Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RS4 B5 Dyno Day


Racer RS4

Rekomendowane odpowiedzi

RS powinien miec zacna i markowa felge...

Tomason to nijakosc. :sick3:

Auto od razu traci charakter :thumbdown:

Kazdy ma prawo do własnego zdania. Miałem okazje wiec zamieniłem i najwazniejsze ze włascicielowi sie podoba. Według mnie niektóre osoby gadaja ze taka czy inna felga badz zderzak jest lepsza dopuki nie musza własnej kasy wyłozyc na jakis element do auta:P BBS-y to oczywisice najlepsza opcja ale znam pare innych sposobów na pozbycie sie 2000euro:d

Auto wyglada o niebo lepiej jak dla mnie a dla niedowiarków szykujemy sesje nocna wiec mam nadzieje ze i innym sie spodoba:D[br]Dopisany: 26 Lipiec 2010, 00:09_________________________________________________

Oj slabe kolo do tego auta....

Popieram... Auto za taką kasę a na dobrą felgę szkoda kasy :disgust:

A na zimę jaka felga jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gostek ogłaszał sie o zamiane na 18 wiec skorzystałem:d

Fegi Tomason 8,5x19

dsc09830.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc09834h.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Teraz jest znacznie lepiej:d

kufa kox :kox:

choruje na te fele :slina:

wygladaja rewelacyjnie aczkolwiek ja bym je w graficie zrobil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS powinien miec zacna i markowa felge...

Tomason to nijakosc. :sick3:

Auto od razu traci charakter :thumbdown:

nie znasz sie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj slabe kolo do tego auta....

Popieram... Auto za taką kasę a na dobrą felgę szkoda kasy :disgust:

A na zimę jaka felga jest?

Teraz popierasz na pare postów wczesniej co innego... dziwny jestes, ktos pierwszy dowazył sie powiedziec ze mu sie cos tam nie podoba i zminiłes zdanie:D sorry ale chyba twoj udzial w tym watku dobiegł konca nie sadzisz?? Miło było...

A dla zainteresowanych tak jak pisałem szykujemy wersje by night wiec niebawem sie ukaze:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mocno paździochowe te felgi jak do rs4 :).. widziałem je na żywca i średnio wyglądają nawet jak kolor zmienisz to nic nie pomoże..tak jak już pisali wcześniej załóż coś ori od rs4 lub coś lepszego bbs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz popierasz na pare postów wczesniej co innego... dziwny jestes, ktos pierwszy dowazył sie powiedziec ze mu sie cos tam nie podoba i zminiłes zdanie:D sorry ale chyba twoj udzial w tym watku dobiegł konca nie sadzisz?? Miło było...

A dla zainteresowanych tak jak pisałem szykujemy wersje by night wiec niebawem sie ukaze:d

Umiesz czytać ze zrozumieniem? :)

:good: felga przyjemna, ale rozumiem że nadal opcja przejściowa? :)

Czyli to kółko zostaje na stałe? :decayed:nie będzie BBSów albo czegoś innego godnego turlania się pod RSem? :decayed:

I po tych moich wypowiedziach pojawiło się:

Oj slabe kolo do tego auta....

Popieram... Auto za taką kasę a na dobrą felgę szkoda kasy :disgust:

A na zimę jaka felga jest?

Czy teraz już zauważyłeś że jednak od samego początku miałem takie samo zdanie na ten temat? :) Widocznie nie pisałem tego w "dobitny" sposób, ale chyba dość jasny :)

Jesli nie pasuje Ci moja osoba tutaj to mogę tu nie zaglądać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz popierasz na pare postów wczesniej co innego... dziwny jestes, ktos pierwszy dowazył sie powiedziec ze mu sie cos tam nie podoba i zminiłes zdanie:D sorry ale chyba twoj udzial w tym watku dobiegł konca nie sadzisz?? Miło było...

A dla zainteresowanych tak jak pisałem szykujemy wersje by night wiec niebawem sie ukaze:d

Umiesz czytać ze zrozumieniem? :)

:good: felga przyjemna, ale rozumiem że nadal opcja przejściowa? :)

Czyli to kółko zostaje na stałe? :decayed:nie będzie BBSów albo czegoś innego godnego turlania się pod RSem? :decayed:

I po tych moich wypowiedziach pojawiło się:

Oj slabe kolo do tego auta....

