Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RS4 B5 Dyno Day


Racer RS4

Rekomendowane odpowiedzi

290?? samotot masz Panie Kolego.

360mm:P

koledze chyba chodzilo o predkosc z jaka jechales a nie o srednice tarczy

:gwizdanie:

-->

Jak byłem teraz w Niemczech ogarnąłem X6 nowa:d przy 250 helmut mial nie tęga mine:P. Narazie max jaki był to 290km/h.

Male niedopatrzenie:d pare promili mialem jak to pisałem:D[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2010, 09:12_________________________________________________

Moją S4 po 300 km/h łapaliśmy kilkukrotnie z kosiniakiem na obwodnicy radzymina w drodze na spot na sadybie :)

rozsadnie bardzo:P wiesz co w polsce troche sie dygam tak latac:( przed wczoraj gostek na wylotówce na czestochowe stwierdzil ze nie jade tak szybko i wyprzedzal nie patrzac w lusterko. Mial moze z 70km/h a ja 260km/h nie zauwazył długich swiatel i kierunku:( myslalem ze go pokroje na miejscu skur....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak motocyklem, niby daleko ale za sekunde jest przy tobie. Na naszych drogach to troche strach. No chyba ze w nocy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak motocyklem, niby daleko ale za sekunde jest przy tobie. Na naszych drogach to troche strach. No chyba ze w nocy :gwizdanie:

bo wy takie zawalidrogi jesteście :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak motocyklem, niby daleko ale za sekunde jest przy tobie. Na naszych drogach to troche strach. No chyba ze w nocy :gwizdanie:

bo wy takie zawalidrogi jesteście :kox:

tamten pewnie dieslem jechal te 70km/h :naughty::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie dieslem jechal te 70km/h

dieslem to pewnie by jechał 90 żeby jeszcze mniej palił :kox:

to pewnie było prawie jak turbo.... jakieś 1,8T lub coś takiego :gwizdanie: :wink4:

Żarcik oczywiście... wszytko jest dla mnie wolne jak jadę moto :gwizdanie:

po prostu ~7,5sek 0-200 to jednak trochę się odpycha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie dieslem jechal te 70km/h

dieslem to pewnie by jechał 90 żeby jeszcze mniej palił :kox:

to pewnie było prawie jak turbo.... jakieś 1,8T lub coś takiego :gwizdanie: :wink4:

Żarcik oczywiście... wszytko jest dla mnie wolne jak jadę moto :gwizdanie:

po prostu ~7,5sek 0-200 to jednak trochę się odpycha

Słuchajcie chce jakies kola nabyc (felgi) bbs-y sa fajne ale mysle o felgach z rs6 .Takie lopaty szerokie?? podrzuccie jakies foto moze macie to sobie zerkne??:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj masz 19" 9j et 35 na mojej bylej a4.

zawieszenie -60mm h&R

polecam ci te felgi bo to bardzo mocna felga jest ;)

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_s4_body_rs6_felgi_rs4_grill_s4_wnetrze_a4_silnik-t12919.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi fajne, ale oklepane już troszeczkę.

Wpadnij na B5 Battalion w Moja A4 B5 - jest sporo fotek, linków - znajdziesz jakiś niezły wzór dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie to żebym był wścibski albo coś ale coś ci schodzi długo nad zrobieniem fotek bo powiem ci że takie na parkingu to i ja mogę obcej furce zrobić :mysli: :mysli:

Daj więcej fotek i pochwal się tym maleństwem wkońcu :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie to żebym był wścibski albo coś ale coś ci schodzi długo nad zrobieniem fotek bo powiem ci że takie na parkingu to i ja mogę obcej furce zrobić :mysli: :mysli:

Daj więcej fotek i pochwal się tym maleństwem w końcu :hi:

Bardzo bym chciał żebyś się mylił, ale nie jesteśmy chyba dziećmi żeby bawić się w takie rzeczy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie to żebym był wścibski albo coś ale coś ci schodzi długo nad zrobieniem fotek bo powiem ci że takie na parkingu to i ja mogę obcej furce zrobić :mysli: :mysli:

Daj więcej fotek i pochwal się tym maleństwem w końcu :hi:

Bardzo bym chciał żebyś się mylił, ale nie jesteśmy chyba dziećmi żeby bawić się w takie rzeczy :decayed:

Moze i dlugo ale niedawno gosc zaparkowal mi w bagazniku i auto jest deko szpetne teraz:( nie martw sie..... auto jest moje wiec:D a jak tylko sie zrobi to bedzie profi sesja wiec sie wtedy wrzuci i zaspokoje twoja ciekawosc:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie to żebym był wścibski albo coś ale coś ci schodzi długo nad zrobieniem fotek bo powiem ci że takie na parkingu to i ja mogę obcej furce zrobić :mysli: :mysli:

Daj więcej fotek i pochwal się tym maleństwem w końcu :hi:

He he no spoko a co do tego zaparkowania to ja bym chyba zabił jak by mi ktoś wjechał w taką bryczke!!!!!!!!!!! :angry:

Bardzo bym chciał żebyś się mylił, ale nie jesteśmy chyba dziećmi żeby bawić się w takie rzeczy :decayed:

Moze i dlugo ale niedawno gosc zaparkowal mi w bagazniku i auto jest deko szpetne teraz:( nie martw sie..... auto jest moje wiec:D a jak tylko sie zrobi to bedzie profi sesja wiec sie wtedy wrzuci i zaspokoje twoja ciekawosc:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóz emblemat 1.6 z tyłu :kox:

Dokładnie, za***isty pomysł, jeden kolego w S4 B5 zrobił tak i było dużo ciekawych sytuacji na światłach jak ktoś później się pytał czy na pewno ma tam 1.6??? To odpowiadasz że tylko program zrobiłeś i wstawiłeś nowy końcowy tłumik bosala i dodało parę kuników, dlatego tak jedzie :kox::polew:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto bardzo ładne, widze że uczęszczamy na te same spoty w Sadyba :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też już tam latam sporo czasu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...