Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RS4 B5 Dyno Day


Racer RS4

Rekomendowane odpowiedzi

bo to taki cichociemny opierdalacz :decayed:

Zgodnie z obietnica fotki widze juz wstawione:d Wyszło według mnie za***iście:D

Dzieki i niebawem bedzie wiecej:d[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2010, 13:33_________________________________________________

z porownaniu do np: EVO X gdzie sam spojler na tylna klape kosztuje 19 000!!!

gdzie ? to chyba jakis kolejny urban legend

Auto sliczne tylko te fele odbieraja mu nieco charakteru.

Jak to gdzie w ASO.... takie info mam od goscia który rozbił ostatnio Evke i dowiadywał sie o cene.....

A do felg to narazie zostaja takie jak sa jak mnie bedzie stac to polece w legendarne BBS w 19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze zdjęcie z odpowiedzi #135 - trochę dziwnie maska jest wymazana. Nie lepiej było zrobić lasso z wtapianiem? :gwizdanie: Poza tym fotki super, bardzo ciekawy pomysł :good: . A samochód idealny pod każdym względem. RS4 jest w ścisłej czołówce samochodów, które chciałbym kiedyś mieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze zdjęcie z odpowiedzi #135 - trochę dziwnie maska jest wymazana. Nie lepiej było zrobić lasso z wtapianiem?

Generlanie takie ujecie daje duzo mozliwosci i kombinacji "odkrycia" maski. Mam jeszcze jedno foto w ktorym całkowicie "zdjąłem" maske ale to wrzuce juz jak ogarne wszystkie zdjecia bo nie chce zasmiecac tematu postami w ktorym beda po jedno, dwa zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzuce juz jak ogarne wszystkie zdjecia bo nie chce zasmiecac tematu postami w ktorym beda po jedno, dwa zdjęcia.

Nie mogę się doczekać :) A pomysł z "dwiema" A4, jeśli nie będziesz miał nic przeciwko, wykorzystam przy następnej sesji mojego Avanta :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie opatentowałem tego motywu z dwoma autami (pozatym na pewno nie ja pierwszy go zastosowałem) więc nie moge miec "czegos przeciwko" ;). Ostatnio już sam kombinuje żeby "dwa" auta były jakoś nieszablonowo ustawione (przód-tył) więc jak już coś zrobisz to pochwal się chetnie zobacze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O w mordeczke, ale maszynka, piękna... :) gratulacje !! :wink4: mmm. Chyba się troche podkoc**je :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczy20, z braku czasu udało mi się dziś zrobić tylko dwie fotki "dwóch" A4 -> klik

P.S. Nie mogę wyjść z zachwytu, kiedy patrzę na tego RS'a...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy coś z mocą ?

Moc juz jest zadbał o to ABT wiec narazie mi wystarczy[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2010, 23:06_________________________________________________

Pierwsze zdjęcie z odpowiedzi #135 - trochę dziwnie maska jest wymazana. Nie lepiej było zrobić lasso z wtapianiem?

Generlanie takie ujecie daje duzo mozliwosci i kombinacji "odkrycia" maski. Mam jeszcze jedno foto w ktorym całkowicie "zdjąłem" maske ale to wrzuce juz jak ogarne wszystkie zdjecia bo nie chce zasmiecac tematu postami w ktorym beda po jedno, dwa zdjęcia.

No własnie chlopaku ogarniaj bo chce zobaczyc reszte:d moja Narzeczona jak zobaczyła fotki była zniesmaczona ze jej nie ma na zdjeciach.... w bikini:P:P next time mozemy ja dokleić w fotoshop-ie:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super te nowe fotki, wysyłaj którąś na konkurs do kalendarza klubowego :kox:

51742080.jpg

ta :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super te nowe fotki, wysyłaj którąś na konkurs do kalendarza klubowego :kox:

A zobaczymy jak bedzie reszta pewnie sa jeszcze fajniejsze fotki..... zobaczymy:d[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2010, 23:11_________________________________________________

a ile to ma KM i czy bylo hamowane ?

Hamowane nie było podobno 420KM I 500nM ale mowia ze zaden po ABT tyle nie ma..... z moich tylko porownan to 400KM Lancera ganiałem i powiem szczerze ze mi nie uciekał nawet na 0,5 metra wiec moze cos kolo tego ma:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejedź się na Mineralną 26 do MR Motors ( Witek ) on według mnie bardzo dobrze i dokładnie hamuje auta i wszystko wyjdzie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy 3 ostanie fotki były robione na zakładach w Ursusie ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się bardzo kadr na drugiej fotce i zdjęcie bez maski (szkoda, że z cieniem :wink4: ). Super fotki super auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...