Popieram... Auto za taką kasę a na dobrą felgę szkoda kasy :disgust:

A na zimę jaka felga jest?

Czy teraz już zauważyłeś że jednak od samego początku miałem takie samo zdanie na ten temat? :) Widocznie nie pisałem tego w "dobitny" sposób, ale chyba dość jasny :)

Jesli nie pasuje Ci moja osoba tutaj to mogę tu nie zaglądać...

Trzeba było dobitniej, dosc jasno jak dla mnie sie nie wypowiedziałes...[br]Dopisany: 26 Lipiec 2010, 01:02_________________________________________________

RS powinien miec zacna i markowa felge...

Tomason to nijakosc. :sick3:

Auto od razu traci charakter :thumbdown:

nie znasz sie :tongue4:

mocno paździochowe te felgi jak do rs4 :).. widziałem je na żywca i średnio wyglądają nawet jak kolor zmienisz to nic nie pomoże..tak jak już pisali wcześniej załóż coś ori od rs4 lub coś lepszego bbs

Według mni sa git. Widziałes na RS-ie?? zostaja takie bo tak jak pisałem, szkoda mi kasy na bbs-a bo jak dla mnie sa nie warte tych pieniedzy ktore ludzi sobie zycza. Kolor zostaje , chyba ze od nastepnego sezony pojda do piaskowania i na jakis kolor sie je przysnie:d[br]Dopisany: 26 Lipiec 2010, 01:08_________________________________________________A tak apropo wzorowałem sie troche na tych felgach:p

recaro20rs420fra20siden.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur... ale afera.

Jak to mówią: mój cyrk moje małpy.

Faktem jest, że BBSy wyglądają zajeb... na RSie. Ori wyglądają ekstra. Ale kur... nie każdy musi jeździć na BBSach i ori.

Jak się trafiła okazja, to trzeba było brać i ... dobrze. Napewno wyglądają o niebo lepiej niż poprzednie. I nawet całkiem podeszły do RSa - na zwykłej B5 i B6 jest :thumbdown: ale tu całkiem całkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur... ale afera.

Jak to mówią: mój cyrk moje małpy.

Faktem jest, że BBSy wyglądają zajeb... na RSie. Ori wyglądają ekstra. Ale kur... nie każdy musi jeździć na BBSach i ori.

Jak się trafiła okazja, to trzeba było brać i ... dobrze. Napewno wyglądają o niebo lepiej niż poprzednie. I nawet całkiem podeszły do RSa - na zwykłej B5 i B6 jest :thumbdown: ale tu całkiem całkiem.

E- tam afera:P ile ludzi tyle opini:d załozyłem dlatego ze były darmo:P:P a tamte mi sie znudziły bo przez rok je ogladałem:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było dobitniej, dosc jasno jak dla mnie sie nie wypowiedziałes...

Jak dla mnie słowa: "nie będzie BBSów albo czegoś innego godnego turlania się pod RSem?" Znaczą dokładnie to samo co: "Oj slabe kolo do tego auta....", ale mniejsza o to...

A tak apropo wzorowałem sie troche na tych felgach:p

recaro20rs420fra20siden.jpg

Gdyby mnie bylo stać na takie RS4 to szukałbym felgi w tym stylu, a nawet konkretnie tej od mtma:

http://www.mtm-france.com/news/RS6V10MTM702.jpg

Tak co do foto, które pokazałeś jako swój wzór...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BBSy mozna kupic znacznie taniej niz 2000 EUR. Nawet z oponami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są gusta i guściki :) najważniejsze że się właścicielowi podobają..może na żywca lepiej to wygląda..widziałem te felgi na b6 i jak dla mnie były tragedia :confused4: teraz pozostaje szukać jakiejś okazji na allegro :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze bede miec na sprzedaz takie sportec`i :gwizdanie: za okolo miesiac

recaro20rs420fra20siden.jpgVW-Golf-GT-Sportec.jpg

19" 8.5 et35

jesli chcesz to moge dac znac jak beda na sprzedaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego wszyscy sie upieraja na te BBSy. Kazde audi musi na nich jezdzic? Jest cala masa innych felg ktore za***iście pasuja do A4/S4/RS4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...