bg6.jpg mtm :kox:

dscn1389800x800tz1.jpg bbs lm :kox: :kox:

nfcrburgring2007040720bcb2.jpg rs6 c5 :kox:

c2147483648200920072011bk1.jpg sportec :kox:

1678img2883640x480ja7.jpg rs4 b7 :kox:

to sa moje typy do tego auta

Nowak te mtm`y nazywają sie bimoto tak?? Chyba są ciężko dostępne :kwasny:

Na tych zdjęciach najbardziej mi LM podchodzą :cool1:

Opublikowano

jeden z moich ulubionych wzorów :good:

Opublikowano

ostatnie juz ma jeden user wiec lipa sie powtarzac :gwizdanie:

Opublikowano

Tomasony ladnie podpasowaly :good:

Opublikowano
  • Autor

Trzeba było dobitniej, dosc jasno jak dla mnie sie nie wypowiedziałes...

Jak dla mnie słowa: "nie będzie BBSów albo czegoś innego godnego turlania się pod RSem?" Znaczą dokładnie to samo co: "Oj slabe kolo do tego auta....", ale mniejsza o to...

A tak apropo wzorowałem sie troche na tych felgach:p

recaro20rs420fra20siden.jpg

Gdyby mnie bylo stać na takie RS4 to szukałbym felgi w tym stylu, a nawet konkretnie tej od mtma:

http://www.mtm-france.com/news/RS6V10MTM702.jpg

Tak co do foto, które pokazałeś jako swój wzór...

Co do stac czy nie stac to w kazdym banku oferuja kredyty jak bys nie wiedział:D moze i ciebi9e stac na takie lub lepsze auto... nawet nowa RS6[br]Dopisany: 27 Lipiec 2010, 22:04_________________________________________________

Byloby spoko, gdyby te ramiona nie przypominaly pajaka :polew:

wlasnie to mi sie podoba ze nie sa takie proste jak np u Pozka tylko schodza sie do srodka, ja osobiscie nie lubie takich "pelnych" felg. Duze i delikatne wygladaja dla mnie lepiej :cool1:

Ta "lekkosc" w nich tez mi sie podoba:d ale "darowanemu w 19" sie nie zagloda[br]Dopisany: 27 Lipiec 2010, 22:08_________________________________________________

:slina:

mowie ci idz w grafit, taki jak mial cantona :kox:

Własnie dlatego ze miał to nie ide:P[br]Dopisany: 27 Lipiec 2010, 22:10_________________________________________________

Mi też sie podoba ta fela :kox: ja bym nic już nie zmieniał

tutaj macie troche fotek RS4 z róznymi felgami(48 stron) :naughty:

http://forums.audipassion.com/topic/51682-rs4-b5-cest-beau/

Dotarłem do 8 strony i juz dosc mam:d a tak apropo jedna RS4 na stonie 3 ma takie sama felge:)

Opublikowano

ja mowilem o kolorze takim jak ma cantona ale zeby twoje tomasony w taki psiknac :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ja mowilem o kolorze takim jak ma cantona ale zeby twoje tomasony w taki psiknac :wink4:

Wiem o czym mowiłes, ale zostaja takie jak sa:d chyba ze sie skatuja a wtedy chyba pojda do piaskowania i na sebro i polerowany przód:d[br]Dopisany: 28 Lipiec 2010, 23:56_________________________________________________I mam pytanie. Chciałbym gdzies zdobyc naklejki na zaciski Rs4 . Widziałem na ebay-u ale cos nie moge ich znalesc:( Widzial ktos moze taki ostatnio??

Opublikowano

ja mowilem o kolorze takim jak ma cantona ale zeby twoje tomasony w taki psiknac :wink4:

Wiem o czym mowiłes, ale zostaja takie jak sa:d chyba ze sie skatuja a wtedy chyba pojda do piaskowania i na sebro i polerowany przód:d[br]Dopisany: 28 Lipiec 2010, 23:56_________________________________________________I mam pytanie. Chciałbym gdzies zdobyc naklejki na zaciski Rs4 . Widziałem na ebay-u ale cos nie moge ich znalesc:( Widzial ktos moze taki ostatnio??

naklejki?? a sa ognioodporne? :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.